Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • nam sa paci Nina pre dievcatko, ale to uz je v rodine, tak sa asi Emma. U nas koluje tradicia, ze chlapcenske meno bude po tatinovi. Ale moj partner Andrej s tym nesuhlasi, tak sme urobili kompromis a zhodli sme sa na Adrianovi.

• haha, Kvido.....no to je fakt hrozný!! 😃 ale Hugo to samý....i kdyžbych radši Huga než Kvida:o))))

a co Kristián????? to je taky ujetý.......Kristián Kodet se mi přitom vybaví......

holky, nechci nikoho urazit..... 😉

• Kristian se mi nelibi ani omylem...

• Sponzor fóra
  • jéé a ty máš podobnou přezdívku:o))))

kámošův syn se jmenuje Kristián Bureš!! 😬 😃 😃 😃

• Brněnsko: Samuel Marek, Hana, Elen, Nikol (2x), Natalie (3x), Tereza (2x), Marek (2x), Aneta, Martin (3x), Tomáš (2x), Lukáš (2x), Veronika (2x), Jakub (3x), Sebastian, Terezie, Přemysl, Kristina, Petr, Miroslav, Jiří, Daniela, David, Vojta, Lea, Melisa, Phuong Ly, Louise, Viktor (2x), Patrik, Michaela, Janika, Nikol Věra, Jolana, Eliška, Kateřina, Nella Noemi, Jan (2x), Julie, Michal, Silvie, Marian, Helena, Karolína, Václav, Ema, Gabriela,

• nikol věra,teda zní taky zvlíštně:-s
    nella noemi celkem ok🙂 Lea je taky hezké-)

• Denisska - no Lea je uplne super 😉

• Lea sa mi páči, ale Lara viac

• tak jedna známá mojí známý dala synovi jméno VLK !!!! 😕 😬 😃 😃 😃

• to už by bylo lepší mu dát Bohouš, Břetislav apod. 😶 😬

• VLK? tak to je fakt sila. 😃 😃 😃

• psla jsem to kámošce a teď mi napsala, že její šéfová má synovce jménem Narcis Prase ! hahaha! no hrůza 😕

a má kolegyně má známou a ta dala synovi jméno Dyrk Drechsel....to by si člověk ulámal jazyk! 😬

• moja kamoška brazilka sa volá Tharyana mne sa to velmi páči možno preto že ta holka je strašný živel tak sa mi to spaja že aj to baby bude take živelne to meno mi totiž pripada také plné energie
    čo myslíte?

• Když může být Lev, tak co by nebyl Vlk? 😬

• ivul: tak cizé jména jsou normální...nebo normální..pro nás to není šok...horší by bylo, kdyby to byla češka a jmenovala se Tharyana:o)))))))))))

• Sponzor fóra
  • mne sa to meno celkom páči ja by som aj pouvažovala nad takýmto menom 😃
    ale kedže na rozhodnutie sme dvaja tak bude alexandra

a čo sa mi absolutne nepači mená ako z rozprávky varvara, markus aurelius atd

• U nas ma dnes meniny Tichomír,to je hrozne,kricala by som na syna: Ticho!!! 😃 😃 😃 ...aj ked sa to asi cita tvrdo,ale znie to divne 😛

• Marcus Aurelius nie je z rozprávky, 😃

Tharyana je naozaj zaujímavé meno. Sa mi celkom páči.

• u nas zatim jednoznacne vede Melissa nebo Antonella pro holcicku a Andrea nebo Marco pro kluka...s cizim prijmeni to zni krasne 😬 . zatim to ale neni aktualni, na miminku zacneme teprve pracovat, ale do teto diskuze obcas nakouknu a nestacim se divit, co lidi dneska nevymysli. chudaci deti

• jeste tady Federica a Lorena nezni spatne 😵

• Tharyana znie velmi zaujimavo...velmi sa mi paci 🙂

• mne sa meno Kvido spaja s knihou/filmom Bajecna leta pod psa 😃 a ked brasko moc komentuje a rozumuje, tak mu hovorime, aby nebol Kvido, alebo aby "nekvidoval" 😃

• Linda, Monika, David,

• tripplebi:lara mě napadne croft🙂)
    ale ta Lea zní fakt hezky i Zara se mi líbí🙂

• verco, Dirk je moc pekne nemecke jmeno. Znam jenom pekne a sympaticke kluky, co se tak jmenujou 😃
    Urcite lepsi nez treba Rüdiger, tak se vzdycky jmenuje v nemeckych detektivkach nejaky zlocinec 😃

• m.ver: ano to je, ale tenhle Dirk není němec ale čech!:o))

• aha, ja jsem myslela, ze kdyz je Drechsler, tak je 😃
    Tak to ho maji chudaka uplne ponemceneho 😞

• m. ver: hahaha, no to mají:o))) a navíc jsem zvědavá až se ho někod zeptá, jak se jmenuje, to si na tom chlapec vyláme zuy:o))

• denisska, veď lara croft je dobrá postava, hrdinka 😃

• Lara je od Larissa a to mi pripada hodne ruske 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém