Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • misha: Však tak mě to napadlo, to jméno, miluju Stellu Artois 😉 A kdoví, jestli v té době, se ještě bude prodávat, už teď ho u nás skoro netočí. 😐
    ciatko: timko, je krásné. to je fajn, že se to u vás čte jinak. A stejně ani nevím, jestli se ten šampon ještě prodává.

• U nas ji zase toci vsude a my chceme pit ceska piva 😒

• no to som este nepocula ze by niekto povedal timoťej makko

• Sponzor fóra
  • No mě to taky připadalo zvláštní, myslela jsem, že se to čte tak jak se to píše, Timotej.
    misha: Mně české taky jedou, ale Stellu vyrobili snad přímo pro mě. 😃

• Moja sesterka ma Timka a hovori sa mu makko

• Holky a mně se líbí slovenskýJerguš, a potom Eduard

• to ako ťimko? to som fakt este nepocula..ani Timoťej 😃 mne to dojde az vtipne tak citat 😃

• mne sa Timotej veľmi páči ( samozrejme že s tvrdým vyslovením) kamarátke nie, lebo jej to pripomína šampon
     😃
    A Jerguš a Eduard asi nie. predstavím si nejakého dedka a nie malé dieta 😬

• jak se vám líbí jména: , Rosalia anebo Růžena v tejto podobě.

• Oops 😞 ještě ROSALIE

• mne sa paci meno timea pre dievca a samuel alebo daniel pre xlapca 🙂

• Rosalie je pekné meno ( u nás Rozália 😛 nieee)

• rozalia...to sa nepaci ani mne 😛

• Jméno Jerguš slyším prvně, Eduard fakt ne, to se mi nelíbí ani trochu.
    Rosalia je pěkná.
    Timea úplně skvělá, u nás hodně moc nezvyklá.

• Timeu som mala spolužiačku na ZŠ, pekné meno, ale keby som také dala, každý by si to s nou spájal ( však vieme ako to býva ešte v malých dedinách 😦 )

• Sponzor fóra
  • U nás je Timeí jen 87 a hádam, že hodně bude na pomezí Slovenska anebo rovnou Slovenek. 😃

• v otazke mena pre dceru mame jasno ale nad menom pre syna este stale rozmyslame...ale mne sa moc paci daniel a priatelovi zasa richard 🙂

• Daniel je měkčí, Richard mi zní dost tvrdě. ale jsem zaujatá, taky máme vybraného Daniela. 🙂

• mne sa richard nelubi, daniel je pekne, timea a timotej take neutralne, u nas je timei viac, aspon ja par poznam... a jergus, eduard, ruzena a rozalia vobec

• Hmm...Timea je este pekne aj ten Timotej by usiel,keby to ozaj nebol sampon,skoda 😐 Praveze,nepacia osa mi mena,ktore sa mi spajaju s nejakou predstavou,ale to bude asi problem... 😦

• mne sa paci Tobias, ale to uz sme dali nasmu psovi... a som v riti 😃

• Taky se mi líbí Daniel (ale máme ho mezi vybranými jmény, takže jsem taky zaujatá 😃 ). Richard, Eduard, Jerguš (vůbec neznám) a Růžena se mi nelíbí.
    Timotej je hezký, ale vážně mě hned napadl šampón.. Tobias je moc hezký.
    Timea je super. Vůbec ho neznám 😉

• shaarka, nas papagaj sa volal Viktor, tiez preto, ze sa mi to meno pacilo... a mozem ho dat aj mojmu babu, lebo viktor (vtak) usiel, betar jeden 😃
    a inac napadlo ma este Nadin (to ako dievcenske)
    Pri Timotejovi ma tiez hned napadne sampon, timea je jedna firma u nas, ktora predava zachody a sanitu 😒

• Nadin je pekné, ale ja som za dávanie slovenských mien 😉 tieto zahraničné si nechávam akurát na náš statok 😬

• 🙂 jaylo, a predtym sa mi pacilo meno Jakub, ale nasi dali silou mocou toto meno jazvecikovi a to uz je fakt hnusne. ))))) takze ak by sme mali syna, tak by sa musel volat Speedy (to som navrhovala jazvecikovi) alebo Sony (to mal byt nas Tobi) 😃

• 😃 😃 😃 sharkaaa to je super 🙂)) Inak.. Jakub je pekne 🙂 Jakub Jakubik 😎 xixi.. Inak super temicka 🙂 clovek najde celkom zaujimave tipy.. (len tak mimochodom.. doma mame tiez jazvecika-cku 🙂
    ten Speedy nema chybu..
     😃 😃

• Z chalanskych sa mi paci Lukas,ale drahy je Lukáš,tak neviem ci by to nebolo divne...a este sa mi paci Marko,ale to by nepreslo,lebo byvaly bol Marek 😃

• ja som vzdy chcela zas saru, ale byvala MM bola sara 😃

• Jak se vám líbí jméno Constance / Konstancie/ Constanze?

• u nas je to takmer na 100% timea a daniel...take pekne mena...timea je malo pouzivane meno a daniel sa mi velmi paci 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém