Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • Yannick je super nahodou, Ella je jasnacka a tohle je takovy mezinarodni, coz u nich je vcelku pochopitelne

• ahoj holky,tak my máme Tomáška-po taťkovi 😉 .vždycky jsem chtěla Filipa,ale Tomáš tvrdil,že Filipa nechce,že mu to jméno připomíná toho (s prominutím)"buzíka z Big bradra" 😃 . ale jsem ráda,Tomášek je hezké.No a jestli druhé bude holčička tak asi Verunka nebo Simonka. Vždycky jsem chtěla Natálku,ale to mě přešlo a nebo kristýnku,ale tak se jmenuje bejvala od Toma,tak to padááá 😃 . no a jestli druhé bude kluk,tak asi David....nevím,nevím. Chtěla bych spíše druhé holčičku,ale o tom budu uvažovat,až to bude aktuální 😃 a dřív než za rok to určitě nebude....

• a Bara Basikova ma Teodora 😉

• Sponzor fóra
  • My máme Johanku a Valentýnu, příjmení maj po svým otci a mým ženichovi 😉 Teď půjde ta starší do školky, teda snad, hlavně proto se bereme, aby v tom neměly holky guláš. Už takhle mi stejně plno lidí říká jménem mýho nastávajícího, tak mi to potom asi už nepřijde tak divný. Příjmení po otci jsme jim dali s tím, že se stejně vezmeme, tak abysme jim ho pak nemuseli měnit.

• jana1k: Tomáš je krásné jméno 🙂 A David je taky hezké.

• michvon: Johana i Valentýna jsou obě krásná jména 🙂

• Habera výběr jména nic moc 😐 Basiková o chlup lepší...

• Kamáradce se v neděli narodila Stella, moc hezké a naštěstí ještě ne moc obvyklé.

• Stella se mi moc líbí, ale mému manželovi moc ne 😞

• Také se mi líbí Yannick 😉

Kačenka: Víš, on Yannick má francouzského tátu.

Kristi: Tak moment, ve Šťastném Jimovi psali, že Haberovi mají holčičku.

• Jo, taky jsem všude četla, že Habera má dceru. Jméno jsem ale nenašla.

• ako sa vlastne cita ten Paul Henry? keby po francuzsky [pol anri], tak sa mi to aj paci 🙂

• sasha.z, mám dojem, že Yannicka má s Tommasem Butim, což je Ital (nicméně jde o to, že je to cizinec, takže jméno je pochopitelné 😉 🙂 ) Ve Francii nějaký čas žila.

• Gtwer: Aha, právě to, že jsem si to spojila 🙂

Laleeta: Paul Henry je hezčí. [😛ól Anri:] už ne 😉

• sasha, ono je to jedno, podstata myšlenky je stejná 😉

• Sponzor fóra
  • Jak se vám líbí jméno Patricie?

• nunacek: Líbí. Jmenovala se tak moje kamarádka (teda jmenuje). říkali jsme jí Patriko, Pat, Paťo, Paťulo...

• gtver: Jo já vím 😃 ............ Slovenské rodině by se Jindřich špatně vyslovoval...... Paul je krásné jméno, mnohem hezčí než Pavel.

• Ahoj holky,co říkáte na kombinaci Denis Tichý?Nám se to jméno moooooc líbí ale nejsme se jistí jestli to není moc americké jméno k českému příjmení..Ale jsme tím unešení..

• Kukuco, mně to zní celkem normálně. A Denis není v českém kalendáři 🤔 ?

• kuc: no mě se to teda zrovna moc k tomu příjmení nelíbí

jinak Patricie se mi líbí, Patrik ale nikoli 😉

• Blka,v kalendáři to není no..Možná by mi to bylo líto že nemá kdy slavit svátek když ostatní děti slavit budou.Ale pořád váháme s tím příjmením no..Ale když já kvůli příjmení nechci třeba Františka Tichého 😬

• ahoj holky tak mi jsme vybrali Richarda a Veroniku
    včera jsem slyšela jméno Denis, ale líbilo se mi jen přes noc a ráno už ne :o)
    takže Richard Kainer, Veronika Kainerová, ale uvidíme do října to můžeme ještě změnit(jsme uchylní na R)

• kuku: tak nemusí být zrovna František, když je takových krásných jmen - zkus prolistovat kalendář 😉 a opravdu by mu to líto bylo a museli byste vymyslet den kdy ten svátek slavit

jinak já už mám Jiříka a jelikož mám ještě velkýho Jirku a chána Jirku tak 24.dubna je oslava - už se to blíží 😎

a pro holčičku mám vybraná dvě jména Lucie nebo Viktorie ale spíš Viki, tim bych potěšila i mýho tatínka, jelikož tak jsem se měla původně jmenovat já (po něm) a navíc mi to k příjmení budoucího manžela i víc sedí 😉

• berryl - tak to jsou náhodou krásný jména (mám neteř Veroniku a Richard byl moje dětská láska 😃 ) a k tomu vašemu příjmení supr sedí, no já mám pro druhý vybraný jen pro holčičku a co vymyslim jestli to bude další kluk teda vážně netušim - ale on je ještě čas, plánujeme začít pracovat na druhym nejdřív za rok 😉 😃 😃

• brum Viktorie se mi líbí, Lucie je švagrová taky moc pěkné, nedávnou jsem byla s kamarádkou na písku i s její ratolestí a jedna maminka tam měla holčičku a pořád na ní volala Vikíííííííííííííííííí, Vikíííííííííííííííí, Vikušo tak jsem to jméno zavrhla 😃

Ríša se nám líbí znám jen jednoho a je to super kluk, manžel je Radim

• Kombinace Denis Tichý se mi nelíbí.

Richard a Veronika - Richard je pěkné, Veronika se mi nelíbí.

Lucie a Viktorie - Lucie se mi nelíbí, Viktorie se mi líbí.

• Kukuca: Jsou i jiná jména než František 😉

• Mě Denis Tichý taky moc nelahodí (to je sranda, mám podobné příjmení, ale delší a taky mi posbíralo pár jmen 😃 ) doporučuje se ke kratšímu príjmení dát delší jméno, možná by to bylo lepší, jinak proti jménu Denis nic nemám.
    beryl: Mně se jméno Radim líbí moc (možná kdybychom měli jednou dva kluky... 😉 )
    Lucie mě moc nebere, Viktorie taky ne, ale nevim proč.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém