Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • Sakra to jsem se napoprve rozepsala teda 😃 😛 😃 😛 😃 😛

• Natália je pekné meno. my máme v rodine dve, jednej vravíme Natka a druhej Nataška.

mne je jedno, či meno bude krátke alebo dlhé, hlavne aby bolo pekné. a čo sa týka výslovnosti mena Amy, ak raz budem mať dcéru, už sa natrápi vysvetlovaním ako sa píše jej priezvisko, tak na to Amy ani nedôjde. 😃

ak raz budem mať chlapca, chcem pre neho nemecké meno. len som sa ešte nerozhodla aké. drahému sa páči Siegfried a pre dcéru Brunhilda. 😃

• tripp tak ten ti dal teda brutal vyber 😃

• Sponzor fóra
  • A nemyslel spíš dvojku Siegfried a Kriemhilda? Tak je to správně, ne? 🙂 😉

• no, Siegfried sa oženil s Kriemhildou a Brunhilda ho dala zabiť. 😃

• leish, ja som mu zas povedala, že syn sa bude volať Markward. 😃

• to si ako robite prieky, ze? 😃 a jake sa ti naozaj paci pre chlapca?

• leish, ešte nemám vybrané. chcem niečo honosné. celkom sa mi páči aj meno Hermann, ale synovi by som ho nedala. 🙂

• holky-Karolínka a Anička
    kluci-Filípek a Matýsek

• talia, ďakujem. mrknem to.

• zatiaľ mi z toho vychádza, že sa mi páčia mení Herman a Heinrich

• ešte sa mi celkom páči Mia a Lara

• Mne sa páčia Ansgar, Bertram, Egon, ale tie už sú asi trochu moc. Poznám rodinu kde majú chlapca s menom Johann, teraz má už asi 10 rokov. A sú to čistokrvní Slováci

• Sponzor fóra
  • Z nemeckých dievčenských sa mi najviac páči Annaliese/Annalise, ale len keď sa číta bez toho e na konci

• Mia je strašne populárne aj v usa teraz, posledné roky stále v top 20

• ano tie mena cudzie a slovenske priezvisko nemaju chybu, anpr. u nas je Mario Diego Rác 😃

• .

• Anna, Aneta, Agáta, Adéla, Daniela, Eliška, Laura, Lucie, Martina, Nela, Romana, Sára, Silvie, Tereza, Pavla, Pavlína

David, Daniel, Karel, Martin, Petr, Tomáš

to jdou moje jedničky, teď jen z toho něco vybrat, aby se to hodilo k příjmení, aby to hezky znělo a hlavně taky význam těch jmen je důležitý a pak ještě není od věci si nechat udělat numerologický rozbor jména a příjmení

• andreyya, máš pekný zoznam nachystaný 🙂

• caute baby

u mna vedie Hana a u manzela Barbora, ale na tom este popracujeme.........🙂

a chlapec: obom sa nam paci Matej a potom troska netradicne mena a to Christopher a Karsten..........

ale ved uvidime, kedze mame priezvisko viacmenej rydzoslovenske, tak aby sme nakoniec nedopadli, ako Angelilka Kovacova.............

• Mne sa paci pre dievcatko Simona..cislo jedna, jednoznacne uz niekolko rokov, ale ani Natalia a Emma nie je zle

A pre chlapceka Jakub, Filip, no najnovsie sa nam s manzelom zapacilo meno Huggo alebo Oliver

Aj ked vzdy sa mi najviac ako chlapcenske pacilo Martin, ale svagrovci dali synovi meno Martin...takze uz nic

• Christopher a Karsten sa naozaj nehodí k slovenskému priezvisku. 🙂 ale k neslovenskému sú to krásne mená.

• Těch jmen je víc... já si říkám, že se pak rozhodnu až to bude aktuální, každopádně jsou jména, které se líbí jen mě a manželovi ne a naopak. Tak třeba Viktorie nebo Valerie jsou hezké, ale mě by se nehodily k příjmení, takže hledáme jména tak, aby celkově to jméno s příjmením nevypadalo směšně... Manželovi se líbí třeba Maxmilián, mě ne. Ale shodli jsme se na Filipovi, Davidovi, Adamovi a Radimovi, ale jak všímám, tak jich začíná být čím dál tím víc 😞 Z holčičích je to pak Natálie, Karolína, Nela nebo slovenská Ela. Jo a také Petra, dá se to krásně zdrobnit a v dospělosti je to vznešené jméno a váženě o ní uvažuji. Určitě ale nedám jména po rodičích ani po nás. 😛

• Hugo?? to snad ne, to by byl chudák! 😬

• Hugo je nahodou bozi

• Hugo je podla mňa dobré meno, aj keď synovi by som ho nedala, lebo sa tak volá náš pes. 😃

• Hugo je děs! copak si ty děti až povyrosou zažijí.....Hugo.....haha 😬 😉 😉 😉

• Kvido, to je des...ale Hugo je fakt vpohode

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém