Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • Ale predstav si to Johny Bača, ten chlapec bude mať v škole asi výsmech od spolužiakov...a potom mu bude jedno či to meno bolo z lásky, trpí tým to dieťa...

• tak jsou lidi soudny a jsou lidi magori, ale si myslim, ze se da opravdu dat i mezinarodni jmeno k naprosto cesky nebo slovensky znejicimu prijmeni...

• nam ze jana a boleslao,nehrozi 😃 😃 a s nasim priezviskom duplom

• Sponzor fóra
  • nam Julius (😃) alebo Addie... to je aspon originalne, ale my uz mame zenske meno vybrate... (niezeby sme ho momentalne potrebovali...)

• Mne sa pacia mena pre dievcatko: Nina, Nela, Laura a Ella a pre chlapceka Martin, Alex, Branko, Mojmu nastavajucemu sa zas pacia mena Matus a Lenka (to po mne, ale nechcela by som, aby sa nase deti volali po rodicoch) 😉

• no detom sa da naozaj dost ubližit ak im date divne meno.

• ono je ale problem v tom, ze pojem divne jmeno je dost subjektivni (nemyslim ted extrem typu Vinnetou 😃 😃 ), kazdemu prijde divne neco jineho a prave tem rodicum, co to jmeno daji, to jejich vybrane ulitle a divne neprijde, jinak by ho nedavali... - takze se tocime dokolecka 😉

• tak napriklad cavin bača. je pekne že jkeho mamina ma rada film sam doma, ale prečo sa takto musi volat dieta? a ak sa ide predstavit tak si zmeni meno lebo sa hanbi. poznam takeho.

• mne sa pači eliška. ale tiež neviem či sa odvažim. u nas na slovensku ich nieje vela tak neviem. ale je krasne.

• kiki ja ti naprosto rozumim 🙂 🙂 , slo mi o to, ze te konkretni mame, to evidentne divne nepripadlo, takze takovy rodic si tvoje varovani na sebe proste nevztahne 😉

• jejda, ta carka za mame tam samozrejme nama byt, to je tak, kdyz clovek prepisuje, doplnuje a maze 😠
    eliska je pekne, myslim, ze se muzes odvazit 🙂 za to ti hlavu neutrhne

• mam už jakubka tak budu ako z českej rozpravky 😃

• ja poznám Elišku, pekné meno, takže prečo nie 😉

• Ahoj,čtu vaše povídání,moc nevím o co jde,ale asi některá z Vás vybírá jméno,já mám doma Adrianu 🙂

• tak nám jaida(jada obměna-španělské)
    a kluk diego(španělské)🙂)

• Sponzor fóra
  • baby tak nam vyslo Brooks pre boya a Alina pre holku, no uchylne, to podla coho robia??? 😃

• no napsat - "...pro boya" to mi taky přijde už ujetý...jako bychom neuměli mluvit svou rodnou řečí!

• cutty:to by mě taky zajímalo,ale našla jsem tam spoustu hezkých jmen,tak stránku mám uloženou😃

• se mi libi Nanette 😉

• to je zajímavé🙂,mi se líbí jak chci natali,jiak to napsat na natalee

• na tej stranke co som hodila kde je ten baby names advisor tak tam bole mate ze "about" a je tam trochu napisane podla coho to tie mena vybera..

• My budeme mít ryze české jména 😃 kluk bude Jan (Honzik) a holčička buď Monika nebo Adela 😃

• mne sa paci meno pre chlapceka Timotej, alebo Daniel (to je aj priatel ,tak asi nedam)
    dievca Sarinka. Sarah a Abigail a paci sa mi aj Rachel

• Tak nám podle toho odkazu vyšel Jan a Karla (zkr.Karolina)... což jde 😉 ale jména máme vybraný úplně jiný... a kdo ví,jak se rozhodneme až to přijde 😉

• Pokud bychom měli mimi, moc by se mi líbila staré české jméno Alžběta, na kluka - Radek, po tátovi 🙂
    Ale děti už neplánujeme, takže zůstaneme u těch co máme - Eliška a Marek 🙂

• bl:adélka je hezčí🙂

• No jo... ale Adélek už jsou teď plné školky...
    Jinak krásný jméno 🙂

• myslímsi že monika je šílenost 70let a my ve školce z 2oo dětí mám adélku jen jednu🙂

• no tak baby advisor u me taky docela sila...pouzila jsem samozrejme jmeno meho byvaleho s kterym jsem planovala svatbu a vyhodio me to Cornelius a Livia....fujfuj 😒

• vewe 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém