Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • to stopro jinak by nemohla 😃 😃

• no tak některý ženský jsou na výrazně starší muže... vemte si petra jandu a jeho ženu 😃 já osobně to nechápu... 😛 ale proti gustu žádný dišputát 😃 😃 😃

• ja to taky nechapu, ale zase clovek je ve 40 vdova a to si muze klidne najit zajicka

• Sponzor fóra
  • kacenka 😃 😃 ,tak tak,ale janda je aspoň sympatický 😃

• Holky já taky nechápu tyhle věkový rozdíly!!!
    Naštěstí my máme pěkný mladý muže nám rovni a s Goťákem spát nemusíme.-)))))

• Kaci dobrej pristup😃😃😃

• Janda ze je sympaticky, no Deni, to si delas srandu.... 😮

• tak je mladší než Kája...tak aspoň tak 😃

• holky, tak sefovi se nedavno narodila dcerka a pojemnovali ji Daphne 😞 . chuderka, ta jim asi v budoucnu podekuje 😃

• to jo! Třeba bude taky šéfka 😃

• a jak se sef jmenuje prijmenim?

• Daphne? tak se jmenovala ta fena " Kdopak to mluví 2.", ne? Asi to budou milovníci psů a v posledním měsíci se zrovna koukali.-) V těhotenství prý ženský blbnou a chlapi jim to hold nedokážou odepřít! .-)))))

• Ale ne nebudu nikoho urážet. Nějak mi tahle neobvyklá jména a jím podobný prostě nesedí! .-(

• tak ani mne..ale napr. u našich tmavších spoluobčanov si pomaly zvykám 😦 naposledy to bola Chantal Kotlárová 😦 asi niekto pozeral veľa filmov...

• Pak když se vůči tobě vyhraňují už kvůli jménu 😒 ...

• Sponzor fóra
  • Daphne bola aj v tom seriály o psychológovi, čo mal svoju show v rádiu.

• tá aj mne napadla ( Frasier) 😬

• Daphne?? no tak to je síla.. takoý jméno dát dítěti, já to taky slyšela u psa 😃

• jj, frasier, som si nevedela spomenúť to meno 😃

• já si zas představím Někdo to rád horké - tam byla přece taky Daphne😃

• kacenka2004 : jojo Někdo to rád horké 😃

Jinak Scharlottu či Šarlotu sem nevolila kvůli Gotovi 😃

• Daphne? No aspoň má jistotu, že bude v republice asi fakt jediná nositelka tohoto jména 😃 Ale jak se říká - proti gustu.... 😉

• no, asi fakt jedina.....

• A co říkáte na kombinaci jako Angelika Hauserová 😃 taky chudák dítě... 😴

• Hele ta Angelika je v pohodě - znám jednu, zvykneš si, nakonec je to i pěkný a vůbec ne bizarní. Zato ta Daphne je silný kafe...naštěstí se dá změnit jméno - a do tý doby se může představovat jako Dáša 😃

• pri mene Angelika si vždy spomeniem na tetu Angeliku, ktorá si peniaze zašívala do kresla 😃

• jedna z našej dediny bola Angelika, už má 50 rokov, tak sa mi to zdá také normálne 😉 aj s tým priezviskom je to podľa mna v pohode.

• Ja som zatazena na staronemecke mena. ked to okolie pocuje iba ticho vzdychaju 🙂

• a prezradíš aké mená ( z tých staronemeckých) sa ti páčia?možno sa inšpirujeme 😬

• Sofinka je hezké jméno, Sofie!:o) včerajsem viděla v TV Vítovou 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém