Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • usmejsa
    Amalia Ramirez-Rossi, Sofia, Alena, Agáta, Vanessa, Helena, Valentina, Klaudia, Leonia, Jolana, Iveta, Silvia, Sonja, Amelia, Vanda, Nina, Justina, Leontina, Lilian, Antonia, Ella, Stella, Isabel, Anita, Edita, Lea, Josefina, Viola, Anastasia, Evelin, Hedvika, Jasmina.

• co poviete na:
    connor?? prílis exotické?
    no a stellu prenechajte mne, lebo to meno mám vybraté uz mojich 14-stich r.!! takze, RUKY PREC!! ciao slávka

• My mame Adama a Klaru 😃 Ja jsem teda chtela petrusku (uz jsem si tak pojmenovala mladsi segru 😃 ) ale to se priteli nelibi

• Sponzor fóra
  • Connor pro mně až příliš exotické, sorry 😉

• Já jen vím, že už bych dítěti nedala Terezu a Jakuba.

• ladenka: a Jan 😃

• Jojo. 😃

• vubec, z ty prvni petky ani jedno jmeno

• z první desítky bych řekla

• jo, i tak

• a proto ať žije ZOE a BRUNO 😃

• hezky jmena, nahodou

• no dyt jo, ty mám vybrané já 😃 , vážně 😎

• my budeme mít Žanetku,Andrejku, a Pavlíka 🙂

• Petra nebo Filip

• Sponzor fóra
  • Ahojte, my dvaja sme uz tiež dohodnutý.dohodli sme sa uz po dvoch mesiacoch chodenia.možno skoro ale nam to vyšlo. Takže naše mená sú Martin a Lucka.tiež sA nam velmi páči Dorotka ale nechcem aby jej nadávali dora alebo podobne.

Pripojím este jeden vtip:najvýhodnejšie je mať deti Lucku a Ferka. Potom mozete kričať na nich z okna Luciferi, domov!
    Papa dámy

• My mame maleho Kevinka 🙂 a dievcatko malo byt Michaela

• Tak moji kamaradce se v Nedeli narodil maly Benjamin, ale je to australanka takze me to zase tak nevydesilo...dnes jsem za nim byla, je kraaasny, me to uplne nakazilo,ale ty reci o porodu uz zase tolik nee 😬 😐 😞

• vewe.. na to hned zapomeneš, jak ti dají mimi pochovat.. a poprvé ho uvidíš.. ale k tématu.. Jednou někdo "slavný" říkal: každé jméno je krásné, pokud ho vyslovujeme s láskou...
    taky pravda...🙂

• Chceme mat 2 chlapcov a jedno dievcatko, takze Gregory, Michael a Miriam su horuci adepti, ale to je este dalekooooooo 😃

• A co tkhle Zoja?
    Moje tehotna kolegynka chtela Zoju, ale doma ji to neproslo....tak budou mit Emmu 🙂
    ....no ja doma Zoju navrhovala a taky by neprosla 😞

• Ahojte aj ja sa trošku zamiešam. Ja by som strašne chcela dievčatká Ľudmilku to na 100% a potom Rebeku alebo Kvetku, a ak budú chlapci tak určite Peter a ďalší Maroško a najnovšie som si vymyslela aj Dalibora ale to mi neprešlo a dievčenské sa mi tiež páči Dorka - ale to mi bolo tiež zamietnuté že hlúpu Doru v žiadnom prípade. V našom meste je najnovšie milión Nikolasov a taký istý počet Dominík.

• Ahojte
    ...ja sa pridám len tak stručne, že nám sa páčia najviac slovenské mená. Tie nové, prevzaté zo zahraničia, prípadne, čo v predklade znamenajú trebárs život a podobne, tak také mená pre nás vôbec nie sú. Veď máme toľko krásnych slovenských mien. 😉 Nemyslíte. 😉

• sasha.zimmermann a chlapcenske? mne sa tiez zapacila taka kombinacia dievcenskeho mena
    Sarah Lilien Ramirez Rossi
    Chlapec ciastocne po otcovi Daniel Timothy Ramirez Rossi
    aj on ma dva mena Jose Daniel Ramirez Rossi
    mas este nejaky napad?

• ludka77 ja mam neterky dorku a rebeku 🙂

• ahojte, my mame danielka, ak bude este chlapcek chcela by som samka a dievcatko sa nevieme rozhodnut ci zuzka alebo emka 🙂

• Usmějsa: Určitě něco bez R
    Alan Ramirez-Rossi, Aleš, Alexej, Alfred, Alwin, Antonín, Augustin, Benjamin, Benedikt, Bohdan, Bohumil, Boleslav, Cecil, Dalimil, Damian, Damon, Donald, Dušan, Edwin, Egon, Elias, Elisha, Emiliano, Ezechiel, Eugen, Felix, hugo, Hyacint, Hynek, Isaias, Joachim, Josef, Jonas, Jonatan, Julian, Cassius, Kevin, Ladislav, Leo, Ludvik, Lucián, Maxmilian, Metod, Nikolas, Milan, Nathan, Samuel, Sasha, Slavoj, Tadeáš, Štefan, Timon, Timothy, Veleslav, Velen, Viliam, Vincent, Vlastimil, Vladan, Yannick

• ludka 77moje mamka je květa-teda přímo květoslava,ale too jméno k smrti nesnáší🙂

• Toto jsem našla:
    Ženské koncovky v příjmení
    Vdané ženy měly koncovky u příjmení tvořené podle stejného principu, jako je dosud i v češtině. K mužskému příjmení se dodávala koncovka -owa (výjimky zanedbáme). Dcery však měly koncovku jinou než manželky, a to -ówna [-uvna] (opět výjimky zanedbáme) - tato koncovka v češtině už zanikla, ale kdysi také fungovala, každý si připomene třeba Elišku Přemyslovnu. Někdy v polovině 20. století se Polky jaksi rozhodly, že nebudou tyto ženské koncovky používat. Nejprve je přestaly psát do dokumentů, později přestaly být užívané i v běžné mluvě. Jsou však výjimky - řada polských lingvistek u svého jména uvádí i koncovku -owa. A také některé umělkyně vystupují pod svými rodnými příjmení s koncovkou -ówna. Ženské koncovky zůstaly např. u jmen, které končí na -ski, -cki - je tedy pan Skalski a pani Skalska, kde koncovka -owa nevyjadřuje vlastnictví.

• kámošovi se v ÚT narodily dvojčátka - Valerie a Patricie... 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém