Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • já chci André ale vzhledem k příjmení to asi neklapne 😞

• André??? To je jak z nějaké telenovely, kde jsi na to přišla?

• znám jednoho Adrého - je to francouz, není to takový ten namašlený, ale správný chlapík a mě se to jméno moc líbí, ale jak říkám, asi to neklapne vzhleme k přímení

• Sponzor fóra
  • a jaký je to příjmení? Je fakt, že k typickému českému příjmení André trošku nejde... 😃

• ehm Novotný ehm 😃

• ehm André Novotný, ehm 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ne promiň, to je stejný jako Chosé Novák třeba...Ale kašli na lidi a klidně ho dej...

• je to hezký, ale nehodí se a já to cítím, bude Jožin 😃 😃

• Jo no tak Jožin, to bych neváhala... 😃

• nebo Fanouš, nevim ještě musíme hlasovat 😃

• já bych ještě možná Evžena...

• Evža, no taky není špatný, což o to.
    Otylka, když holka....

• JO tak holka? To jedině Rút ...

• ale tak to se mi třeba líbí, to nemůžu říct....

Elišku nemusím...

• A co Hildegarda?

• tipicky moravské 😉
    Gertruda...to je favoritka

• Sponzor fóra
  • Kunhutka, taky pěkný...

• Kunhutka je dobrý...
    Kunhuta byla matka Václava II nebo IV teď nevim a když byla bouřka, zavírala ho do dřevěné klece...maminka 😃

• Jů ty jsi ale chytrá... 😉 No náhodou, takový jména jsou zajímavý, nechápu proč je nikdo nedává 😃 😃 😃

• taky pankrác,servác,bonifác,no schválně,znáte nějakého? 😃

• denis: neznám, stejně jako Věnceslav, Květoslav nebo Věkoslav 😃

• Co máte proti Rút? Známá má Ruth... Nikdo tomu nemohl uvěřit 😃

• emili: v podstatě nic, jen si představím to krásné malé sladké miminko a pak jí někdo řekne Rut, a okamžitě si představím starou ženskou s blonďatou kudrnatou parukou, obrovskýma brýlema a sytě rudou rtěnkou (i na zubech), nevím proč... 😃

• tak Věkoslav je fakt síla,moje mamka je květoslava,taky katastrofa,to jméno nesnáší 😃

• moje kámoška má v rodině Veroslavy, otec a syn a říká se jim Velký Věrek a malý Věreček, no taky katastrofa...

• jako Albína taky stojí za to,ve školce js,e měli chlapečka -roma a jméno ALBÍN,tak to byla asi pomsta 😉

• Tak v našem kolektivu pracuje Rosalinda, to čučíte, co? není to legrace...ale reklamu svém jménu rozhodně nedělá...je to pěkná dračice a herdekbaba 😠

• denis tak to je super 😃 😃 😃 já seděla v první třídě s romem Barnabášem... 😃

• ivett:ježíš,tak to je fakt mazec 😃 a teď máme ve školve Cedrik.zkus to zdrobnit nebo máme ještě Hugo 😃

• luc teda Rosalinda, to je síla, si vybavím tu telenovelu 😃

• Hugo se mi líbí, ale nedala bych to svému dítěti...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém