Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Pro mě jo,pokud mě chlap nechce za ženu a budu s ním mít dítě,rozhodně mu nedám jméno po něm....dítě odnosím porodím,a ještě mu dám jméno,které není moje?to nee
    ale zase je to věc pohledu a názoru,takže ho nikomu nevnucuju..jen říkám,jak to mám v hlavě uspořádané já..pro někoho možná špatně 😃 😃

• Sponzor fóra
  • ja nerikam, ze spatne-proste to beru jako jiny nazor....a myslim, ze je dulezite to slyset....nekdy ma pak jinak clovek tendenci si myslet, ze to jak to ma on, to ma i zbytek sveta
    ja bych ale hlavne asi nechtela mit dite s chlapem, ktery by me nechtel za zenu pokud ja bych to brala za dulezite....no a pokud bych to i ja brala za nepodstatne, tak bych nemela duvod ho nepojmenovat po otci-leda, ze by mel naky sileny prijmeni 😃 ..
    me to totiz takhle vyzniva, kdyz si me nevezmes, dite se bude jmenovat po me....jako takovy naschval, kde je v hlavni roli baby a to se mi nezda dobry. Hlavne je ale nejdulezitejsi, jak se domluvi rodice a pokud s tim tak oba souhlasi, tak asi zadny problem....

• jinak dnes ma svatek Gabriel a vrta mi hlavou, jaka slusna zdrobnelina se da pouzit....nak me nic nenapada 🙂
    za to me hned napadne archandel gabriel 🙂

• to je otresny...jakmile clovek napise par vet, kde neni v kazde vete nazev tematu-hned je smazan....veci jsou vzajemne propojeny, takze mi prijde nevhodne hned to mazat....a pokud ma byt tato diskuze o jmenech pouze vyctem jmen-tak to je usmevne....

• kobliha - zacne to par vetami a skoncilo by to potom pri par stranach.... kedze tato tema sa venuje menam deti a nie tomu, kto ma aky nazor na svadbu, tak preto som vas premazala.

• jak vidis tak i ja jsem se k tematu, tak jak si predstavujes ty sama vratila....a nepotrebovala jsem klepnout pres prsty...a cele to vzniklo v souvislosti s jmeny!!! ovsem teda ne krestnimi...jak je tedy tady asi mysleno. a kdyz uz to musi byt, tak by mozna bylo lepsi upozornit a ne to hned mazat...ty ses ale admin....a ucitel ma vzdycky pravdu,ze? 😉

• koblížku: teda nás tu pěkně promazali, ale když jsme byly k tématu jen jsme se bavili o příjmení o né o křestním jméně a příjmení je u mně také jméno, nebo snad ne 😃

• Sponzor fóra
  • Narazila jsem na jména Alisa, Alla, Azra, Alma. Líbí se vám některé?

• alma je krám u nás ve vesnici, Azra je jak kocour Gargamela 😃 alisa se mi docela líbí a Alla - to je divný 😛

• Vím, že Almu má Markéta Fialová z Novy (má Almu a Emu). Azra byla jedna moje spolužačka, zpívaly jsme spolu v pěvěckém souboru 😃

• Taky mě teď napadlo, že jsem měla spolužačku, která se jmenovala Rana.

• Kauculacek: To byl Azrael 😃

• Tak dneska slaví Kvido. Je jich jen 65...

• Ahoj holky, tak jak to tady čtu, tak mi jde hlava kolem 😃 😃 😃 Některá jména jsou fakt šílená 😛 Já mám 6-ti letou Karolínu a téměř 1,5 Amálii Ellu. Amálka to nafasovala po moc hodné prababičce a Kája po bývalem skorotchánovi Karlovi. Já chtěla aby to byla Karla, ale bývalý vyhrál. Mám je obě v albu, půjdou mi za družičky 🙂

• Mně se nedávno zdál sen, ve kterým jem byla těhotná a měl to bejt kluk - a já věděla, že se bude jmenovat Kryšpín 😬 Akorát jsem se v tom snu divila, jak je to možný, když se mi vždycky líbilo jméno Ondřej 😃

• krtek, nocna mura uplne 😃

• 😃 😃 😃

• spaky: Amálie Ella je krásné spojení dvou úžasných jmen 🙂 Gratuluji k výběru 😉 Škoda jen, že vyhrál bývalý, Karla je totiž mnohem hezčí než Karolína...

• krtek: Fakt noční můra 😃 😃 😃 😃

• Nun: No dlouho jsme přemýšleli co k Am přidat a jednoho krásného dne to na mě Kája vyvalila ráno ve školce. 😃 Super nápad, asi by mě to nenapadlo 😃

• tak Haberovi maji Paula Henryho.......no, nevim nevim

• předtím už má Daniela Yannicka a Ellu - Ellu schvaluju, ten Yannick už horší.. no a Paul Henry, to je gól 😃 taťka chtěl asi Pavlíka... 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém