Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • Švagrová, když čekala dítě, tak měli s manželem vybraná jména Vojtěch a Viktorie. Je to Vojtěch 😃

• Jinak jak bylo zmíněno výše, tak Petr je hezké jméno. Jen hodně časté. A typická česká jména jako Jiří, Jan, Marie, Anna mě mo neberou 😬

• ja nevim, myslim, ze s tim prijmenim je uplne jedno co daji, v Vanesse se to hodi, navic tatinek chtel syna mit po sobe, coz se vyplnilo...

• Sponzor fóra
  • nuni. tak ono jak kde, já znám ze svého širšího okolí Petry pouza dva a to chlapi přes 30 cet, takže bych zas neřekla že je to zas až tak časté jméno, mezi miminkama určitě ne, tam jsou právě ted´častý ty nečeský, takže já se budu raději držet tradice - takže u nás je to jasný u druhýho dítětě kluk bude Petr a holčička Viktorie 😎

no a protože jednoho kluka už mám, tak bych ráda holčičku 😉

• my mame v rodine - Petr, Pavel, Robert - jejich zeny Katka, Vera, Kristyna a deti - Radek, Petra, David, Petr, Lukas, Katka, Marek a Mia

druha strana - Robert, Radka, jejich polovice Jana a Jaroslav, deti - Jan, Krystof, Adam

• brumdi: No já zas mezi miminkama znám převážně ty typicky český, proto už mi lezou krkem 😃 V okolí je tady samej Vojta, Honza, Jirka, Pepa, Andula, Máňa, Tereza a podobně... Jinak Viktorie je hezké jméno 😉

kristi: Máte v rodině některá jména moc hezká 😉

• Nuni, hlavne nas je jak psu...

• kristi nás taky 😃
    My máme/měli jsme v té užší rodině tato jména:
    z mé strany - Petra, Pavel, Miroslava, Petr, Jiří, Lenka, Miroslav, Libuše, Luboš, Blanka, Veronika, Alžběta, Matěj, Ludmila, Václav, Věra, Milan, Jindřich, Denisa, Jakub (některá jména vícekrát)
    z manželovi strany - Tomáš, Jan, Michal, Věra, Vladimír, Eva, Ilona, Nikol, Sabina, Vojtěch, Božena, Milan, Iveta (opět některá jména vícekrát)
    Je nás tolik, že jsem asi možná i na někoho zapomněla 😃 😬

• jezis,t o je familie teda.... 😃 😃 😃 a pak si vyber neco, co tam jeste neni,v id?

• kristi no nás je fakt jak psů 😃 Ani nemůžeme dělat rodinné sešlosti, protože se nikam k nikomu domů nevejdeme 😃 Ale ještěže tak 😃 Nám se zatim naštěstí líbí jména, která v rodině nikde nejsou - zatim 😃

• dostal se mi do rukou článek o jménech, píší tam že dítě s neobvyklým jménem má podle statistiky horší uplatnitelnost v zaměstnání a má větší sklon k trestné činnosti.

• ale jako jobovky uvádějí: Narcis Samec!!!! 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Rusalka Fortelná

• Pampeliška Šoustalová! No proboha to snad ani nemí možný! chudák děvče! asi šoustali v pampeliškách!

• haklina, nebo ditko pocaty za ery Hippies 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • je holky ja se pripojim, size si este chvilu pockam, ale vymyslet muzu, ne? No stema Tobiasama se ted roztrhl pytel, se mi zda. Vsichni si mysleli ze nebudou originalni 😃 Doufam, ze si to segra nebude cist, taky ma tobika 😬 jinak holky nepripadava hrozne tezky se shodnout z vasi drahou polovickou? My sice mame porad pred svatbou ale uz se vasnive hadame co je hezky a co ne 😬 Zatim jsme se zhodli jen na Scarlett Joy, Jeste se nam libila Poppy a Misha. No bez tak to este do de doby 20x zmenime. Mela bych zacit praxi v porodnici , tak jsem zvedava, na cpo tam matky prisly 😃

• Pampeliška a Rusalka, docela bych chtěla vidět ty rodiče 😃 😃 😃

• Poppy je super, tu ma Jamie Oliver,ze?

• kristy: no myslim ze ma Poppy Daisy, to uz je tech kytek na me moc 😃

• no nevím : haloo Poppčo je dosti komické!

• Já jsem v telefonním seznamu kdysi našla křestní jméno Letuška

• nebo jak pojmenují dítě podle města kde vzniklo! To by bylo výborné, Brno Trnavská. To by ani neschválili.

• haklina: Dolní Lhota Nováková 😃

• nahdoou treba Brooklyn je pekny jmeno

• me to prijde docela roztomily 😃 , segra rikala , ze by na ni volali makovicko 😬 no zas to nezni kostrbate, lehce se to vyslovuje... jepsi nez jessica nebo jenifer, to bych nechtela videt co by z toho doma vymysleli 😃 😃 😃

• A Martin taky jde 😃

• já zas jednou dělala anketu mezi lidma a přišla mi paní Vojtěžka, příjmení si nepamatuju, ale tohle mi utkvělo 🙂

• boucig - bych na ni volala proste Poppy..

• kirsti: me to taky neprislo nijak divny.... my budeme mit problem najit neco co se nam oboum bude libit a bude lehce vyslovitelny jak v UK tak u nas, uz vidim babicky jak by se snazily sklonovat nebo zdrobnovat jack nebo kimberly 😃 😃 😃

• no, to je potiz, ale urcite neco najdete...mne se libi treba Eden, Heaven a takovyhle uchylarny

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém