Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • Ved aj tak sa používa všade to prvé 😉

• mne sa praveze viac paci Polina,ale suhlasim ze aj tak sa pouziva len prve

• hej, to viem preto som to takto vymyslela 😃

• Sponzor fóra
  • no ja to s tem jmenama po rodicich asi budu mit na pul pro holcicku by se mi libilo martinka po priteli a chlapecek by byl honza mo me

• Jména dávaná jak popisuje janabanana se mi docela líbí. Jenže u nás to jaksi nejde. Jsme Petra a Tomáš.

• ahojky,zatim teda nejsem ještě vdaná,ale o dítěti už přemýšlim.

jména klučičí: Andreas -Andy.po přítelovi,Tobias -Tobi-tobísek.,

Michael,nebo Šimon,Vítek,Wiliam,Roman-Románek,Adámek, Erik,eriček,Daniel-Daník.,Paolo

jména holčičí:
      Vivien,Simonka,Hanička,Andělka,Anne-Marie,Stela,Evelin,Edita,Kathrin,Kirsten,

Kerstin,Anika,Ella-Marie, Paula........

a co vy?nějaké jiné představy???

• Jako jestli my máme představy o jménech? Nad tím přemýšlí snad každý, ne? Koukám, že to ještě nemáte rozhodnuté 😉 Líbí se mi, že uvažujete nad jmény českými i cizími. Je jich hodně pěkných.
    Já chtěla třeba Sebastiana a Tobiáše, ale to mi neprošlo. Na holčičce jsme se shodli brzy - Anežka, a nedávno přibylo druhé jméno, Stella. Pro chlapečka máme zatím jen jedno jméno - Daniel. Možná druhé Matěj.

• u nás holčička Eliška nebo Michaela a chlapeček Tomášek-po tatínkovi když si to tak moc přeje

• Nám se zatim nejvíc líbí Elena a Samuel.
    Další, co se nám líbí jsou Dominika, Laura, Patrik, Dominik, Adrian. Ale poohlížíme se po jménech dál.
    Líbí se mi i Erik, ale manžel chodil přede mnou s jednou a ta se jmenovala Erika a asi by mi to jméno jí pořád připomínalo, jsem na tohle děsná 😃

• Smardik: To jsou krásná jména. My už je bohužel v rodině máme. a já chci, abychom měli jména, která ještě nejsou. 🙂

• u nás by holčičky byly Barborka nebo Karolínka a kluk Honzík 🙂

• andelka: my je nemáme 🙂,jen přítel je Tomáš ale strašně si přeje syna Tomáška tak se bude tak jmenovat 🙂. Kdy plánujete děti?

• Barborka je krásné jméno 😉 Sice časté, ale krásné.

• A Tomáš je nádherné jméno 😵 🙂

• Karolínku jsem taky navrhovala ale neprošla 🙂

• Sponzor fóra
  • smardik: Mám objednané miminko na jaro 2010 😉 😃 Můj brácha je Tomáš a ještě děti nemá a vím, že kdyby to byl kluk, tak by tomáška malého asi chtěli. Tak i proto, abych jim ho nebrala. Je to krásné jméno.
    Manžel je Jan a jednoho malého Honzíka už v rodině taky máme. A ještě máme : Václav, Michaela, Eliška, Josef, Jakub, Anna Nika, Kateřina Zoe, Eli, Vít, Beata, Marie. 🙂

• andelka: tak to jste dobří že ho máte objednaný na jaro 2010 😃 😃 ,nám se tomášek narodí v říjnu 🙂

• Ahoj, tak my máme 2 měsíce po svatbě 🙂 Mimčo zatím neplánujeme, protože ještě chci dostudovat, ale jména už máme - holčička bude Šárka a kluk David nebo Tomáš 😉

• My máme v rodině hodně jmen, je nás "jak psů" 😃 A jelikož nechceme, aby se jména v rodině opakovala, tak máme tím pádem dost zúžený výběr 😃

• sonik_p jméno Tomáš schvaluju 😉 David je taky pěkné jméno.

• andelka a kde se miminka objednávají takhle na přesné období? Že bych si tam taky hodila nějakou rezervačku na mimíska 😃

• holky,ten můj našel někde na netu ten čínskej kalendář,kde když podle věku matky a zplození dítěte se dá naplánovat pohlaví dítěte... 😃 závěr z toho všeho je,že budeme plodit o život v měsíci srpen,září,říjen a to jen proto,aby to byl kluk 😃 chjoooo chlapi 😃

• katarinkakm:já se na to dívala a nám to asi vyšlo 🙂 vyšel nám kluk a v říjnu se nám má chlapeček narodit 🙂

• nunacek: No u manžela přece 😃 Ne, my jen si tak povídali, kdy bychom chtěli mimi, jaké období by bylo pro narození nejlepší a já jsem říkala, že teda si objednávám na jaro 2010. Ale objednávka se ještě nevyřizuje. 😉
    Jinak mně je jedno co to bude, obojí má své, první chlapeček nebo holčička. Hlavně aby se brzy zadařilo, vše bylo ok a mimi zdravé.

• Ahoj! My miminko samozřejmě plánujeme a jména "konzultujeme" hned od začátku našeho vztahu🙂 Kluk bude 100% Vojtíšek! A holčičích máme víc - Vendulka, Michalka a Viktorka.

• andelka: Aha 😃 Já myslela, že za 100% úspěšnost se objednává někde třeba jinde 😃 My jsme se zrovna dneska bavili, ve kterém ročním období bysme chtěli, aby se naše mimi narodilo. Shodli jsme se na podzimu nebo zimě. A rok? To se uvidí. Orientačně za 2 nebo 3 roky.

• andelka: no my si ho objednali v lednu na tento rok a v říjnu se narodí 😃 😃

• smardik: Tak to máte spolehlivé dodavatele 😃 😉

• nunacek: jojo přítel je šikulka 😃 😃 😃 😃 😃

• Je to super, když se miminko povede tak, jak si člověk naplánuje 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém