Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • to je moja stara mama 😃

• Hedvika - kdyby se jí neříkalo Heduš, tak by se mi to jméno líbilo 😉

• allie: Z Tvého "seznamu" se mi líbí: Dominik, Amálie, Ela, Elena, Sebastián,Tobiáš 😉

• Sponzor fóra
  • Dneska má svátek Erik. Je jich v ČR jen 4.103 🙂 Kdyby se bývalka mého manžela nejmenovala Erika, tak by se mi jméno Erik moc líbilo...

• na Slovensku je to Hedviga 😉 ked bola mlada, volali ju Heda... Hedus to je z Homolkovych, ze? Inak, cesky futbalista Jan Koller ma zenu Hedviku aj dceru Hedviku, vskutku originalne 😃

• Miminka narozená na Mladoboleslavsku minulý týden:
    Klára Budayová
    Jiří Dvořák
    Aleš
    Laura Knoblochová
    Nikola Malíková (sestra Denisa)
    Vratislav Šolc
    Lucie Vacková (sestra Veronika)
    Radim Sidor (bratr Dalimil)
    Sebastián Jančar
    Matěj Přibyl
    Jáchym Krumpholc
    Anna Mörlová

• laleeta: Jo jo Heduš je z Homolkových 😃 Heda ještě ujde, ale nejhezčí je to jméno ve tvaru Hedvika, prostě žádná zkrácenina nebo zdrobnělina. Kollerovi byli opravdu "originální" při výběru jména pro dceru 😐 😃

• Ja budu jednou hledat jmena, ktera budou pouzitelna (a vyslovitelna 😬 ) v CR i Italii...zatim jsem si jista jen u jednoho a to je Emma/Ema... jeste se bude muset doladit, jestli s jednim nebo dvema 'm'

• Emma x Ema - s jedním m je podle mě hezčí 😉

• s jednim je ceska verze, se dvema italska 🙂 ale jak na to tak koukam napsany vedle sebe...asi ted mam obdobi, kdy se mi taky libi ta jednoducha verze vic 😃

• mne sa pacia obidve verzie...v zahranici by som zvolila asi tie dve m 😉

• dalsi jmena se pak budou muset doladit...protoze me nenapadaji zadna dalsi "univerzalni", co zni stejne v obou jazycich, bude to muset byt jmeno, ktere aspon ma ceskou variantu. Takze z Antonia bude Tonik...uz jsem si na tu myslenku zvykla 🙂

• Když někde řekneme Hedvika, tak se všichni zděsí. Ale jo mě se to moc líbí. A Emu jen s jedním m, pořád někde vysvětlovat že se dvěma m je pěkná otrava!

• haklina: ovsem, kdyz budem v Italii, tak budem porad vysvetlovat, ze jen s jednim 😉

• mna pri talianskych menach napadne ako prve Vincenzo a Bernardo 😃 zo Slunce, seno, erotika

• Sponzor fóra
  • laleeta: Slunce, seno nemá chybu 😃

• no to nema 😃

• laleeta: no prave 🙂 a ceske verze tehle jmen taky nic moc 😃

• lale..booze, moj ked videl Pup Fiction tak si vzal do hlavy ze maly bude Vincet...ale jaksi mu nedochazda, ze v ameriky vincentov iste nevolaju vinco 😃 😃 😃

• luko: nebo Vincku 😃 muj deda byl Vincenc a rikali mu bud Vincku, ale i Cenku...

• mne to pride strasne staromodne, aj ked vo filme Vincent Vega znelo dobre 😃 😃

• mojej sesterke sa to meno paci dlhodobo kvoli van Goghovi 😉

• tak na nom ujizdim aj ja 😬 myslim na tom maliarovi nie na tom mene 😃

• ked uz sme pri tom mene, byvala spoluziacka ma snubenca Vincenta, ale je to Francuz a vyslovuje sa to [venson], tak to je hned o inom...

• van Gogh je fajn, ale to jmeno by nosilo ceske ditko 😉

• no to ja som milackovi povedala, ze kym bude babatko v brusku moze sa volat Vincent, ale ked uz bude von, tak mu vyberieme normalne meno 😃

• luko:🙂)tak to je super řečeno🙂vincent-mě napadne vincentka🙂

• ale je fakt,že erik je pěkné jméno,asi protože jednoho znám a ten je....!.-)

• Ahojky, tak já už měla asi od 15 vybraná jména - pro kluka: Eliáš, pro holku: Zoe nebo Emma
    V žádném případě to neměla být jména po rodičích, protože já s bráchou jsme je dostali a byl to horor. Taky to neměla být jména typu Jan, Verča...

Teď máme doma 6měsíčního chlapečka. A jak se jmenuje? No přece Honzík, po tatínkovi .... 😬 😃

• leny85: No jo no holt člověk míní a život mění 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém