Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • http://www.ssa.gov/cgi-bin/popularnames.cgi mená pre deti v USA v roku 2007. Sophia je šiesta, Sofia 35, Emma tretia...

• sory zlá adresa

• Sponzor fóra
  • a tu nase :
    http://www.topky.sk/cl/13/211037/Mali-obyvatelia-metropoly-Mame-neobycajne-mena-
    je tam aj moj Tomas 😢 ale vsak im este dam cas, kym bude babatko, aby uz to meno nedavali 😃
    ale dievcenske moje tam nie su 😵

• cez vikend som spoznala jednoho chlapca menom Enrico...nemozem si pomoc, vzdy ked ho mama zavolala, stale mi to prislo divne 😃

• no zaujímavé...asi predsa len dám nejakú Annu, Katku, Máriu...už sa asi budú považovať také mená za exotické 😃

• no ti poviem 😃 ja mam v triede jednu Mariu a aj sa nechava tak oslovovat (Majka sa uz nenosi 😃 ) a fakt mi pride, ze ma netradicne meno oproti inym detom

• Mária je pekné meno, teda hlavne v základnom tvare 😉

• jj a strasne sa mi paci Anicka...pre dievcatko, len pre taku mladu damu uz moc nie

• Ale aj Anna znie dobre...ale ako tu píšem, tak sa mi tá Mária začína vážne páčiť 😃 😉

• kamoska teraz dala Mariu..
    ked to dievcatko v skole tak oslovujem...uz mi to pride take meno ako pre dospelu 😬

• tak áno, ale ved sa človek ani nenazdá a z dievčatka je mladá slečna...

• no ano a dnes su tie deti ovela vyspelejsie a riesia v 1Orokoch veci, co som ja v 14tich 😬

• ale spat k menam....nemozem pomoct mam strasnuuuu slabost na Tomasa.... 😬

• ved to..a ked sme išli na diskotéku v 18 boli sme najmladšie, dnes tam 18-tky už nemajú čo robiť, vládne tam vek 12-14 😃 😬

• Sponzor fóra
  • luko: jako na jmeno nebo nekoho konkretniho?

• kristi: na meno 😃 😃 😃 vsak by mi drahy dal,keby ze na dakeho Tomasa 😃 😃 😃

• Tomáš sa aj mne strašne páči ( teda meno)

• vsak to necte, ne? moje prvni laska byl Tomas, dodnes na to trpim....

• jaj no dufam, ze nie 😃 ja teda som so ziadnym nechodila, ani som nebola zalubena, ale som postihnuta ucitelskym povolanim...a preto niektore mena nemozem, spajaju sa mi s detmi a cudne...Tomasovia zatial boli vsetci zlati 😃

• Luko, já taky byla zatížená na Tomáše, atak jsem si ho prosadila. MM chtěl Milana 😛 dcera Alexe, ale nakonec jsem je ukecala na Tomáše. Pořád se mi to jméno líbí, ač patří mezi oblíbené ve školce je jen jeden. Navíc je k tomu tolik zdrobnělin a pekných oslovení

• Můj manžel je Tomáš, a to jméno je úžasné! 😵 Ale nejsme zastáncem dávání jmen po rodičích, takže syna Tomáška mít nejspíš nebudeme...

• ja poznám strašne veľa Tomášov. viac sa mi však páči forma Thomas. 🙂

• tripplebi: To se líbí manželovi - Thomas. Říkal, že syna Tomáše po sobě pojmenovaného nechce, ale pokud bych na tom trvala, tak Thomase by bral, ale to se zas nelíbí moc mě, protože mi to přijde moc "zahraniční"....

• Ahoj🙂 Omlouvám se, že vstupuji do diskuse, ale zaujalo mě, že se právě bavíte o Tomášovi🙂 Tak se jmenuje můj přítel a toto jméno, ač je obyčejné a běžné, se mi opravdu moc líbí, hlavně také proto, že od něj jde fakt spousta odvozenin. Po třech letech, co jsme spolu, jsem fakt vymyslela snad stovku různých oslovení a všechna krásná🙂🙂

• nun - tak nám by sa aj Thomas hodil, ale už jedného v rodine máme, tak nad tým ani neuvažujem.

• v poslednej dobe uvažujem, že by som pre syna dala tri mená a neskôr si aj sám bude môcť vybrať, ktoré sa mu najviac páči. momentálne u mňa vedie Alexander Hermann a ešte dajaké, to zatiaľ nemám vymyslené. páči sa mi aj Heinrich, ale tak sa vola starý otec a ja nechcem mená z rodiny. 😐

• tripp to chápu, že nechcete dvě stejná jména v rodině. Alex je pěkné jméno, ale pro nás nepoužitelné, protože nám příjmení začíná písmenem S, takže Alex S. by se strašně špatně vyslovovalo.

tejezka: To máš pravdu, jde mu říkat mnoha způsoby, ale já manžela jméne oslovuju jen málokdy, používám spíš oslovení typu miláček, brouček, zlatíčko, láska apod. 😉

• Nunácek to je hezké, ale počkej po 10 letech to bude Tomáši, pak jen Tome, a pak jen hej ty 😃 😃

• m311293: No uvidíme 😉 Se svým bývalým mužem jsem byla 7 let a jménem jsem mu téměř vůbec neříkala. Jménem jsem mu začala říkat až měsíc před rozchodem...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém