Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • hej, to je pravda, Larissa sa mi už nepáči

• larissa mi připomene deku,které se říká larysa🙂),dobrá postava jo,tripp,ale přece jen 😃

• denisska, ja si nemôžem pomôcť, mne sa Lara páči. 🙂

• Sponzor fóra
  • ella nebo emma je pěkný.o)

já chci Annabell 😉

• však jo,já neříkám,že není hezké,jen že mi připomene larau crof a hlavně,mi se líbit nemusí ne,důležité je,že se líbí tobě 😉 a zní hezky,jen mi ji to přpomíná🙂

• denisska - tak tak 🙂

• Lara je nádherné jméno 🙂 😉 Nevíte, jestli se potřebuje nějaké povolení? Nebo ho prostě jen stačí napsat v porodnici do papíru jako každé jiné? Není totiž v knížce povolených jmen od Knappové. Ale v zahraničí je běžné, tak nevim, jestli se to nemusí nějak dokládat nebo jestli nemusí být nějaké povolení.

• nanu a co to je za knížka?neměl by to být problém 😉

• Jak se bude jmenovat vaše dítě? Miloslava Knappová

• nuna, ja si myslím, že by to nemal byť problém. čakáš bábo?

• díky,já si taky myslím,protože jinak by tady nemohl být kevin novák apod... 😃

• mne sa prave zda ze pri menach, ktore nie su v nejakom oficialnom zozname potrebujes nejake potvrdenie z ambasady statu, v ktorom to meno oficialne je - hlavne ide o potvrdenie, ze meno je zenske alebo muzske. pri niektorych menach to sice pride ako formalna vec, jasne, ze ta napr. Lara je zenske, ale su aj mena, kedy to nam na svk/cze az take zrejme byt nemusi. (no a zakony musia byt vseobecne, takze sa to vyzaduje pri vsetkych menach, ktore nie su v oficialnom zozname)

• Holky, co říkáte na jméno Rafaella?
    Jinak my měli půjčenou knížku od nappový o jménech a tam teda byly docela drsný jména např. Scholastika, Ariel. Naše děti měli pracovní názvy Žibřid a Chrudoš ( mimochodem u nás povolená). Nakonec jsou Martina a Tomáš.
    Ale už jsem dhouho neslyšela že by dal někdo jméno Věra, Olga.

• žibřid je teda mazec!!!!!!!!!!!!!!!!! 😃 😃 na jméno olga mám alergii,jednu znám a nesnáším ji🙂

• tripplebi: ne ne mimíse ještě nečekáme. Ale o jménech se hodně bavíme.

m311293: Rafaella se mi nelíbí. Jinak jméno Věra a Olga se asi teď moc nedává, ale jinak jich je víc než dost.
    Věry znám 4 (moje tchýně, moje sestřenice, druhá žena mého dědy a jedna moje známá). Olgy znám 3 (kamarádka z vysoké, jedna známá a taky jedna manželova bejvalka).

• Sponzor fóra
  • Lara zní pěkně, ale je tak se jmenuje oblast v Turecku (tur.riviera) .... 😐

• Mě se líbí Lara i Laura.

• Laura mi už pripadá ťažké na vyslovovanie.

Rafaella je pekne meno, len akú zdrobneninu k nemu dať. Rafka?

som nevedela, že Lara je oblasť v Turecku. 😃

Vier poznám tiež dosť. Viac sa mi páči anglická verzia Faith.

• na Laře jsou luxusní hotely a krásné písečné pláže, je to mezi Antalií a Belekem

• vic se mi libi Lara, lip se to rika

• zuzka, tak to sa tam musím ísť niekdy pozrieť, aby som raz mohla našej dcére povedať, že meno má po tej krásnej krajine 😃

• Máme v práci novou kolegyni a má dceru Adrianu. Moc pěkné jméno.

• Rafaella je pekne! Manzel znal taky jednoho Rafaela z Venezuely a ten byl hrozne roztomily 😉

• U nás je jedna romská rodina a jmenují se Rafaelovi.

• my máme kolegu Hostivíta

• nunacek 😃 😃 😃
    ale prijmeni je to pekne 😃

• znám taky jednu Jitřenku a Rusalku 😉

• Já znám jednu Narcisku 😉

• A čo tak Rachael, alebo Rachel (čítať Ráchel).

• Moje sestra má Laru, je to fakt nádherné jméno, i když ze začátku jsme byli trochu v šoku, každý si hned představil Laru Croft 🙂. Žádné povolení nepotřebovala, nebyl s tím problém, ale možná pro jistotu je lepší se zeptat na příslušné matrice.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém