Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • holky já bejt kluk tak jsem Viktor po tatínkovi 😉

jinak Adam se mi nikdy moc jako jméno nelíbilo, příde mi takový poněkud zženštilejší asi jako Michal nebo Zdeněk (Zděněček) - prostě nevim proč, ale tyhle jména mám spojený s naší 4 % menšinou a la růžové trička 😃 😃 😃

no ale moje nej kamarádka takhle pojmenovala syna, takže radši mlčim 😃 říkají mu ád´o, nebo ádo a já jak se řekne áda, tak se mi asociuje hitler jako Adolf a děkuji pěkně tedy, nnnnéééééééééééé 😛

Ondra se mi taky jako jméno vždycky líbil, ale moc se nehodí k našemu příjmení 🙂

• Ondra je celkem hezký, ale oficiálně Ondřej se mi moc nelíbí...

• brum: Tak ze stejnýho důvodu já bych rozhodně nikdy!!!! nepojmenovala kluka Roman 😃 Všem ženichům Romanům se tímto omlouvám... Ale hetero Roman snad ani nemůže existovat 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • krtek: tak to jo 😃 😃 jinak já jednoho hetero Romana znám - seznámil nás s přítelem před x lety s tim, že já sem jeho kámoška a můj mužskej jeho soused - no už tu dávno nebydlí a já ho taky od tý doby neviděla - ale co vim, tak prý začal hodně pít 😒

• Roman u mě patří mezi lepší jména, taky znám 2, kteří jsou hetero 😃 , u mě tenhle pocit vyvolává zase jméno Marcel 😃 (nositelům se omluvám, jednoho hetero znám, takže existují 😃 )

• gtver - souhlas, na Marcela jsem zapoměla 😃, to bude tim, že to vůhle jméno vůbec nepovažuju za jméno pro dítěasi stejně jako Filip (to mi zas příde jak jméno pro psa)

jinak ženské jméno Lad´ka nebo Vlad´ka se mi vždy líbilo i tvar jména Lada ale Vladislava už méně 🙂

• No já znala jednoho Romana, a ten je tak homo, že mi kdysi vyjel po bejvalym (když ještě nebyl bejvalej 😃 ). Plus kdo znáte film Svatba upírů... "jmenuji se Roman. A muži jsou stejně hezčí než ženy, že, pukovníku?" 😃 😃 Ale moje bejvalá spolužačka si jednoho Romana vzala, tak asi existujou no...

• já znám 4 Romany a všichni jsou 100% hetero, tak asi znám jen ty vyjímky 😃

• Romany máme v práci 2 a oba jsou fajn chlapy. Za to při vyslovení jsména Robert (Robertek) se mi vybavuje gumový pomocník 😬 Jednoho Roberta znám. Sice má rodinu, ale když promluví svým hřejivým hláskem tak se mi to ani nechce věřit. Znám jedno homo, jmenuje se Radek (Ráďa) je to strašně fajn 😛, kamarádka. S ním se můžu bavit o žehlení, vaření, radím se s ním o doplňcích do bytu... No a pak znám ještě Sváťu. Což mi příjde taky divný. Když si představim jak na svého prcka volám Sváťo, no nevim nevim ... 😒

• Micheale Malacovej sa nedavno narodil syn Aram, to je celkom pekne meno 🙂

• Já kdybych byla kluk, tak bych byla Petr po tátovi 😃

brumdi: Tak z tohohle úhlu pohledu, co jsi popsala, by bylo zženštělý skoro každý klučičí jméno, protože stejně jako Zdeněček je i Jeníček, Jiříček, Pavlíček, Petříček, Ondrášek apod 😃 😃 😃

Jméno Roman je celkem hezký 🙂

• Roman je fajn, ale vola sa tak moj sef, tak toto meno som z pochopitelnych dovodov vylucila 😃

• laleeta: 😃 😉 Já jsem měla kdysi šéfa a jmenoval se Milan 😦

• Brumdi, mně se zase Adam i Michal moc líbí. Já už další dítě neplánuji, ale kdyby jedno z mých mělo chlapečka, byla bych ráda, kdyby ho pojmenovali po mém otci a bratrovi Michael. Udělalo by mi to radost.. už proto, že brácha již nežije.
    Jinak tu homosexualitu mám spojenou s jménem Robert, nevím proč, jméno je to pěkné.. a snad jediné jméno, které si mi fakt ale fakt nelíbí, je Dušan.

• Michal je můj švagr. To jméno si prý prosadil tchán. Tchýně ustoupila jen pod podmínkou, že mu nikdo nebude říkat Míšo. Všichni to dodržovali, byl to Michal nebo Michálek. Až když se Michal oženil, tak jeho manželka a její rodina mu říkají Míšo. No tchýně to nemůže rozdejchat. A i nás to hrozně tahá za uši to oslovení Míšo 😒 Taky ještě říkala, že lituje, že nedali variantu Michael, že je hezčí než Michal.

• Sponzor fóra
  • aj mne sa viac paci Michael... uplne najviac s francuzskou vyslovnostou [mikael] 😉

• Mě se Michael ani Michal moc nelíbí.

• nuni: tak jsně, já nevim proč jen my to tak zní, asi jako Jarmil 😃

• brumdi: Tak Jarmil to je drsný 😃 Manžel si dělá srandu, že budeme mít Jarmila 😃 Když to jméno slyšel v Bestiáři, tak z něj byl úplně paf, jak prý někdo mohl vůbec takový jméno vymyslet 😃

• Dušan, naprostej souhlas 😃 A Marcel a Jarmil jsou hned v závěsu. Já kdybych měla syna, tak by byl asi Michal po mým tátovi.

• Ahojky tak já mám dvě děti a syn se jmenuje Marek a dcera je Viktorie 😎

• Michal se mi moc nelibi, ale Míša je fajn

• Michael francouzky je spíš (mišel) ne? 😉

• jmenovat se "Mišel" Novák/Novotný/atd. je dost praštěný......... 😃

• saruna, "Mišel" má psanou podobu Michel, Michael se opravdu vyslovuje "Mikael"

• chikitabananova: Hezká jména jste dětem dali 😉

• Mně se docela zalíbily tyto jména:
    Chlapecká: Rostislav, Dušan, Nathanael, Nikola, Vítek, Eliáš, Juraj, Václav, Tobias, Luboš, Gilbert, Eduard, Bartoloměj, Benjamin, Vladislav, Vlastimil, Radovan, Radim.

Dívčí: Kyra, Emilia, Maite, Hannah, Isabel, Charlotte, Carla, Darina, Libuše, Lalita, Grace, Mahulena, Viera, Danica, Timea, Stella, Noemi, Ingrid, Amalia, Elen, Doubravka, Anastasia. 😉

• Kamarádka se snažej o mimi a zatim se jim líbí Emílie, Sofie, Rebeka, Samuel, Sebastian, Simon, Tobias.

• sasha: ale ty nejsi z čech, ne? Některá jsou hezká, ale cizí 🙂

• Pokud chce někdo české a netradiční jméno, tak dnes slaví svátek Svatava. Je jich jen 4667, takže patří k málo užívaným. Můj vkus to sice není, ale třeba se někomu líbí 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém