Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • jedine Sasha z toho

• Zuzka.O:
    Lucík, Luciánek, Luka, Cian.

Nikita je původem mužské jméno 😉

• "Brutální Nikita" 😃

• Sponzor fóra
  • Jeden můj známý se jmenuje UGO. Myslela jsem, že špatně rozumím a mělo tam být Hugo, ale ne.

• od spolužačky dcera se jmenuje Eunika

• Dneska má svátek Stela - krásné jméno 🙂

• paji - tak to je dobrý, ještě že nemá místo G, F 😃

• brumdinka: No já bych asi přežila toho Huga, ale bez toho H na začátku, mi to přijde fakt divné. Nastěstí jsme se shodli s přítelem na jménech Lukáš a Pavlína.

• No i ten Hugo, nevim nevim - je fakt že mi přítel vyprávěl že když byl na škole - dělal vojenskej gympl a už je to v minulym století 🙂 tak tam měli ruštinářku, prostě klasickou bábu do RVHP, jestli si umíš představit 😃 a ta měla dva syny Huga a Quida, no samo že ty dva si užili a to nejen kvůli těm jménům, ale i díky mamince zapálené komunistce 😉

já nevim já bych to prostě dítěti nemohla udělat dát mu takový nějaký hrozný jméno 😛

jen mně tak napadá neni ten UDO náhodou němec, oni tam maji takový všelijaký jména, přítel mé sestry sice čistokrevnej němec neni, protože se narodil tady a žije tu celej život, ale má německý občanství po otci a jmenuje se Beno - sestra je rozvedená a toto je její nový přítel už asi 6 let, ale když jsem to jméno slyšela poprvý tak sem si myslela že si ze mně dělá srandu a že se tak menuje jejich pes 😃

• Pajinka: Tvůj známý je Ital? Ugo je italská varianta Huga.

• sasha:Ne, je to Čech. Diky za info, to jsem netušila. Třeba se rodičům líbilo na dovolené v Itálii 🙂

• Ahmeško, Ambrózio, Čemajl, Damián Kryšpín, Jonáš-Bruno, Kajetán Leopold, Pravoň, Rodomil, Volfram, Věněk, Vesmír

• Anamika, Esmeralda, Jessica, Maratóna, Meggie, Mejbelína, Pětiletka, Polinéza, Rusoslava, Serafína, Vivien, Winona, Zaira

• Naše učitelka na základce nám vyprávěla,že měla spolužačku a ta se jmenovala Pětiletka 😛 a maminka tý Pětiletky zase Olympiáda,byla původem Ruska

• My mame doma Valentinu.Isabel ale moje nevlastni mamka jse jmenuje Marie-Soleda-Samanta-Herera-Rodrigez-Gonzales-Buryova top je mazec 😃

• Sponzor fóra
  • Dneska má svátek Tomáš - krásné jméno 🙂

• Jj, krásné, a jednu dobu docela hodně používané 🙂

• mně se líbí jména Karolínka a Mikuláš (přítel Mikuláše nechce). K příjmení Novák nechceme moc tradiční jména... Hlavně, aby se děti nejmenovali po rodičích nebo prarodičích...
    já: Jana (v rodině nás je asi 😎
    rodiče: Ludmila a Jaroslav
    prarodiče: Marie a Jaroslav, Ludmila a Alois
    sestra: Adéla

přítel: Michael
    rodiče: Anna a Radoslav
    prarodiče: Anna a Jaroslav (asi-viděla jsem ho jednou), Zdeněk a Míla (správný tvar jména nevím)
    bratr: Filip

• kauculacek: Tomáš je hodně časté jméno, v ČR jich je 162 802 😃

aurinko: Sestra má krásné jméno 🙂

• Tomáš se mi líbí, ale znám jich moc (mám na ně štěstí-sama jsem chodila se dvěma) =)

nunacek: říkají ji Adys, Aduš, Adísku, Adinko, Aduško, Áďo, Aduno...

• Mě se Tomáš líbilo vždycky a moc jsem si přála mít malého Tomáška, ale jelikož je manžel Tomáš, tak to nehrozí, nechceme děti pojmenovat po nás, i když mě se manželovo jméno moc líbí a jemu moje taky 🙂

• Tomášů je sice hodně, ale mě tedy trvalo dlouho, než jsem jednoho poznala a teď si ho budu brát 😉 ale když jsem byla v pubertě, tak sem chtěla mít taky syna Tomáše, ale taktéž po rodičích pojmenovávat nebudem. A o Pětiletce jsem také slyšela od mé starší kolegyně před pár lety 😉

• pavcza: Tak to jsi na tom podobně jako já 😃 😉

• Mně se taky Tomáš vždy líbil, ale sestra mně předběhla a má Tomáše, už je mu 18-náct 😉

Jinak když sem házíte rodinu.

Tak já: Jana
    rodiče: Ludmila a Viktor
    sestry: Dana + přítel Jindřich, Šárka + přítel Beno
    neteře: Veronika, Simona, Kateřina
    synovec: Tomáš
    teta: Růžena
    strejda. Miroslav + jeho žena Líba neboli Libuše
    babi: Helena

mm: Jirka, jeho rodiče: Jiří a Jaroslava, bratr: Honza + žena Hana a dcera Natálie
    babi. Libuše

aurin: my zas máme štěstí na Jirky, ségra si jednoho vzala a pak se s nim rozvedla a pak s dalšim chodila, já taky s dvěma chodila a třetího si snad brzo vezmu 😉 a aby toho nebylo málo tak náš syn se jmenuje Jiříček přes mé četné protesty 😃 nakonec sme se domluvili na kompromisu, kdy malej má jméno po příteli a příjmení po mně 😉

• p.s. - ještě sem zapomněla tetinu rodinu, tam taky vládne jméno Jirka - tj. brátránek + sestřenky syn a sestřenka se jmenuje Jitka

• u mna momentalne vedie Tomas a Terezka resp. Tamara..po nikom z rodiny 😉

• Jak se vám líbí jméno Roman?

• nunacek, líbí, pro mě patří rozhodně k těm hezčím jménům 😉

• Brum: Beno je nějaká zkrácená verze Benjamína? Nebo to je takhle už v občance? Se mi moc líbí!

• A jak se vám líbí jméno Andreas?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém