Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • vewe: Ema je pěkné jméno. Charlotta se mi líbí psaná česky - Šarlota.

• peroli ale vubec ne...nezname to prece ze se ti vsechna jmena musi libit 😃

• peroli: Myslím, že nikdo se neurazí, když člověk napíše, že se mu to a to jméno nelíbí 😉

• Sponzor fóra
  • jinak klucici jmena se mi cesky opravdu moc nelibej...to fakt nevim jaky dam 😐 ktera klucici se libi vam?

• vewe: Mě se líbí Samuel, Dominik, Adam, Sebastian, Adrian.

• Taky se mi líbí Kryštof, David, Tomáš, Tobiáš.

• Samuel, Adam...souhlasim,zbytek se mi nejak nezamlouva.Kamarad ted ma par mesicniho Benjamina a rikaji mu anglicky Benji protoze ma zase zenu australanku a ta se zase jmenuje Shelley 😃

• jo David je taky moc pekny nunacku a Tobias se mi libi napsany anglicky Tobiah...ja nejak nemam rada ty hacky ve jmenech 😐

• vewe a nunacek:
    Jsem ráda, že jsem tu nikoho neurazila, ale víte jak to je. Někdo může mít k něčemu (v tomto případě ke jménu) nějaký vztah, tak je lepší, když to člověk vysvětlí nebo si to jakoby posichruje. Doufám, že to teď nevyznělo blbě.

• nene vim co myslis peroli..v pohode 😃

• vewe: Já taky háčky moc nemusím ve jménech, proto se mi třeba moc nelíbí Ondřej, i když je to jinak pěkné jméno. Ale do dnešního "mezinárodního" světa je to lepší bez háčků si myslim.

• ja si taky myslim...ted v Au mi treba delalo strasny problemy to moje K ve Veronika protoze ve svete je to vzdycky Veronica...a to jeste nemam zadny hacky 😃 moje sestrenice ktera taky zije trvale v cizine je Dagmar ale tam v pasu ma Dasha a vsichni ji vyslovuji normalne Daša...zvlastni

• vewe: Tobiash vypadá taky dobře. Manžel je Tomáš a ptala jsem se ho, jestli byc chtěl syna pojmenovat po sobě, tak řekl, že ne, ale kdybych na tom trvala, tak prý jedině ve formě Thomas.

• Kryštof je na mě moc tvrdý a zase... nehodí se mi to k příjmení (zrovna na tyto dvě písmenka mi začíná i příjmení - takže "iniciály" KrKr zní přinejmenším zajímavě 😵 ) David byl kdysi moje vysněný jméno, ale to je švagr 😒 a Ema je dcera moji nejlepší kamarádky - a tu já strašně miluju 🙂 . Ta je jak druhá moje. Takový moje sluníčko. To je ona: http://www.beremese.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fperoli&vImageID=2155324#navigator

• peroli: Ema je roztomilá 🙂

• Sponzor fóra
  • Švagr mají 7 měsíčního syna Vojtěcha, tak jsme se báli, když ho čekali, aby nám nesebrali jméno, které se nám líbí, ale naštěstí ne, tak je to v pohodě 😃 Teď ještě aby druhý neměli dřív než mi první 😃

• A nebo by museli mít holku, to chtěli Viktorii a toto jméno mi nechcem 😃

• peroli ta je roztomila...Juli je taky jako moje vlastni.Oni davaji druhe jmeno vzdycky nekmu na pocest a tak Julinka je Julia Veronika po mne...sem myslela ze se rozbulim kdyz sem to uslysela 😃

• vewe: To je hezký 😉

• vewe: Benjamin se mi taky celkem líbí, "máme doma Benjamínka" 🙂 ale Benji...? To ne. To je jak na psa.

• no me spis prijde pro psa Ben..takova klasika pro psika hah 😃

• Benjamin je celkem pěkné jméno 🙂 Ben...sice je to hodně psů, ale jinak je to hezký.

• jinak se mi strasne nelibi Stepan fuj 😛 😛 nebo chudak Stepanka 😬

• Jste hodný, holky 🙂 To až řeknu kamošce tak ta bude mít radost. Pravě kvůli Emě jsem si dala na klíč od jejich baráku žlutý kroužek - Ema=sluníčko 🙂

• jee peroli to je roztomily... 😵

• vewe: Manželova spolužačka má Štěpána a ségra mé spolužačky taky. Na to maličké mimi se to vůbec nehodí 😐 To jméno se mi moc nelíbí. Ani Štěpánka se mi nelíbí.

• Mě hrozně štve, že se manželovi bejvalky jmenují jménama, který by se mi zrovna líbily 😠 😐 Ale jelikož jsem hrozně žárlivá, tak ty jména dát nemůžem.

• me taky vubec ne...znam Stepanku ktere rikaji Stepi...to je uplne strasny.
    Holky tak ja uz budu muset zase jit...mejte se krasne a zase se ukazu 😉

• Štěpánka se do dnešní doby už moc nehodí

• U nás v rodině byl nějaký hodně vzdálený příbuzný, jmenoval se štěpán a každej mu říkal Štěpka, děs, ale k němu to sedlo 😉

vewe měj se 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém