Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • ja poznám tiež jednu Dianu, Didi, je úspešná manažérka. 🙂 ale láska k tomu menu ma prešla už strašne dávno. 🙂

• ja som za noah, elias a gregor-oliver uz nechcem!
    z dievc. mien-favoritka stela!a ziadne zdrobnelinky, komoleniny.
    nina je tiez fain, hmm..... 😕

• doplním 😃 nie elias, ale kay-elias! obe sú pekné, takze kay-elias barbat 😉
    niekto sa pýtal na meno: PIA
    -hmmm prílis krátke a trolinku priblblé 😐 pia, pia, neviem jej príst na chut a vy??

• Sponzor fóra
  • mně se líbí - Berta, Ema, Anežka, Emílie ( to byla má prababička)...

• Moje prababička je taky Emílie 😉

• emilia je moja mama, ale jeden blaznivy ujo jej hovoril krava milka 😬 stale jej kupoval tu cokoladu 😃 😃

• Milka se říkalo jedné mojí spolužačce, jmenovala se Kamila 😃

• A v zivote nikdy by som nedala meno Bernardina. Mamina sesternica sa tak volala. 😒

• Bernardina? To jméno jsem ani nikdy neslyšela 😬

• tak dnes máme meno Eugénia..tiež jedno z mien, ktoré sa mi hodia tak k menu starej mamy 😬

• eugen sa mi paci, ale len s anglickou vyslovnostou (judžin) u nas je to bohuzial po domacky Geňo...😞

• mne ani Eugen ani Eugénia 😬

• Eugenia sa mi nepáči a Eugen už duplom nie 🙂

• Ahoj, mně se taky líbí Emílie, když je malá, tak se jí může říkat Ema a v dospělosti je určitě lepší se představovat jako Emílie než Ema, přijde mi, že se to k dospělému člověku víc hodí 🙂

• v dospelosti sa mozes predsa predstavovat Ema Priezvisko. 😃

• Sponzor fóra
  • Neviem k Emilii mi nejak Ema nesedi. Ema je uplne ine meno...

• mne sa Emilia nepaci, lebo je to skoro ako milia (milie) a to su tie tukove gulocky pod ocami

• shaarka - 😃 super porovnanie 😃 😃 😃

• taaakze uz sa mozno mama zbavi toho, ze bola krava milka, teraz bude podkozna tukova gulicka 😃 😃 😃

• 😃 Tak nevím, na každé jméno se něco vymyslí...

• ale hej, vzdy sa nieco najde. 😃

• http://sk.wikipedia.org/wiki/Meniny_na_Slovensku#Slovensk.C3.BD_menn.C3.BD_kalend.C3.A1r

Tankréd, Elfrída, Nausika, Rowena, Hypolit, Kasián, Kasius, Eufrozina, Fruzína, Juventína, Mladena, Mladotína,

• Nátan, Natanel sa mi paci, keby nebolo toho BH 90210 😃 😃

• ze Moderát 😃 😃 😃 pardon, ak sa tak niekto vola, ale musim sa rehlit 😃 😃

• Toska, to je ako troska 😒

• 😃 😃 😃 tak to uz je na mna moc Piroška, Polykarp, Xenofón, Školastika, Volfram...

• tak jasne ze tie mena tak archaicky zneju... a mozno su aj smiesne, ale v kazdom pripade rozmanitost krstnych mien by sa nam na slovensku uz zisla... 🙂
    ooo, ty si krstnym kto?

• na Grňďu to zatiaľ nemá 😃

• Kasandra je pekné meno

• promiňte že vám zasahuji do diskuse, ale když čtu ta ména, tak to je teda síla... proč není moderní dávat tradiční česká/slovenská jména???
    shaarka: "judžin" - ten byl v aktech x, ten hnusák co se uměl protáhnout i tou nejmenší škvírečkou 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém