Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • kirill
    milka-kráva🙂
    dejan
    valerin
    běluše
    liboslav

• chcce tu niekto kristinku? Ja chcem Kristinku...... 🙂

• a co christin?mám takovou kamarádku

• Sponzor fóra
  • Jo teď jsem si vzpoměla, že od spolužačky ze střední ségra měla chlapečka Darrena, to nezní špatně...
    Kristinka je klasika, určitě je jich tu dost... 😉

• 7904x je kristina
    998x kristína

• polina
    mečislav!!!!!!!!!!
    ksenia🙂
    marcin

• pradrag
    željko
    valburga
    jovana 😃 😃

• Dnes slaví jmeniny:
    Arnošt, Ernest: Německého původu, znamená "četnost, rozhodnost, vytrvalost" - Arný, Erný, Arne, Arnoštek, Ernestko, Nošt.
    Miroslav: Slovanského původu, lze vyložit jako "slavný mírem, mírumilovný" - Mirek, Miro, Miras, Mirko, Slavo, Slávek.

• Trošku jsem si hrála se jmény pro dvojčata. Jak se vám to líbí:
    Jména pro dvojičky – holky, kluci:
    Libuše a Miluše
    Liběna a Milena
    Luciana a Světlana
    Zora a Danica
    Daphne a Laura
    Debora a Melissa
    Eva a Zoe
    Irena a Salome
    Alžbeta a Isabela
    Ezra a Jonas
    Ezra a Ezechiel
    Ezra a Rachel

Pár:
    Dušan a Jolana
    Bohdan a Theodora/Theodor a Bohdana
    Lucian a Světlana
    Theodor a Dorota
    Vít a Viktorie
    Mikuláš a Nikola/Nikita
    Ctirad a Šárka/Vlasta
    Milan a Amanda
    Marián a Klaudia
    Julian a Klaudia
    Julian a Livia
    Marián a Livia

• Další jména:
    Roxana a Daria
    Bedřich a Jindřich
    Bedřich a Vladan
    Dalia a Linnéa
    Lada a Jolana
    Bartoloměj a Benjamin
    Zuzana a Liliana

Pár:
    Josef a Maria
    Kaspar a Daria, Roxana

• sasha: a podle jakyho klice si ta jmena davala k sobe?

• Známa má dievčatká:
    Ráchel a Rebeka

• mě se líbí holčicí např. Justýna, Vanda, Viktorie, Amélie.... , klučičí např. Darek, Maxim...

• Ahoj.Mám kamarádku která se jmenuje Blanka. Každý ji říkal buď Blani nebo Bláňo 😬 . Chudák. Svoje děcko bych asi Blanička nepojmenovala. U našich v obci zase jedna pojmenovala holčičku Ema. No. taky nic moc jméno.

• Mně se oslovení Blani i Bláňo líbí a Ema taky, i když těch je teď moc.

• Sponzor fóra
  • co hovorite na meno Polina? MM by chcel,mne sa az tak nepozdava 😃

• Fakt jo? Mě se teda Blanka nelíbí. Hold každýmu se líbí něco jiného. Manžílek strašně dlouho toužil po tom, že chlapeček se bude jmenovat Samuel. Že bude mít Sama ale pak si známá koupila pejska Sama a už ho to přešlo. Teď ho drží Adam. Těch je poslední dobou taky nějak moc. Takže až budem muset vybrat jméno prckovy tak to bude záhul. Já říkala že by bylo srandovní, kdybychom měli holčičku Marii. Byla by to Maruška Marušková 😃 .

• marketa to jej nerob 😃 😃

• Samuel je pěkný jméno, Adam taky,ale teď jich je opravdu hoooodně 😐 Marie Marušková - to by bylo asi fakt za trest 😃

• Polina? Taky trošku jak pro ruskýho pejska... 🙂

• Polina můj vkus není...

• 😃 no dik

• ale ani mne sa nelubi...zatial je kompromis Paulina, ale na babo este mame cas

• Paulina zní dobře 😉

• me se hlavne nelibi, kdyz se k ceskym prijmenim cpou zahranicni jmena. Mame tolik krasnych ceskych jmen. Nerikam ze to musi byt zrovna marie nebo ema, ale paolina amelie roxana ... to je fakt des. Jestli chcete neobvykle jmeno, tak jim dejte rovnou indianske - rozkvetajici jablon, nebo neco podobneho 😃 😃 😃 Nic proti holky 😎 my mame adamek a ja chci petrusku (uz jsem si tak pojmenovala sestru) ale pres pritele to neproslo. Adam je jistej, kdyz budou dva tak adam a tomas. Kdyz bude holka tak asi natálka nebo klárka.

• Adam a Tomáš jsou strašně krásný jména! 😉

• Natálek je v poslední době celkem dost...a jméno Klára nemusim z osobních důvodů, všechny Kláry, co znám, mi nesedí jako lidi a tim pádem mi nesedí ani to jméno...

• terak no nase priezvisko neni ani ceske ani slovenske 🙂

• Mně zase nesedí všechny Petry, co znám - a to naši chtěli pojmenovat sestřičku Petra - to bych nerozdýchala...

• Koukám, že nejsem sama, komu když nesedne člověk, tak mu nesedne ani jméno 😃 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém