Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • Tak pokud bychom se měli jmenovat podle data narození, tak já bych se jmenovala 1.svátek vánoční (Boží hod vánoční) a manžel by byl Otmar 😃 No potěš koště 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• my by sme mali pekne- len vymenene ja-Oskar, on-Stela 😃

• Stela je krásné 😉

• Sponzor fóra
  • to je, len sa mi to spaja s pivom...a to nie je dobre, kedysi, ked som bola mala, to bolo moje najoblubenejsie (spolu s Elvirou- ale to ma preslo)

• Já si spíš představím pod jménem Stela Stelu Zázvorkovou a nebo tuk Stela 😃

• Kamarádka čeká druhé dítě, doma už má syna Ivánka. Pro holčičku prý zatím mají Anna a pro kluka zatim nevědí. Tak doufám, že si to s tou Aničkou rozmyslí, moc se mi to jméno nelíbí.

• Anna sa mi paci, Anicka nie 😉 tuk Stela nepoznam 😃

• Nunacek - celkom pekne mena mininiek v Ml.Boleslavi. 😃 😃 😃

• Tak v prípade, že by sme my mali mená na ktoré sme sa narodili, ja by som bola Anabela a manžel Viktória. 😦 Takže by sme to obaja "vyhrali"! 😃

• nahodou Anabela znie celkom fajn... nemas tam ze Gertruda... tak ja som potom Max...celkom fajn tiez 😃

• radlinka: No někdy ta jména ujdou, někdy je to spíš děs 😐
    Jinak Anabela nezní špatně 🙂 A Max je taky pěkný, ale přijde mi to jak na psa 😃

• Ono je to vlastne Maximilian...len to je dlhe...ale zaujimave 😉 mne zase ta Stela pride na kazdeho jazvecika alebo Stelu Zazvorkovu 😃 😃 😃

• Mě se Stela líbí, ale manžílkovi moc ne.

• Nám se Stela líbí oběma, takže to máme schované, kdybychom měli dvě holčičky.
    A je pravda, že dříve se to tak dělalo, že se jména vybírala až po narození (nebyl ultrazvuk), někdy celkem narychlo. Můj děda , vlastně oba, dostali jméno podle dne, kdy se narodili. Moje mamka by to taky tak měla, jenže v den, kdy se narodila byla VŘSR, tak dostala hned jméno potom, ale v ženském rodě. A brácha taky měl kdysi svátek na narozeniny, prý bylo v kalendáři jméno Tomáš víckrát.
    No a já mám narozeniny i svátek ve stejný den, ale jiný měsíc (červen, listopad), aspoň se to dobře pamatuje. A ve stejném dni (ale taky jiný měsíc) jsme měli i svatbu.
    No a narozená jsem na Ivana, takže Ivana bych byla? 😐 Den potom je Adriana. a manžel je na Leopolda. 😃

• Vau, troška ma prekvapil Váš názor 🙂
    Doteraz som sa ešte nestretla s niekym, komu by sa páčilo meno Anabela. Mne sa najviac pači Radka 😃

• Sponzor fóra
  • andelka: Ivana není ošklivé, ale je to takové nemastné neslané. Adriana je krásné jméno. Leopold neeee 😃

• nunacek: No je, právě. A připomíná mi to komunistickou éru.
    Adriana mi moc nelahodí a Leopold fakt ne. Ale líbí se mi Leopoldina, akorát zkratka na Polda moc ne, to už tu jednou bylo (Poldi Kladno) 😃

• adriana mi moc nezní na malou holčičku,máme ve školce krásnou blondýnku,ale to Adrianka mi prostě k děcku nejde😒

• Adriána je pekné, poznám jednu volajú ju Adrika, len má už 30 😬 a dieťaťom predsa bude len krátko, takže prečo nie 😃 a znie mi tak vznešene to meno 😬

• přemýšlím,jaké můžou být ještě varianty,adriana,adrianka,aďa,adri...?

třeba mi nezní špatně andré na kluka

• André je ten tulen čo bol vo filme a moj zajac z detstva 😃

• André je Agassi, moje tajna laska 😃

• jachin,ten neznám 😃

• ja mám tiež meno podľa dňa narodenia 🙂 a som spokojná. síce každý potom zabúda dať mi darček aj na meniny, ale na to som si už zvykla. 🙂

• Tak holcicka bude u nas urcite Stela. Libi se to i manzelovi a jde to i k nasemu prijmeni. Kluka bych brala Richarda, je to takova "chlapske", ale predstava, ze mu budou vsichni rikat "Riso" a "Risanku", tak to me desi a asi to zmenim.

Holky, to s tim Andrem myslite fakt vazne, jakoze ok? Ja to teda beru tak, ze to dite bude prckem jen par let a vetsinu zivota s tim bude muset stravit jako dospelak. Uz vidim nejakeho solidniho pana, jak dojde na jednani a predstavi se jako Andre X. Mne by to prislo k smichu. Pamatuji, jak mi kamoska vypravela, ze jedne jeji zname se narodil kluk a je to Leon. Jsme se pak rehtali asi 5minut.

• jo,tak ríšánku je děs 😃
    no mi andre nepřijde směšné

• Tříletou Adrianu má klegyně z práce. Říkají ji Adriana, Adrianka, Adi, Áda, Adinka.

denisska: André nezní špatně. Tuším, že ho má Pletánková z Primy. Manželovi se líbí Andreas, ale naše příjmení začíná na S., takže by to bylo dost krkolomné.

petruszkaa: Richard je hezké jméno, ale jen v této podobě, varianty Ríša, Ríšánek, Ričí a podobné jsou děsné. Jinak se tak jmenuje babičky kocour a říkáme mu výhradně Richarde 😃

• jojo,když richard,tak richard🙂)
    Andreas je pěkné

• Ahojky, tak u nás to bude se jménama zajímavý, pro holčičku by se mi líbilo jméno Mariana, ale děsím se toho, že budou mé dítě lidi oslovovat Maruš, Máňo apod. 😞 Příteli se líbí Melanie 😐 A nechce ve jménu R, což docela zužuje výběr..

• anoli a hodí se k melanii příjmení?je to dost americky znějící jméno,tak ať není nováková 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém