Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • Ale nepleteme...já psala..že znám AKIMA!

• nebudu se držet českých jmen i když některá jsou opravdu nádherná , můj muž není čech budeme dělat kompomisy 🙂 Liliana je moc krásné, syn bude 100% Agim zde chci ctít tradici.
    Možná dceři dám jméno Aishela (čtěte Aišela), Nergiwane ( Neržiwuan)....a nebo eliška .)))

• ale přiznám se viděla jsem jednu paničku se psem a ječela na něj akiiim akiiim ,,,,já v duchu to si dělááš prdel ahhahaha

• Sponzor fóra
  • 🙂)) joo občas mi manžílek dělá sluhuuu 🙂)) 😛 😛

• eeeliška je ale daleko od těch dvou🙂aishela je hezká

• já víím ta je ze mleja 🙂))........Aishelinka to je moje neteř a je tak nádherná .čokoládové vlasy modré očka a je tak roztomile drzáá 🙂)

• třeba moje švagrová se jmenuje habibi....což znamená na češtinu miláček 🙂)))

• habibi,znám,tak jsem se oslovovala s jedním habibim🙂

• 😉 taky mi tak jeden takovej říkal 🙂) habibti bahebek ahahaha

• nooo ated mi manžílek říká budalico a já mu říkám neser mě 🙂)))

• 😃

• těch krásných jmen je tolik že bych musela mít 15 dětí abych využila všech těch krásých jmen

• no ale ne českých 😃

• viktorie, valérie, klaudie, LAURA........DENISA, JANA 🙂)))

• jo,ale české nejsou🙂no jana asi jo-)

• Sponzor fóra
  • ale opravdu toto jsem jen opsala z kalendáře 🙂

• Šimon, Simona, Šimon

• a co Simeon, Simeona.................

• mariola a akej narodnosti je manzel? 🙂

• Albánský makedonec

• koukala jsem na tvé album 🙂) tak ty taky nemáš zrovna slováka 🙂))moc krásný muž

• len za tie mena som sa pytala...aishela je pekne...

• aishela je klasické albánské jméno a je krásné 🙂

• a jaké je národnosti tvůj muž ?

• leish:šikovný manžel a ty taky,jste nádherný pár a ta svatba fakt jak z pohádky🙂)

• ano souhlasím s denisskou ...opravdu jste jak dva andílci moc vám fandím 🙂)

• mne sa paci Amelia - ale k priezvisku by sa nehodilo, potom Alica, ale blbe zdrobneliny, Melania -to by slo, chalanske asi Jakub..vyfasujem zaujimave priezvisko takze bude dost tazke k t omu najst meno 🙂

• a este Klara by slo

• ble a jaké tobude příjmení,smím-li se ptát? 😉

• Dnes slaví jmeniny
    Selma: J. vykládané buď jako zkrácenina germánskégo j. Anselma, tj. "boží helmice" nebo jako varianta hebrejského j. Salomea, tj. "klid, mír" - Sely, Selminka.
    Anastazia: Řeckého původu, znamená "vzkříšení, zmrtvýchvstání" - Stázka, Anaska, Ana, Nasťa, Anastázka, Stejsy.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém