Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • na dospelou zenskou je Linda uplne super

• tak já mám skoro devítiměsíční Kateřinu a jsem spokojená
    jmenovala se tak i prababička a měla jsem to být i já, ale to chtěla jen máma a táta chtěl Alenu
    tak jsem Jířa po mámě, ale nijak mě to neva
    a o Katce jsem měla rozhodnuto snad ještě v první třídě, přes to nejel vlak prostě, má to neskutečných podob to jméno

• 🙂 bambulik: souhlasim 😃 i po 25 letech mi obcas nekdo vymysli novy jmeno 😃
    kristi, saruna: mne prave lily prijde na mimi a malou holcicku roztomily a pak uz Linda, to je jasny 🙂 mela jsem spoluzacku Lindu a doma ji tak rikali - to se mi libilo

• Sponzor fóra
  • no s tím jménem Linda jsem říkala kamarádce že se mi líbí
    a řekla mi na to že jí tam to n jako nosovka zaniká a připadá jí to jako Lída, mě to teda tak nikdy nepřišlo a líbí se mi po Kateřině nejvíc spolu s Nelou, ale těch je ted šílená vlna 🙂

• kacenka2004: a jak máš nejradši když Ti říkaj?
    já té naší opici říkám Katy, Katýsku, Katynko, Kačenko, Kačulko, prostě můžu pořád jinak

• manžel mi říká Kačátko, Kačík, Kačíček, babička mi říká Katunko a kamarádi Kačí, to mám ráda 🙂

• jo a když zlobím, tak Kačora a Kačorka 😛

• kačí to je super 😛

• v rodine mame Katku taky a rikame ji Kačenko, Káťo, Katko a když zlobí tak Kačeno a Kachno

• ježiš, kachno 😃 to snad nee.....

• jj, Kachno..ja na to neprisla 😐 a nelibi se mi to. Jinak Katka je fajn, moc dlouhy na me....

• kaci: liliana se jmenuje dcera bratrance mé neteře 🙂 a i s příjmením Zemanová mi to přijde vážně ujetý 😉

to Linda je mnohem hezčí, dokonce jednu takovou malou znám, chodili sme s nima na cvičení dětí s maminkama (ale ta se tak jmenuje po mami), líbí se mi víc jak Emma. je to krásné jméno i pro dospělou ženskou.
    Emma mi přijde jako moc tvrdé takové německé jméno, jak někdo řekne Ema tak si představím nějakou nacistickou dozorkyni 😃

• kac. no kachno, to by mi nenapadlo, ale vlastně jo, ve třídě se spolužačce nadávalo Kačeno 🙂

• My máme v příbuzenstvu malinko podobné jméno: Ilianne 😉

• gtver: tak Iliane jsem ještě neslyšela, jak mimi říkají?

• Sponzor fóra
  • brum, většinou Ili 🙂

• tak mi se líbí Rozárka a Richard no ale Martinovi ani jedno 😠

• A ked sa vrátim k tomu Jonatánovi, tak sa mi to páči viac páči ako nejaká Lily či Kevin.

• já jako Jonatána vidím vždycky psa Macha a Šebestový 😃 😃 😃

• ja taky, se mi to nelibi ani trosku

• jo Jonatána taky vidim jak psa Macha a Šebestový, dítěti bych to teda nedávala to už je lepší Kryštof i když to se mi taky moc nelíbí, ale třeba Matýsek se mi líbí (tj.v kalendáři Matěj)

luc: Rozárka je přezdívka mý kamarádky, normálně se jmenuje Věra, ale co jí znám tak jí tak nikdo neříká, ani manžel 😃

• mne sa meno Jonatán páči. aj keď synovi by som ho nedala 🙂

• lluciferek: Rozárka je hezké, ale líbí se mi to jen v tomhle tvaru, Rozálie už se mi nelíbí, ani když se jí říká Rózo, Rozinko 😐 ale varianta Rozárka je na malou holčičku krásný 🙂
    Richard je pěkné, i když pro mě hodně tvrdé jméno. Mimochodem - tak se jmenuje koucour babičky mého manžela 😃

• A jak jste tu řešily Lindu, tak to je krásné jméno jak pro malou holčičku, tak pro holku v pubertě, tak pro dospělou ženu 😉

• nám se za 7 měsíců mimi narodí takže tuto otázku řešíme 😵
    pro holčičku jasně vede Karolínka 🙂
    pro kluka ale toho si nepřipouštím 😃 to není tak jisté ale asi Kryštof 🙂

• murynka: Gratuluji k těhu 😉 Kryštof je krásné! 🙂 Karolínka můj vkus není.

• nunaček-moc děkuji 😉 chtěli jsme Natálku ta vedla dlooooho,ale manžel má sestřenici Natálku 😠 tak se nechcem opičit 😃

• murynka: To je dobře, opičit se se jmény v rodině je blbý 😉 😃

• Miminka narozená minulý týden na Mladoboleslavsku:
    Adam Svoboda
    František Záhorovský
    Jiří Smékal (bratr Jan)
    Tadeáš Motáň
    Tereza Pluhařová (sestra Adéla)
    Nela Pánková

• Čauko holky a co říkáte na jméno Gabriela, Alexandra, Sylvie (moje) :o) to jsou moje favoritky třeba někdy... a teď jde hodně i Sofie

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém