Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • Luko..ta čo už 😃 ale niektoré mená sú mi jednoducho proti srsti a k niektorým sa mi spája osobná negatívna skúsenosť.. 😬

• to kmoky malo byt kamosky... 😃 😃 😃

• no ti poviem, mne tiez, prekliatie ucitela 😃 ze s menom sa spaja ziak 😃

• Sponzor fóra
  • Ved to..a to som dlho neučila..a je tu ešte manžel učiteľ...ach to bude ťažké 😃 😃

• mi nieco hovorol luko....tento rok som mala babu s nadhernym menom - Ruth Theisova...no nechceli by ste sa tak volat?... 😎

• No to znie dobre.

• inak luko, termin je za dverami, co moja?... 😎

• no na slovensku by to asi tak neocenili, ale meno je to smrncovne 😵

• ale ved to bolo na Slovensku... 😎 😎 😎

• a bola slovenka?

• hej... 😃 😃

• jej 😃

• 😃 😃 😃 😃 😃 no nic, este ubehne vela vody, kym budem krstit vlastne... 😎 pekny vecer, pa

• Novorozeňátka na Benešovsku:
    Alžbeta Ambrozy (sestra Valentína)
    Nela Lorenz
    Sofie Fraňková
    Jakub Pýcha
    Natali Nováková
    Jiří Hanzal (bráška Jan)
    Daniel Horák (sestra Tereza)
    Dominik Habison (bráška David)

• Nela Lorenz je slušný jazykolam. 😉

• Sponzor fóra
  • Barborka, ale Schultz u mna ti tiez pride divne? Dufam ze nee 😉 pozdrav si pana manzela od nas...ale musim povedat ze aj ked nemecke priezvisko, predsa len nebudu deti Ute a Helmut alebo Ulrich 😃 😃 😃 😃 jeziiiiiiiiiis ze Ute a Ulrich, bleeeeeeeee jak ma to vobec napadlo???

• alebo Ursula a Hans 😃

• Jeeeeeeeej danenky, no to tiez 🙂 🙂 Barborita sa uz tusim offla ze?

• jj 😉

• ja uz som hovorila, mne sa paci Jasmina, mozno aj s tym priezviskom by to nebolo zle, mlady panko vymysla, ze moc arabske
    Mne sa este pacia tieto, ale muzovi ne, v zatvorkach preco: Lara (ze to nee lebo Lara Croft), Zara (ze to neee lebo obchod), Lolita (ze to nee, lebo budu hovorit, ze je ku.va uz odmalicka)....
    Takz potom skor take normalnejsie ako Laura alebo Sofia (nie Sophia), muzske teoretis David, Oliver, paci sa mi aj Jakub, ale dala ho sesterka (nevediac toto samozrejme) a Ivovi Patrik, to mne moc neee

• no pekne mena si si vybrala...a mladeho zrus😃 ...lebo vsak na kadze meno sa da nieco najst, ked sa chce

• Jasmina je super, aj Lara sa mi pacia a Sofiu mam aj ja v zozname 😵

• no ved jak pisala Barborka, ja budem v porodnici 🙂 ale nie, presne, na kazde vies nasit nieco negativne ked moc chces...

• ja to stale vravim, ze kto rodi, ten rozhoduje 😃 😃 😃
    ale samozrejme, ze nejaka porada iste prebehne, lebo nedala by som meno, ktore by bolo vyrazne proti srsti 😉

• tak tak

• Luko,ja mam doma Mareka a vyslovuje sa to celkom fajn,ani som nevedela kolko mu toho vymyslim...Marček,Marulík,Marinko-to je moje oblubene a najlepsie ked sa on sam pomenuje Majek 😃
    Na T by to vyhral Tomáš,alebo Tobias.Inak kamoska dala nedavno meno Timotej.

• @witchka
    @luko

Lucka, mena mas krasne vybrate- mne osobne najviac reze Zara a z chlapcenskych Oliver, ale ja som tiez uz spominala ze Jakub je krasne

a ty si mozes vyberat tradicne, netradicne, ake len chces

Schultz je super priezvisko, tam nemas problem, ci to nebude zniet ako u ro..... komunity- skratka je to tak

my to musime viac zvazovat

a nie, tvoje priezvisko sa mi paci ako nikoho!!!! dva prsticky do nebicka neoklamem..............

• @luko

ty mas pekne alternativy
    k tej naklonnosti k ruskym menam

no mne sa paci Jelena, alebo Jela

a Ella je fakt krasne, aj nam sa paci

ale ako meno, nie ako oslovenie nasho buduceho potomka........................

• este ma napadla Zoja 🙂

Schultz je fakt super priezvisko, k tomu mozno daj aj zahranicne meno a je to v pohode 🙂

• moja dobra kamoska sa vola Hevin 🙂 ked sme sa zoznamovali,s om myslela, ze to prezyvka asi tri krat som sa jej pytala, ze ale krstne meno ake mas 😃 no trapas 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém