Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • Kristi, ta Kristýna nebyl cílený útok na tebe 😃 já jsem v tom seznamu taky a přesně ty pocity znám 😛 S těma zdrobnělinama teď taky nevím, jak říkám, nemám momentálně důvod to extrémně řešit. Ono zdrobnit Dianu, aby to bylo hezký taky není lehký, já s tím ani moc nepočítám. To jméno je pěknésamo o sobě a stejně jí budu říkat zlobidlo, třeštidlo, lumpíku a ke jménu se nedostanu 😃

• jj, ja nejsem priznivcem zdrobnelin, ale Henriettu nezkratis jen tak...moc tech variant tam neni, no...hele, ale cim vic to slysim a v duchu si rikam, tim vic mi to jde pres jazyk....

• gtver - mne sa páči Didi. 🙂

a z Henriety to Heti alebo Hetty. Heňa sa mi nepáči, to znie ako teta Heňa. 🙂

• Sponzor fóra
  • tripplebi - slyšela jsem i zdrobnělinu Dája,ta mi přijde hrozná
     Heňa bych Henriete taky určitě neříkala, připomínalo by mi to jednoho našeho známého 😃

• gtver - Dája som ešte nepočula, ale to sa mi tiež nepáči. Ja som jednu Dianu poznala, tej nikto nepovedal inak ako Didi.

• Spoluž.sestra je Diana a stále jej všetci (aj doma) hovoria iba v tomto základnom tvare.

• gtver...mam kamosku henrietu a hovorim jej henika...nikdy by som jej nepovedala heňa

• Moja sesternica dala chlapcovi meno Karim...je to krásne, aj keď nezvyčajné meno. Pokiaľ správne viem, pôvodom je to meno moslimské a znamená niečo ako viera v niečo....asi .... a dievča je Alex...nie Alexandra, proste iba Alex.... =) Kamarátka zas má dievčatko menom Nejta... =)

Ja by som chcela meno pre dievčatko Sarah a pre chlapca Kristián....alebo skrátené Chris.... môj manžel však chce klasiku a to dievčatko Dominiku a chlapca Patrika. Uvidíme, k čomu sa potom prikloníme =)

• Karim znamena "stedry, vzneseny"... co je jeden z 99 mien ci vlastnosti Allaha... v moslimskych krajinch sa pred toto meno niekedy dava "Abd al", co znamena sluzobnik, cize Abd al-Karim je potom "sluzobnik Najstedrejsieho" alebo "sluzobnik Najvznesenejsieho" cize Boha 🙂

• Aha laleeta, ďakujem za spresnenie z vysvetlenie, tak je to naozaj krásne, teraz ešte krajšie meno 😉 ďakujem

• Ja mam kamosku a vola sa Chris.....doma ju volaju Chriska...ale Chris sa mi paci aj pre dievca aj pre chlapca a este ked ma k tomu take super priezvisko. 😉
    Aj Alex je cool 😉

• a co hovorite na chloe ,ja som z toho mena puf,moj drahy ani pocut,on chce emmu 🙂 ked mne sa klasicke mena nase pacia len mi pridu moc pouzivane dokola a dokola 😞

• Mne sa Chloe paci...a volaju ju Kloi...a nie ako slovaci Chloeeee... 😒

• Mne sa lubi aj Zoe a este s prehlaskovanym 'ë ' -> Zoë 😉

• vidis to som zabudla ,mam kamosku Zoe s prehlasovanym a to mu tusim tak nevadilo ako chloe

• Sponzor fóra
  • tak mu to pripomen, mozno to zoberie v pohode 😉

• dobry napad,ale kde to este je ,dovtedy mozno aj ja zmenim este nazor 🙂 Ale budem tvrdo bojovat o chloe 😃

• Vies co, ja by som sa muza ani nepytala a sama by som sa rozhodla... 😉 Muzov viac trapia auta, sport a dalsie ine veci ako mena deti 😃 😃

• Ja som si rovno povedala ake meno mam vybrate a moj sa usmieva len pod fuzy a nic nehovori... a stale si to skomentujem a odvodim preco som sa tak rozhodla, ako som sa rozhodla a uz nieje sanca ze by protirecil. Je vcelku happy (lebo sa mu to asi paci) 😃 😃

• presne tak ,nakoniec ja si to odskacem 😃 ked to bude prichadzat na svet.

• Je pekne, ked sa ludia dohodnut a vymyslia nieco skvele, co sa im paci. Ale inak aj tak zena ma pravo vybrat si a zvazit co sa pre jej dieta najviac hodi (ci uz ako meno alebo aby to trosku sadlo mozno k priezvisku). 😉

• no ved asi to priezvisko mu neda k tomu ,mozno aj mne, ale ked len slovenske mena idu k nemu.Volame sa Vargovi,cize Chloe Vargova,Zoe Vargova alebo Emma Vargova?co ti zneje najlepsie?

• Chloe alebo Zoe... oboje Emma vobec 😃

• vdaka ,vdaka,ved uvidime ked sa to dostavi ten spravny cas na potomka 😃 ,uz som niejaka ospala,rada som si s tebou pokecala ,si super 🙂 dobru noc ti prajem 🙂

• Aj ja tebe mojka... do pokecania... dobru pa.

• chloe 1,chloe je supr a kdyby byla Chloe Varga,byl by to úplně pecka!🙂

• ja poznám jednu, čo sa vola Christa a nepáči sa mi, nikdy ju menom neoslovujem 🙂

• Tak dneska má v ČR svátek Hanuš. Je jich celkem údajně 398. Je to hodně zvláštní jméno. Nikoho s tím jménem neznám, ale znám toto jméno jako příjmení, a ne jednou 😃

• Tripplebi - cauko mojka !

Tak ju oslov Chris, je to krajsie 😉

• nuna: tak já vždycky myslela, že Hanuš je ženské jméno..ale je mužské! hrozné jméno a nikoho takového neznám taky... 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém