Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • kauculacek: Moje taky neoblíbenější 😃
    Rita, to mi přijde jako jméno pro psa. To samý Max, tak se jmenuje snad 5 psů z okolí. Ale nikomu to nehaním 😬

• tak Vám za tu Ritu dík, ale náhodou se s tím jménem žije docela prima 😃
    alespoň teď už to není tak zválšní ale za totality se tak fakt jmenoval jen nějakýmístní pes a já 😉 ale zas byla výhoda že to ve škole všichni nezdrobňovali, to se mimoc nelíbilo ....

jinak mě se docela líbí Soňa nebo Nikola (ale těch bylo poslední dobou moc) z kluků Filip, Radim, Marián... ale uvidíme, ještě je dost času přemýšlet 🙂

• vecernice: tak to jsem nechtěla 😬 😃

• Sponzor fóra
  • večernice: Ej, to sme nechtěli - každý má názor 😉
    Filip - toho chci a Marián je zajímavé 😉

• ono každé jméno je krásné, musí se jenom krásně vyslovit 🙂

• Anežka se mi moc nelíbí. Na malého prcka v pohodě, ale na slečnu v pubertě moc ne a na nějakou 100 kg paní už vůbec ne 😬

• A to mně se zas Anežka líbí! 🙂

• Mně se líbí snad odjakživa Eliška .... a teď jako na potvoru je Elišek snad milion 😒

• Eliška je hezčí než Anežka 😉

• Sice pro jména na A mám "slabost", ale Anežka mi prostě zatim nějak nesedí.

• Jj, s Eliškama se roztrh pytel 🙂 😎

• Kamarádka čeká druhé dítko, s největší pravděpodobností holku, vždycky chtěla Elišku, pak zjistila, že jich je moc, tak jsem se radovala, že vybere nějaké jméno, které nemá každá druhá holčička a zatim to vypadá, že dají Annu. Tak jen doufám, že si to ještě do července rozmyslí. To už radši tu Elišku.

• nunacek: vzdyt Anna je kraaasneee..takove divci a ma hodne variant.. Tobe se to nelibi?

• mě se takové ty typické české moc nelíbí, ani Anička, ani Anežka, ani Eliška (není to špatné jméno, neboť se tak jmenuje mamka, ale prostě asi budu hledat něco víc neutrálního)
    kauculacek, zuzka: uplne v pohode, aspon si s tim jmenem uziju legraci 🙂 😃

• Anna je krásné jméno, další můj favorit 😵

vecernice:To si myslím, sranda musí bejt 😃

Fakt děs jména jsou třeba Rusalka, Jitřenka,...

• Sponzor fóra
  • elenore: Anna se mi nelíbí, samo o sobě se mi nelíbí to jméno a navíc je Aniček všude strašně mooooc, tedy aspoň v mém okolí 😐

• mě se líbí Nikola i Natálka, jenže s těmi se teď roztrhl pytel. I Filipů je nějak moc ..... ještě to skloubit s příjmením, a zároveň pořešit, aby to nebylo hned před či po Vánocích a tak ....mě by se líbíl i třeba Kryštof, ale nevím, kolik se jich nyní rodí 😉

• vecernice: Natálek je teď hrozně moc to máš pravdu, Nikolek v mém okolí až zas tolik není, znám jich jen pár, mezi nima je i moje neteř Nikol 😃 Kryštof se mi taky líbí, ale manželovi neee. A Kryštofů je v ČR 4.972, což není moc.

• tak to zní slibně, mě Kryštof prošel i u drahé polovičky, sice ne jako favorit, ale aspoň nebyl zamítnut 😃
    Nikolka by se mi taky líbila, ale asi už by nešla k příjmení ..... no však uvidíme.
    sestřenici se teď narodil syn, měl to být VIktor, a na poslední chvíli z něj prý udělali Antonia ... chudák malej 😉

• Teď jsem mrkla do novin: od 12. do 26. února se v MB narodila miminka s těmito jmény:
    Adam
    Anna
    Daniel
    David
    Eliška
    Ester
    Hana
    Jakub 2x
    Josef
    Julie
    Karolína
    Magdalena
    Martin
    Matyáš
    Michal 2x
    Natálie
    Petr
    Radka
    Tadeáš
    Tereza
    Tobiáš
    Viktorie
    Vít
    Vojtěch
    Zuzana

• Antonio, to je jak z nějaké telenovely 😐

• Od 9. do 13. února. se v MB narodila miminka s těmito jmény:
    Damián
    Karolína
    Jakub 3x
    Markéta 2x
    Ivo
    Vojtěch
    František
    Lukáš
    Simona Marie
    Maxmilián
    Eliška 3x
    Pavel
    Denis
    Vít
    Sofie
    Dalibor
    Barbora
    Petr
    Matěj
    Kristýna
    David

• Nunacek: Jména z vaší rodiny, co se mi líbí: Libuše, Luboš, Alžbeta, Václav, Viera, Iveta

• Jak se vám líbí tyto jména na chlapcích?
    Nikola
    Nikita
    Vendelín
    Sasha
    Marian
    Lucian
    Julian

• Nikola a Julian mi nevadi,

• sasha: Nenadchlo mě ani jedno jméno z tvého výčtu 😬 Zkousla bych asi jen Nikolu.

• julian je celkom ok, ale synovi by som nedala take 🙂

• Nikola, Nikita i Sasha me zní jako ženská ..... takže asi jediný by dle mého šel Marián 😉 ale strašně záleží na příjmení ..

• Lucian, tak se jmenuje pes mé známé .... tak si to na dítěti nějak neumím představit. Jak by se mu říkalo zdrobněle 🤔

Nikita je vyloženě ženské jméno 😬

Asi bych nebyvtala žádné 😬

• nevybrala ...pardon 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém