Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • na numerológiu ja veľmi nedám, ale napríklad charakteristika znamenia na mňa úplne sedí

• oliwf, si aj na konikovi?

• tripplebi, urobi si tuto numero a daj vediet.
    prve dve cisla ma zaujimaju 😃 ci to sedi.

• Sponzor fóra
  • Som, ale nejak ma to viac ubija zapajat sa do tem snaziliek a buducich snaziliek... 😐 neviem nevidim v tom zmysel. Aj ja ma plno zdravotnych problemov a viac mi to ublizuje. Preto z mojho pohladu mi pripada lepsie aktive prispievat na konika, az ked sa budem moct podelit s radostnymi novinkami ako babatko rastie, ako nariekat, ze zas sa nieco po....lo 😠

• shaarka, to je hodne zajimave, na me to sedi a na muze taky...mazec.

• shaarka - vyšlo mi tam, že rada spím, tak so sedí 😃 ale tiež, že som výstredná a to mi už nesedí. 🙂 najviac ma pobavilo, že som podľa toho v niektorých veciach tyran. 😃 ale inak to celkom aj sedí, čo sa tam píše. 🙂

• oliwf,
    jasne... ja tam tiez len obcas nakuknem, ked sa chcem opytat nieco okolo grafu. ale zas tam sa o menach rozpravat nebudem... predsa je to neprijemne.
    a chapem ta, ja som na tom tak isto.

• tak sranda, ze to sedi... asi tak 98% ludi, co si to precitali, sedi. niekomu na 100%, inemu menej. ale sedi podstatne viac, ako astrologia. asi je to dobre napisane, ze? tak pravnicky... 😃

• Inak my sme si to s manzelom rozdeli pre chlapceka vyera meno on a dievcatko ja 🙂 samozrejme musi sa pacit obom. Takze dievcatko Noemi je iste 😉

• moj bratranec ma dcerku noemi 🙂

• Aj ja poznam jednu uz dospelu a asi tri male deticky a je to krasne meno. 🙂 Hlavne sa mi paci, ze sa mu neda skaredo povedat.

• Tak dneska mají květinářství asi žně 😃 Svátek slaví Marie a podle statistik jich je v ČR téměř 333 000 🤔

• jj,moje tchyne 😐

• oliwf: Znám jednu paní, a ta se jmenuje Noemi Nová. Noemi je pěkné jméno, jen k tomuto příjmení mi to moc nepasuje, ale za to nemůže, když ho "vyvdala" 😉

• Hlavně by fakt asi mělo sedět jméno ke přijmení, třeba u nás ve městě mají jedni Mikuláše, to je docela hezké a zajímavé jméno pro kluka, ale je to Mikuláš Špička, zkuste si to říct několikrát rychleji za sebou 😛 😛 😃 Chudák kluk, už vidím, jak se mu na základce smějou... Nebo jedna moje spolužačka ze základy má Nancy, bylo by to fajn, kdyby nebyla Novotná....
    Myslím, že k českému příjmení by mělo být české jméno, k cizímu může být cizí, hlavně ať se to k sobě hodí 🙂

• Sponzor fóra
  • Ja som mala na zakladnej spoluziaka Mikulasa, volali sme ho Miki. Ale chudak mal to tazke na Mikulasa. Chalani si z neho robili srandu... Mikulas, Mikulas, ked si prd..m co mi das ? Deti vedia byt velmi zakerne. 😐

• A sa vrátim k paljudit ja dám dieťatu určite slovenské meno, takže o tom nepochybujem. 🙂 ale sú zahraničné ktoré sa mi páčia. ja som tiež zato aby sa dávalo slovenskémeno ved sme Slovenky😃, ale ak niekto žije v zahraničí, alebo manžel je cudzinec, tak prečo nie.

• To je pravda, a navíc jsou vynalézavé a najdou si na jakékoliv jméno něco. Takže toto je asi neřešitelné 🙂

• kristi: My Marii v rodině nemáme, ale zase máme v rodině jiná "masová" jména...on se člověk asi těm často dávaným jménům moc nevyhne.

• v našej rodine zas frčia mená Anna a Anton. každá druhý je Anička alebo Tonko. 🙂

• U nas je to samy Peter 🙂 Ale mam brata Emila a ten je jediny 😃

• my máme zas Heleny, aj to je taká tradícia, mama aj obe starké, ale chvala bohu mama mi už nedala toto meno 😃

• U nás je každy druhy Michal a každý prvý Jozef 😃 ale aspon že ženské mená sú úplne rozdielne.

• U nas v rodine sa nenajdu dve osoby s rovnakym menom... 😉U nas ma kazdy osobite meno..Co je dobre, nemam rada ak rodicia davaju mena svojim detom po sebe..napr. moja kamaratka , este zo zakladnej sa volala Katka, jej mamka tiez a brat aj otec bol Peter..no hruza..uplny chaos

Ved je tolko krasnych mien na vyber.

• kozarka máš veľkú pravdu ale keď sa nám narodí po dvojičkách chlapček tak som povedala že bude po otcovi, lebo on je taký zlatý ako decko a aj malý bude totálne po ňom 😃 😃 😃

• a hned sem aj to napíšem že nie ešte nie som tehotná a ani nemáme zatiaľ tie dvojičky ale ja ich budem mať onedlho 😉

• paljudit 😃

• to paljudit:Ved to hej, to beriem...aj moj manzel tvrdil(uz som to tu pisala) ze 1.syn bude po nom Tomas, aj druhy bude Tomasa dcera..no tiez Tomas...ale uz upustil 😃

• 😬

• ja už nad tými menami rozmýšľam dosť dlho, lebo odkedy sme s mojim mužom spolu, už asi od 2 mesiaca chodenia rozprávame o manželstve 😬 aspoň on 😉 a o deťoch 😉 takže sme mali 4 roky a pár mesiacov doteraz aby sme si vedeli vybrať 😃
    kozarka no vidíš a ten môj nechce aby mal malý meno po ňom 😃 ale ani ja by som nechcela mať dcéru Juditu 😛 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém