Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • edita je u nás normálne meno 🙂 málo sa používa, ale ja poznám tri 😉

• Já Editu znám právě jen jednu.

• mne sa páči Eliška, alebo Ela pre dievčatko a Matúš, Luboš pre chlapca...no ešte neviem aké budem mať priezvisko... 😬 😬

• Sponzor fóra
  • Ela je krásné 😵 Eliška se mi moc nelíbí.

• aj tak by som ju volala len "Eli"...to sa mi páči najviac...

• My máme zatim vybráno Elena a taky se mi líbí oslovení Eli 🙂

• 🙂 že pekné... a pre chlapčeka?

• No pro chlapečka je to s výběrem jména horší, ale zatim vede Samuel 🙂 Pak se nám líbí Dominik, Patrik, Adrian. A další holčičí Dominika a Laura. Ale možná se to ještě stokrát změní než to bude aktuální 😃

• to teda... 🙂

patrik a adrian môžu byť...dominika už v rodine máme

volakde som čítala, že je dobré, ak má muž v mene aspoň jedno "r" vraj je to posilňujúce...hm...neviem...

• To "r" v křestním jméně nebo v příjmení?

• to je jedno 🙂

• Tak to je dobře, to by Samuel měl to "r" splněné stejně, i když v tom křestním jménu r není, když stačí že je v příjemní 😃

• tak je to ok 🙂

pekný večer s manželíkom prajem 😵 😵

• jani díky moc, tobě přeji také pěkný večer a hodně moc sil posílám 😉

• ďakujem 🙂 pomôže 🙂 🙂

• Sponzor fóra
  • Tady u nas na vesnici ma jedna rodina kluka,ktery se jmenuje Kevin Bezůšek,coz me teda osobne zni strasne hloupe!!Me se libi jmena Justyna,Nela a Sofie a na kluka Samuel,jeste se me libi Max,ale to uz by se tu zase mockrat opakovalo....zacal s tim tady jedna slecna a ted uz jsou u nas na vesnici 3 maxove....

• Jméno Kevin mi do naší země přijde dost divné.
    Justýna je pěkné jméno. A Samuel je super jméno 😵 😉

• nanu,dělám totéž co ty,s dětma s kombin.postižením 😉
    jinbak my máme perličku ve školce...Hugo!!!pak Dorotka,Cedrik,Oliver,Matyášů a Tobiášů máme až až,Valerie,Andreass,s příjmením
    Novák,což je pecka!!!! 😃

• toho Nováka mi je teda líto... 😃

• denisska tak to je super 😉 No máte ve školce zajímavá jména 😃 A Andreass Novák je husteeeeejjjjjjj 😃

• 😃 no tak yjsm koukala jak blázen a to na něj ještě volají WEndy,fakt jak na psa,a já jak s jmenuje?Andreass a co má za příjmení?nikdo nevědl,jdu kuknout a fakt jsem se upřžímně zasmála,bobek mallý🙂

• endy tam mělo být🙂

• Andreas je pěkný jméno, ale ne k příjmení Novák 😐

• to vůbec!!!ještě s těším na ty rodiče,až je uvidím,to musí být pěkné čísla 😃

• a mne sa paci charlotka. a pre chlapca Lukas, Samuel, Jakub, Daniel
    a pre dievca ma este napadlo Laura a Lilien.a krasne je aj Rachel (moja sesternica) a Abigail

• meno kevin sa mi dlho velmi pacilo.ale teraz uz moc ani nie. nedala by som. 😒

• Ahojte

Ja keď raz budem mať dietatko a keď bude dievčatko tak mám vybraté 2 mená-Jessica a Carina
    Keď bude chlapec tak Kristian 🙂

• Hugo!!!! prečo je to perlička??? mne sa páči...ak má fajn priezvisko....hmmm 🤔

• hugo doufal... 😃

• Ahojky, my máme vybraný normální jeména 😉 Kluk Lukáš a holka Terezka...na těchto jsme se shodli na 100 %.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém