Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • uz mi je lip,ale fakt me to vytocilo.... 🙂 dik

• kristi asi by mi to od kámošky přišel jako trochu podraz, když předtim měla vybrané jiné jméno a najednou se jí začal "náhodou" líbit Alex, kterého jste měli vybraného vy 😐 Pokud by ta kámoška Alexe fakt dala, tak na vašem místě bych ho určitě nedávala a vybrala jiné, tak jak se vyjádřil tvůj muž. Ale věřim, že to musí mrzet. Asi je fakt lepší lidem neříkat, jaká má člověk vybraná jména a nebo jen těm, kteří v dohledné době mít děti nebudou.

• no, kdyz ona si zakladala na tom Sebastianovi nebo Matyasovi,nenapadlo me, ze najednou prijde s Lexíkem

• Sponzor fóra
  • Nám se líbil Sebastian, ale švagrová, když čekala první dítě, tak se u kluka rozhodovali mezi Vojtěchem a Sebastianem. No a jelikož mají Vojtěcha, tak čekáme, že případný druhý by byl asi teda Sebastian a tudíž jsme od něj upustili, protože mít dvě stejná jména v rodině fakt nechceme!

• tripplebi: a co teba jen Gab?

• to s enedivím,tomě by taky a kristi,kdy vy s Miou slavíte svátek?

• Mia slavi 11.4 - cele jmeno je Mia Isabella, takze na Izabelu

• kristi lidi sice názory na jména dost často mění, ale je fakt zvláštní "náhoda", že u ní Sebastiana nebo Matyáše nahradil zrovna vámi vybraný Alex 😐

• A nebo třeba si to kámoška do porodu ještě rozmyslí a Alexe nedají...

• aha🙂tak to nevím kdy budeme my🙂)

• dani, jakto?

nunacek, uz je mi to jedno, z principu uz bych ho stejne nedala

• kristi to máš pravdu

• kristi: normálně na férovku bych jí řekla,že moc dobře ví, že to jméno chcete s mužem vy a že ti ho vyfoukla.....!! tak ať si ho strčí třeba doprdelky:o)))

• jsem ji rekla, ze se poptam muze a pak ji dam vedet, to vis, ze jsem ji rekla, ze to jmeno mam "zamluveny", ale zase nejsem svine, vymyslim, si fakt hezci

• Třeba fakt vyberete mnohem hezčí jméno 😉

• Sponzor fóra
  • jasne, casu dost. Stejne to bude holka

• Máš to hezky naplánovaný 😃 😉 Holka a basta 😃

• yizheng - Gab znie divno 🙂

kristi - ja by som tiež tej kamarátke povedala na rovinu, čo si o tom myslím a že to od nej nie je fér.

• my to máme taky tak,hokka a hotovo🙂))my chceme Mia Natali a to v kalednáři není🙂)

• denisska mohla by slavit svátek na Natálii.

• deniska - ale Natália v kalendári je, tak môžete oslavovať meniny na ňu 🙂

• deni, mam se jako tedka nastvat? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 krasny to je, co bych ti k tomu rekla....ale fakt je to bozi jmeno

• nun - si ma predbehla 😃

• denisska:
    Tobias zní taky dobře, ale zrovna jsem někde četla v diskuzi, že to jedna holčina dala a do teď musí vysvětlovat, že je to Tobias a ne Tobiáš...
    sasha.zimmermann: díky za tipy na jména...ale z toho výčtu se mi líbí jen Robin a ten doma neprošel 😠
    Takže Tobiáš a hotovo...v rodině mě snad nikdo nepředběhne...potenciální děti se v rodině můžou narodit jen od 3 párů...z toho jedno je ségra, ta chce Pavlíka a za hodně dlouho...pak neteř...u té se trošku bojím...
    No jinak jsem si jméno chtěla zamluvit před kámoškou, s kterou do toho chceme praštit nastejno...ale teď se bojím, když čtu zkušenost kristi...

• Natálka jo,tak asi na ni,Natali to přímo není,ale co že? 😉
    kristi,naštvi a pořádně 😃 😃 škoda,že já to měla vybrané,než jsme si tačaly psát,vlastně to bylo tady,já to jméno napsala a ty že schvaluješ,protože sama máš Miu doma-))))pamatuješ?

• jj, pamatuju... 🙂 cim je starsi, tim ji to vic slusi - myslim, to jmeno. ale to jsem asi zaslepena materskou laskou, i kdyz dneska dostala pres ruku, pac mi sebrala naky leky..potvora

• mi se staršně líbí jak je Mia měkké jméno zní to tak jemně🙂)

• jej a všude bez problémů s tím jménem?nejsi zaslepená,určo je to zlatíčko a nic se jí nestalo s těma lékama? 😮

• je to mekky ale da se to rict i osklive, kdyz zlobi. Jako drsne. Doufam,ze mi za nej jednou nevynada 😬

• denisska:
    Mia Natali je nádherné...koukala jsem do tvého albíčka a ty sis nechala mužskou podobu příjmení...takže to krásně půjde i u tvého vybraného jména pro děťátko...
    A kdypak na mimi začnete makat???

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém