Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • Aby som sa pridala do diskusie.../možno už pre mňa aj aktuálnej/...mojimi favoritmi sú Vanda, Lara, Zara a Klára a mužské Maxim, Martin, Tobias....rozhodne s tými mužskými mám väčší problém...

• martino,jsi můj člověk,taky se mi strašně líbí Zara🙂)

• chlapcenske mena:Richard ,Noel , Boris
    dievcenske mena: Zara, Zoja,Zina, 🙂 😉 uvidime 😃

• Sponzor fóra
  • Zina jsem teď viděla ve zprávách myslím na ČT1,je to nezvyklé,kromě serriálu on je žena,jsem se s ním nestkala🙂

• A co třeba Simon?viděla jse,m špunta a na něj bylo to jméno jak dělané🙂

• Simon je pekne, ale dala ho moja kamoska tak to uz by som nedala 😉 a kedze som predtym robila pri novorodencoch na urcite mena mam tiez uz averziu 😉

• tak to věřím a máš nějakou perličku z novorozeňat?to musí být nádherná práce!

• tych perliciek by bolo vela🙂)bola to krasna praca a veru chyba mi...niet nad to privinut si to male vonave detske telicko 🙂

• a proč už to neděláš?to jo,většinou to je i šťastné místečko🙂

• pretoze som kedze som sa vydala tak som sa prestahovala k manzelovi zmenila bydlisko a tym som zmenila aj pracu -uplne som zo zdravotnictva odisla- v niecom je clovek rad ze odisiel a v niecom to cloveku strasne chyba..

• jo tak,no to máš pravdu,vždycky je něco super a něco ne🙂ale určo sis tu práci užila,to věřím,a jestli tě baví to,co děláš teď,tak proč ne🙂

• vzivote clvoek prichadza na krizovatky a musi opustit minulost aby mohol zacat nieco nove takze beriem to ako novu kapitolu svojho zivota a zasa praca pri novorodencoch mi dala minimalne to ze sa nebudem bat vlastneho dietata 😉

• tak to každopádně,průprava perfektní,budeš i více vědět na co dát pozor🙂
    hezky jsi to napsala a je to pravda🙂

• 😉 😃

• Lara je krááásnýýýý jméno 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahojky holky.. můžuse přidat? Jak tak koukám jmen je opravdu hodně jen sivybrat 😉
    Tak u nás zatím vede jméno na holčičku Šarlotka. Když jsem tohle jméno vzpoměla před mým snoubencem, málem mě přizabil že je to hrozný jméno..ale ejhle po roce změnil názor a chce už jen tohle jméno. Prostě chce mít svoji malou Šarlotku 🙂 Kluka vůbec nevím. Ale hezké je jméno Tobias.. Další jména semi líbí : Nikol, Adriana, Michal, Marian..

• Tak mě by se líbilo u holky Ema, nebo Žaneta a u chlapečka jednoznačně vede Jeníček.-) Jeníček byli vždycky všechny moje panenky.-))))

• kaci: já mám Jenička bráchu, tak to by neprošlo 🙂 je to sice klasika a nejčastější jméno, ale pořád moc hezký. A s tou Emou souhlasím!!! 🙂

• marian..to dávají hodně naši menšinoví obyvatelé... 🤔

• kaci 😃
    emma super🙂

• Šarlota je fajn, ovsem psano cesky se mi to moc nelibi, a stejne bych ji rikala Loty, Lotynko

• kristi,charlotte se mi líbí asi nejvíce🙂

• gotta nesnáším ,ale jméno charlote ella je super🙂 a jak se jmenuje ta druhá?

• Nelly Sofie

• přesně!! deni 😃 ta menší je Nelly Sofie, taky super jméno, holt má Ivanka vkus 😃 😃 😃

• ale kluk by byl urcite Karel

• jojo Ivanka je i narozdíl od gotta hezká🙂a děti jsou díkky bohu celá ona🙂)

• to jo, jsem koukala na její svatební fotky a fakt jí to slušelo 🙂 myslíte, že bude třetí goťátko?

• myslím,že možná i jo,ale nevím kde má Ivanka oči🙂

• to delaj asi ve tme 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém