Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • já třeba byla za svobodna ŠárKA KAdlecová 🙂
    Ale naši prostě chtěli Šárku ...byly bych Šárka i kdybych snad byla kluk 😃 Ale nijak mi KA KA nevadilo......

• Tj, ale já myslela třeba spíš MareK Král 😃 (např.)

• tak to mi neva... 🙂

• Sponzor fóra
  • sarun: šárka je náhodou nádherný jméno, kdyby se stejně nejmenovala moje sestra, velmi vážně bych op tomto jméně uvažovala pro svou dceru 😉

• Jj, je hezké 😉 a v překladu horský hřbet, návrší 😃 😃 😃 No 😎

• sarun: jinak jsem koukala na tvý albíko a ta cortina od dědy je prostě nádherná 😵

• Tak jasně, ona ani v Česku nežije a k příjmení to naštěstí sedí. Mě se to zdá furt míň přeslazený, než Lili 😃
    Sebastian a Fabian jsou taky napůl "přespolní", takže podle toho volili i jména (když už, tak u mě spíš Sebastian než Fabian)
    Karolína Ema je kvůli tomu, že se nemohli rozhodnout.
    Quido nevím proč, ale rodiče velmi vzdělaní a inteligentní a fajn lidi, taky mě to překvapilo, ale proti gustu.. 😉

jinak já osobně bych si asi z toho seznamu nevybrala 😉

• kauci: hele a tebe při výuce cizích jazyků neučili, že jména se nepřekládaj 😃

• Bela a Sebastian 🙂
    Mě se líbí i ten Marek, jenže pak by byl ten stejný "problém", bude příjmení na "K" 😃

• To sem tóóó, zeptala sem se pana Googla 😃.. Vymyslela jsem si, že do svých svatebních novin napíšu překlady všech jmen lidí, co budou na hostině. Docela zábava zjištovat, jeslti se k nim hodí 😃 😃

• Mně se taky líbí Marek a ted´mně napadlo co třeba Petr, to se Vám nelíbí, ted´mně tak napadlo že by se to docela hodilo k příjmení mýho nastávajícího 😉

Jinak můžete bejt v klidu pořád když se to dítěti líbit nebude může se nechat přejmenovat 😃

Né vážně, můj švagr, bratr mýho muže dostal když se narodil jméno František po druhym dědovi (můj muž je Jirka po prvnim dědovi a otcovi) , no a bejt Franta se mu nelíbilo tak jak mi tchýně vyprávěla si vydupal, že Franta nebude a že se mu líbí Honza (tj.Jan) no a tchýně s tchánem ho nechali přejmenovat, aby měli od něj klid, tak je dneska Honza 😎

• Jo, Petr je hezké jméno, jen je jich v mým okolí moc.. ale dřív se mi líbilo hodně 😉
    A s tím přejmenováním - to je bordel 😃 😠 😠 😠

• No když jsme u toho, tak mám spolužáka, kterej se jmenuje Ambrož po svém otci. Vždy to k němu sedělo a byl prostě originální. Nevim možná na něj tý originality bylo moc, ale po matuře a po té cojsem ho x -let neviděla, jsem se dozvěděla že se pokusil o sebevraždu a pak se nechal přejmenovat na David. No teda nevim, ale to už púrostě neni On 😴

• Petr je dobrý, s většinou příjmení si sedne, sedí k malému i dospělému, dobře se používá bez zdrobněliny, u nás nepřipadá v úvahu, už dva stejného příjmení v rodině máme, výhoda je,

• kauci: no mě se taky líbí navíc je to dost podobný jménu ředitele pražské ZOO 😃

jinak proč vůbec o tom uvažuju, druhý bejby musí bejt holčička, jinak mně ty chlapi zničí a mně odvezou do Bohnic 😃

• Sponzor fóra
  • No, tak v tomhe případě bych to "ještě" chápala, nechtěl po tom pokusu mít s tamtím oným "nic" společnýho.. ale když se to tak vezme, tak to jediný, mu zůstane navždy, změní se to všechno okolo..

• P.S. to "výhoda je" už tam nepatří, přehazovala jsem pořadí vět 😉

• Tak my máme v rodině přePavlováno 🙂 - od přítele rodina

• kaucul: tak my sme zas samej Jirka a to snad ze všech stran a největší sranda je, že i bejvalý partneři jak u mně tak u mé sestry, akorát sestřička už to ted´prolomila a po manželovi a po té přítelovi si našla ted´Jindru 😉

• Tak my zatím mimi neplánujem, nebo teda plánujem, ale za dva až tři ročky, ale jména už vybrána máme, holčička bude Nela, to jsme vybírala já, a kluk bude Jan, po přítelově dědečkovi, kterého měl strašně rád, a kdybysme měli dvě holky, tak druhou bych chtěla Annu, po babičkách, obě byly Anny 🙂

• Já mám shodou okolností taky přítele Jirku a jeho strýc byl taky Jirka 🙂 Ejch.. ale na tohle jméno sem si nikdy pořád nezvykla - nějak se mi blbě vyslovuje 😃 Jirko - tvrdý, Jiřííí - to je ještě víc, Jiříííku - to je zas sladký 🙂

• Můj drahý se taky jmenuje Jirka 🙂 , a mám stejný problém Kauculacek, jeho kamarádi mu říkají Jurko a já mu říkam všelijak a když mě štve, tak Jiřine, a jedna známá jeho rodičů mu říká Jiří a pořád, jednou mu řekla Jirko a to byl zázrak 😃

• Jo, babička mu říká ještě Juro a kamarádi Jiřine, tak tak.. Já jsem mu tak řekla taky asi jen jednou, takže mu říkám Ížo 😃 a on mě Jájo, taky mu přijde Jano asi tvrdý.. Ale jde spíš o zvyk..

• ještě znám oslovení Jiřulka 😉 😃

• Tak já na toho mýho oslovuju Jirko, Brouku nebo Miláčku 😉 Jiřík, Jiříček je náš malej a nějak je rozlišit musim 🙂

jinak je mi jasný že jak bude malej větší a zavolám Jirko tak přiběhnou oba 😃 nebo všichni 3 (i děda, když jsme v jednom baráku 🙂 )

jinak muj bejvalej je taky Jirka a každej mu říkal Jiřino 😃 , už si ani nepamatuju proč. Těch spostu kamarádů a bejvalých spolužáků s tímto jmenem ani nepočítám.

• jo a ještě můj synovec je odjakživa Juráš 🙂

• MY sme s mamkou obě Jany - když sem ještě bydlela u našich, vždy se ozvalo:"Jano!!!" a odpověď :"Malá, nebo velká?!".. Pak už to bylo vylepšeno:" Jana, maláá" 😃

• kaucu: tak se hlásim, taky Jana 🙂, ale většina lidí mi říká Jani, jeden kamarád Jančo a pro toho mýho jsem nejčastěji Beruška, potom Jana anebo máma - tak se před malym oslovujem normálně táto, mámo, aby neměl tendence nám říkat jménem 😉

jinak když sme byli u příbuzných na Slovensku tak mi říkali Janko, a to sem teda myslela že budu vraždit 😃

• Tak já jsem Jája - od přítele a doma to bylo: Jandí - milé, něco chtěli, Janino - průser na obzoru, Jano - ten nej průser, Janičko - to je teď, když se jim stýská po mě, Janka - přítelova babička.. 😃

• to znám, mě když někdo oslovil úřední variantou jména, bylo to vždycky špatný 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém