Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • a co nejaky jmena pro chlapecky, nezda se vam taky ze tech divcich jmen je spousta ?

• A já to myslela jako jedna z toho všeobecna 😃

• ivcicka vidim to stejně, jmen pro kluky se mi zdá méně hezkých než těch pro holčičky.

• Sponzor fóra
  • emmili 😃 😉

• A proto je hodně Adámků (po mně 😃)...

• Adámků je fakt hodně.

• Znám jenom jednoho, ale když se nám poštěstí dva kluci, tak asi mladší opravdu bude Adam po mamince 😃.

• No nic, milujte se a množte se, jdu udělat potencionálnímu otci něco k večeři, když tak těžce vydělává na svou rodinu 😃. Dobrou noc 🤔

• My budeme mít adoptované, ale můžeme změnit...dáme Kristýnku

• Pomi: a do kolika let věku dítěte jde jméno změnit? Aby pak nemělo problém s vlastní identitou...

• Do 3

• Tak to jo 🙂

• A chcete vlastně jenom holčičku? Když dáte Kristýnku...nebo eventuelně Kristiánka?

• charlize: a mne se to nelibi z toho duvody, ze je to naprosto bez fantazie. Je tolik hezkych jmen, tak proc se opakovat?

• Kristi souhlasím 😉

• Sponzor fóra
  • kristi • 31. březen 2008 v 17:15
    Dávala jsem je podle toho co znamenají. Třeba
    Stella a Ester znamenjí "hvězda"
    Danica a Zora znamenjí "úsvit"
    Daphne a Laura znamená "vavřínový věnec"
    Debora a Melissa znamená "včela"
    Eva a Zoe znamená "život"
    Světlana a Lucia - obě znamenají "světlo".
    Irena a Salome - znamenají "mír, mírumilovný"
    Jonas a Eliáš - hebrejská jména
    Štěpán/Štefan a Viktor/Vít - znamenají "vítěz"
    Roxana a Daria - Perská jména (to je spíš pro cikány)
    Bedřich a Vladan znamenájí "vládce"
    Dalia a Linnéa - jména květin
    Zuzana a Liliana - Zuzana znamená lilie v hebrejštině.

• Novorozeňátka:
    Karlovarsko: Simon Vlaev, Nikola Vanik, Andrea Trappová, Anna Střečanská, Marek Spousta, Jaroslav Slepička, Robert a Dominik Perští, Filip Nagy, Natálie Kunclová, Adam Kolář, Matěj Duna, Tobias Košina, Valentina Helebrantová, Eva Ettler, Eliška Krupičková, Karolína Dragušincová, Liliane Čmolíková, Petr Boust, Eliška Bolješiková, Klára Avuková
    Chebsko: Nella Vepřeková, Julie Pištová, Diana Danyi, Martin Valečka, Tereza Mácová, Michaela Bayer, Luboš Gerneš, Nina Dunková, Tomáš Naar, Jan Pištěk, Nikol Paulíková, Denisa Golská, Štřepán Stredni, Natálie Dubská, Natálie Dancová, Karel Drápal, Filip Jirmásek, Daniel Matlakov
    Mostecko: Nora hanzalová, David Lovaš, Petr Petrunjak, Dominika Pekárová, Petr Macák, Antonín Böhm, Tomáš Nedbal, Vojtěch Kozlovský
    Českokrumlovsko: Dominik Pražák, Jan Vlk, Kevin Sivák, Tereza Čadková, Tomáš Cifreund, Daniel Šlouf, Petr Kubinec, Lukáš Moravec, Václav Tikal

• Sasha: tak to me nenapadlo..super 🙂

• sasha:to je dobrééééé, tak hoď ještě nějaké spojení🙂

• tak ojí sestřence se před 2 dny narodil Ondrášek, jméno pěkný, ale dost ohraný...

• hlavně podoba ondřej je hrozná.ondrášek zní líp🙂

• to je pravda, jednu dobu se mi tohle jméno dost líbilo, stejně jako Vojta, ale už bych je nedala...

• koukám na ty novorozeňátka a jaroslav slepička?chudáček!!!!!!!

• vojtěcj taky zní hrozně,ještě že máme ty zdrobněliny 😉

• ale diana danyi
    to zní zajímavě🙂

• NO jako ten Kevin Sivák, to je celkem úlet.. 😃

• jo,tak to jsme se s darhým zasmáli🙂líbí se ti clea zara?

• to zní jak zaklínadlo... 😃

• čáry máry🙂a mia natali?

• mia natali je zvláštní, to jsou jako dvě křestní jména nebo jméno a příjmení? Těch Mií je v poslední době čím dál víc, je to ale hezký a krátký to jo, ale doma by mi to neprošlo a Natálie (v jakékoli podobě) taky ne, protože těch je teď kolem víc než dost 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém