Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • asi hloupa otazka, ale...odkud se prosim vas vzala Mia?? Ja kdyz to jmeno slysim v Cechach, obchazi me hruza...

• The girl's name Mia \mia\ is pronounced MEE-ah. It is of Israeli, Latin and Scandinavian origin. In Israeli, feminine short form of Michal. In Latin and Scandinavian, a short form of Maria. See also Miya. Made famous by actress Mia Farrow. Soccer player Mia Hamm, model Mia Tyler.

podla mna sa to rozsirilo z filmu dennik princenzej 🙂))

a co sa ti na tom mene tak nepaci?

• Mia je pekné, ale mne sa tiež nepáči, ked sa dá tu na Slovensku ( príp. v Čechách)..a najhoršie ked sa spojí s priezviskom ( ako napr. Mia Striešková), čo dala jedna 😦

• Sponzor fóra
  • podla man k niektorym priezviskam toho moc nenakombinujes 😃 mia je pre mna este v pohode meno tu na SR, kazdy ma ine hranice hehe, pre mna je uz moc napr. jessica, scarlet...

• mne se Mia libi teda... 😉 a z Deniku princezny jsme to opravdu nevzali...

• ved to bol viac-menej zart 😉 🙂 nemyslim ze vela mamin da meno kvoli filmu 😬

• no tak o takých menách už ani nehovorím 😦 😃

• nam se libila, ani nevim, kde jsme na to prisli....jmenovala se tak dcera redaktorky cas. Maminka...to jsem v tehu cetla a zaujalo me to, puvodne se dcera mela jmenovat Valerie, ale myslim, ze Mia je asi tak 100000x hezci

• no to urcite!!! 😉 este by ju volali Valika 😃 to mi pripomenie staru tetu

• co hovorite na to ze 1.chlapec by sa mal volat po oteckovi

• jedine zeby som to meno chcela dat tak ci tak...inak nie...

• no my mame taky pripad ze manzelove meno je uz starsie a nemoderne ale jeho pradedo,dedo,oco,on sa tak vola

• kristi: Mia je fakt hezčí než Valerie 😉

• katkaabedi211 v manzelovej rodine sa uz starocia dedia mena v kazdej druhej generacii takze 2 mena sa v podstate opakuju furt prvorodenemu synovi, MM je prvorodeny a syn ma dostat meno po svokrovi, nastastie sa mi to meno paci, a mne sa vela chlapcenskych nepaci, nase dieta teda zdedi Simon

• no me to proste nesedi k ceskym holcickam 😐 navic nemam rada jmena, ktera se nedaji moc obmenovat a zdrobnovat...

katkaabedo211: v Italii prinasi smulu pojmenovat syna po tatovi, takze ja to mam vyresene🙂 A taky by se mi pak pletli 😃 i kdyz pritelovo jmeno se mi libi a klidne bych tak syna pojmenovala...ale z vyse uvedenych duvodu to neprojde. Zato pojmenovavaji syny po dedeckovi...pokud se ovsem dedecek jmenuje jako tatinek, pak nevim, ktere pravidlo ma prednost 😃

• Sponzor fóra
  • katkaabedo: ja to hrozne neuznavam, lebo som "obet" toho pravidla... prvorodena dcera, ktora sa vola po otcovi... a manzel sa tiez vola po otcovi, ale jednoducho ma smolu, mne sa nepaci, ked sa mena v rodine opakuju, aj keby to malo byt 18 Ludovitov po sebe jak u fr. Bourbonovcov 😉

inak, Mia je aj postava z filmu Dracula 🙂

• yellowbanana u nas tiez v podstate po dedkovi....rozmyslala som uz aj ze dam dve mena, ale mne sa vela chlapcenskych nepaci,zatial to aj tak moc neriesim, lebo babo najblizsi rok-dva este neplanujeme...

• ja si pry muzu vybrat jmena pro vsechny deti, jen ne pro prvorozeneho kluka 😬 Ale tusim, ze dostane jmeno po dedeckovi, tak si na to uz zvykam 😉 i kdyz aktualni to taky jeste neni

• ja som na tom napodobne 😃 resp MM ma stastie ze simon sa mi lubi hehe... jak sa vola vas dedo?

• leishmania: Antonio...tak uz si zvykam na Tonika 😉

• katkabedo: podobne ako lale neuznavam opakovanie mien v rodine

• inazeby sa mi to meno pacilo...potom ziadne problem ale ked si to odrodim, a budem to vychovavat tak snad si o tom mozem rozhodnut, samozrejme po dohovore s polovickou 😎

• ve školce máme jméno Jasmin,co vy na to?🙂

• opomenu,že sestra je Iris,maminka má asi slabost pro kytky,ale samostatně?

• Jasmin Kropáčková...... 😬 noo, když se to hodí k příjmení, tak good:o))

a co říkáte na Bibianu??

• kristepane,Jasmin,to je des bes!V kombinaci s ceskym prijmenim fakt hruza!

• laleeteo: v drakulovi to neni mia, ale mina. zkracena z wilhelmina. mia je tak akorat farrow.

• bibianu ma nesvadbova, ze jo 🙂 proti gustu... ale moje krevni skupina to neni 😎

• mne sa paci Jasmina ..teda Jasmin s a 😉

• jojo, viděla jsem někde ukázkus Nesvadbovou, tak proto to sem dávám:o))

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém