Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • Bibiana je celkom fajn, len mi to pripomína Bibianu Ondejkovú ( či ako sa píše) 😬

• Ondrejková 😶

• hi, som bola zvedavá, čo popíšete o Bibiáne, lebo to je moje meno 🙂

• Sponzor fóra
  • holky, co rikate na jmeno Matylda nebo Matilda? me se ted docela libi....nebo Morgana?

• mne sa paci Yasmina velmi, a Bibiana ani matilde moc nie

• *matilda

• Matylda je hezké...ale kamarád měl kobylku, která se tak jmenovala, takže se mi to už těžko spojuje s člověkem 😃

• jasne, Mina to bola a nie Mia ... pardon 🙂

mne sa Matilda spaja s nasou byvalou vratnickou na skole, bola to taka jedovata baba ... takze to neeee...

• Matilda nie, Morgana..to znie ako fatamorgána 😬 takže tiež nie.

• veď fatamorgána je z mena Morgana 🙂

• no môže byť, ale je to divné 😬 😛

• Morgana, to byla čarodějnice v Robinu Hoodovi 😃 takže vidím tu babici ošklivou... 😛 Matylda se mi vždycky líbilo, ale spíš jako recese 🙂 dceři bych to asi nedala...

• Morgana la Fey bola nevlastná sestra Artuša, samozrejme čarodejnica 🙂

• jo tak, to jsem si možná spletla... ale nebyla ta v tom filmu s Kevinem Kostnerem taky Morgana?? 😛

• už si nepamätám ako sa volala tá čarodejnica v Robinovi

• Sponzor fóra
  • Ona se jmenuje Jasmin a příjmení má Krips🙂 nemá české!!!!

• U nas su tiez detske mana na dennom programe, a to babo je este len vo vyrobe 😃 ale drahy my tryzni menom Olivera.. 😠 😠 ...aale mne sa paci Gretka 🙂

• líbí se vám jméno Gabrielka?

• brix?Grétu má známou babička,je to německé,kdysi se to dávalo hodně,dnes už ne🙂je to teda neobvyklé,jedná babička se taky jmenuje Florentina.

callisto:ne,gabriela tvar celkem jo,ale gábina a jiné podoby neeeee!

• denisska: to je fakt gábina a gabča už zní jinak 😒 , A co Ema to je náš další favorit, chtěla bych něco neotřepanýho nic jako Tereza nebo KLára

• úplně chápu ,já taky🙂Ema se mi líbí,zase pokud se neřekne Emička-napadne mě gumička 😃

• denisska: 😃 😃 😃 😃 , máš ty nějakého favorita jo a jinak měla si fakt moc hezkou svatbu 😉 , teda chtěla bych to umět zorganizovat tak jako ty kloubouk dolů 😵

• Mě se smoc líbí Ella.Ale manžel nechce ani slyšet 😠

• 🙂děkuji,mě to strašně baví🙂)
    jinak mi se líbí a chceme určo holku🙂Mia Natali, pak se mi líbí Zara Estella,Charlotte Nella...

• ella,je moc hezká!!

• jj jsou to zajímavá jména a hlavně ti budou sedět když přidáš jsvé příimení dokážeš si představit třeba Charlotte Nella Vomáčková 😛

• 😃 😃 dovedu,protože i takoví magoři bohužel existují!!
    my ve školce měli i perly,hugo,damián,jak kocour,cedrik,dorotka...

• denisska preco chces davat 2 mena? ja planujem tiez 2 ale len preto ze to druhe bude zdedene,a prve si chcem zvolit ja...

• leish,mi se to líbí,prtože tak si pak může vybrat,které se jí líbí více a proto,že mia je krátké a příjmení Kalvar taky🙂

• denisska: ted zrovna koukám do tvého alba, jsi staršně moc fotogenická jj kéž by tak dopadli i mé fotto já sem při každém focení jak dřevěná a vypadám strašně uměle 😒

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém