Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • karolina lima,to zní zajímavě🙂
    a sára ali,🙂taky dobrý,jen krátké,ještě bych tam něco dala nebo aspoň místo sára sarah🙂

• Jejda,holky,vy vymyslíte nevymyslitelné 🙂 Já bych chtěla Ellu a Šimona.

• mě se líbí Gabriela a Kristián,ale jsou to jen sny,jako realitu dám Verunku a Lukáška!

• Sponzor fóra
  • Holky delam ted praxi na novorozeneckem odd. u Apolinare a z hitparady jmen frci u chlapecku nejvic Lukas
    ( Asi 8 za tyden, taky Honzik asi 5) a holčičky ( k memu poteseni Karolinky🙂) dal Anezky a Annicky. No a jedna perlicka na zaver... Taky treba Chuan Carlos 🙂))

• mona27:Ty jména jsou moc hezká,nezůstávala bych jen u snů... 😉

• Karolina.: to bude spis Juan Carlos, ne? to je absolutne typicke sp. jmeno..jeno jako Josef Novak

• lenanku me se ta jmena moc libi ale nechci aby me deti nekdy vynadali,ze mali tak neobvykla jmena kdyz vsude kolem jsou sami Hany,Terezy,Honzove a Tomasove...nechci aby se jim spoluzaci vysmivali 😒

• kristi: ne, opravdu je to Chuan Carlos a k tomu prijmeni Lakatos 🙂

• mona27:Já myslím,že v dnešní době se nemáš čeho bát,ta jména jsou moc hezká a vůbec bych se nebála výsměchu.Třeba ten Juan Carlos je asi moc,ale každý ať si dá co se líbí....Já být tebou,jdu do toho 😃

• jo takhle, tak to promin... 🙂

• ne, neni za co, ale je nadhernej. Jenom je vazne skoda, ze se nekdy rodice detem vylozene pomsti tim jmenem 😞

• mona:gabriela a kristián jsou přece normální jména ne žádný extrém

• taky mi Gabriela prijde naprosto bezne, stejne jako Kristian

• tak nás je v práci 9ženských a z toho 2 Gabriely, jedna z nich má synovce Christiana, ten má spolužáka Kristiána
    mě ta jména přijdou celkem normální 😉

• a jak byste řikali Kristianovi zdrobnele?

• Sponzor fóra
  • Kiki, Kiko,

• můj nastávající má bratrance kristiána🙂
    tak jak kristi🙂
    a nebo kri kri 😃 😃

• mě se třeba líbí Kryšpín - ale přezdívka? Špína? 😃 😃 😃

• Krýšo

• hodně kristýnám i kristiánům říkají kris

• denisska - to je pravda
    ale u nás Kristinám spíš Kristi, Kristo

• jo,to taky nebo tini-týno

• muj sen pro chlapecka jsou jmena mikulas, krystof nebo maxmilian... pro holcicku treta justyna nebo evelyna...pritel je prijmenim novak, tak bude hodne tezke vybrat jmeno, aby se v ulici nepotkal se jmenovcema (sousedka je novakova a ma manzela pepika, synacka pepicka, tchana josefa a pratchana taky josefa-to je STRASNY!!!!!)

• a jeste neco: vypravel mi kamarad, ktery pry nekde cetl, ze se v jedne porodnici narodila manzelum PANENSKYM dceruska a te dali jsmeno BLANKA...
    kdovi, jestli je to pravda, ale k pobaveni je to urcite. nebo k politovani...

• sousedi maji Kristiana a rikaji mu Kristin a nebo Kikin :o))) me to taky prijde jako uplne normalni jmeno

• aurinko 😃 😃 😃

• pekne mena su vsetky ktore sa pekne vyslovia.moj syncek ma meno PATRIK_ALEXANDER .hovorime mu PATRIK nijak nekomolime meno.a v tedy pekne vyznie.

• patko😛řesně🙂stejně se mu i jinak říká zlatíčko,pusinka atd 😃

• ahojte
    no ja ako slovenka som za typicke "nase" mena
    nepaci sa mi , ako sa niektore mamicky poamerikanizuju
    a davaju chudatkam detickym mena, ktore im casto k ich priezvyskam neprinalezia
    nakolko moj muz je Drahos ako priezvisko a je to jedno z prvych slovanskych priezvisk vobec u nas
    tak to bude juraj, mojmir, zofia

• co ríkate na Sofii ?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém