Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • No my mame doma Valentinu.Isabel jelikoz je to spanelka a ceska tak jsem premyslela nad jmenem ktere je v obou zemich a chceme druhe ale kdyz to bude kluk nemame ani jeden zadny napad(no pritel chce rodrigue) 😦 coz se mi nehodi k prijmeni a uprimne nejsem s toho jmena zrovna dvakrat nadcena 😃 nechce ceske chce spanelske jmeno mate tip?

• Benito, Bruno, Daniel, Eloy,Enrique, Felipe,Jacobo, Jaime,Lucas, Leonardo, Marco, Matías atd...

• Dekuji Kristi ale mame polske prijmeni takz eje to slozite 😛 a nechci aby ty jmena byli jak pest na oko 😃

• Sponzor fóra
  • Tak k polskému příjmení a aby to bylo i trochu české bych viděla z nabídky - Bruno, Daniel, Lucas, Marco
    vip: Máte to fakt složité.

• Valentina Isabel zní hezky. ale Nováková by se mi už nelíbila 🙂
    to jméno od Terezy Maxové Mína se mi ale vůbec nelíbí! Mína byla v Draculovi, to mi s tím asociuje. Tobias, její první syn, to je hezké. Jasmina dobrý. Jasmin byla kamarádka dětí v Rakousku, které jsem hlídala.

v.i.p., mě se hrozně líbí polské jméno Marlena (Marlenka)

• lennus: Tak to bys u nás byla na tom podobně jako já se svou Stelou. Poněvadž Stella je pivo a Marlenka medový dort. 😃

• Marcus, Luca, Eneko, Iňaki, Marius, Leon, Isaias/Isaiah, Marian, Florian, Kai, Caietano, Julian, Lucian, Joachim, Hugo, Franco, Elisha, Ezra, Roman, Robin, Medard.

• v.i.p - to by chtelo to prijmeni vedet, aby jsme dokazaly vymyslet neco peknyho

• Alechandro, jak z telenovely 😃 Jen bych to změnila na Alexandra a říkala mu Alexi 🙂

• Nebo Alessandro a Alessandra 😉

• Prijmeni😛szczolka dcera je Pszczolkova

• S variantou kluka se u nás moc nepočítá, takže se teoreticky bavíme o holčičích jménech. U mě už cca 5 let vede Mia, ale to se příteli tak moc nelíbí, že do toho zřejmě nepůjdeme 😦 . Ale varianty, které se mi líbí a on z nich nedostane psotník, jsou Ema, Julie, Adina.

• Adina je krásné jméno 🙂

• znamym se narodila holcicka a pojmenovali ji Marika Sarah 🙂

• Herečka Marika Sarah Procházková 😃

• Sponzor fóra
  • V.I.P.: Jé rodina včeliček 😃 😃

• Kamarádce se ted narodila Amalie Rose (ale ona žije v GBR a ma Angličana přítele)
    a pak další kamarádky, ta je ve Skotsku, tak ta má holčičku, jmenuje se MIA.
    Líbí se mi moc obojí.
    My čekáme rodinu a už vymýšlíme jména.
    Pro holčičku máme vybrano JOHANKA. A pro kluka stále vymýšlíme. Dnes mě napadl SAMUEL, a můj není uplne proti 😃

• Marcus Pszczolka
    Marius Pszczolka
    Luca Pszczolka
    Eneko Pszczolka
    Leon Pszczolka
    Marian Pszczolka
    Florian Pszczolka
    Julian Pszczolka
    Lucian Pszczolka
    Joachim Pszczolka
    Elisha Pszczolka
    Robin Pszczolka
    Ezra Pszczolka
    Franco Pszczolka
    Hugo Pszczolka
    Louis Pszczolka
    Quido Pszczolka
    Juraj Pszczolka
    Benedikt Pszczolka
    Jeronym Pszczolka
    Marcel Pszczolka
    Maxim Pszczolka
    Ryuu Pszczolka
    Nikola Pszczolka
    Natanael Pszczolka
    Rodan Pszczolka
    Dalien Pszczolka
    Rory Pszczolka

http://cs.wikipedia.org/wiki/Kategorie:Mu%C5%BEsk%C3%A1_jm%C3%A9na

• Amalia Pszczolka
    Emilia Pszczolka
    Alaia Pszczolková
    Elaia Pszczolková
    Amaya Pszczolková
    Bianca Pszczolková
    Aloisia Pszczolková => říká se jí Lola
    Yvonne Pszczolková
    Marianna Pszczolková
    Livia Pszczolková
    Liana Pszczolková
    Danica PSzczolková
    Nikita Pszczolková
    Maite Pszczolková
    Nerea Pszczolková
    Margot Pszczolková
    Margit PSzczolková
    Francesca Pszczolka
    Gaia Pszczolková
    Vesna PSzczolková

• sasha.zimmermann:dekuji ti moc pritel rikal ze by to mohl byt Samuel no nevim prvne schce rodriga pak sam no uvydime 😃 ja stejne pocitam ze to bude holka on ma uz 3dcery 😃

• Milé dámy,to je síla Aron Novák, Anabel Vomáčková 😞 😞 😞 silně začínám pochybovat o zdravém rozumu,máme tolik krásných jmen........mysleme hlavou 😞 😞 😞 😞

• terezka, a kdepak jsi to cetla??

• terezka: naprosto souhlasím!!!!!!! 😉

• no my s přítelem zatím rodinu nečekáme ale ve jménech máme docela jasno...bude to Němec/Němcová a vybraná jména máme pro holčičku Liliana, Isabela a v posledních dnech mi přišlo na mysl i Jasmína ale to se moc nehodí a chlapeček bude buď Vojta nebo Daniel. ale jakse znám zase někdě něco uslyším a změním to, na těchle jsme se s přítelem ale shodli. 😃

• terezka: já jsem asi padlá na hlavu, ale Aron Novák mi připadá v poho 😃 . S tou Vomáčkovou je celkově problém. Jana Vomáčková je taky děs...já bych si takové příjmení nevzala ani omylem a ještě bych nutila chlapa si vzít moje příjmení 😃 Postupně bychom tak vymýtily Vomáčky, Vopičky a Slepičky a mohly svobodně dávat Anabelky, Esmeraldičky a Milagrosinky 😃 😃

• beta007: S tou Vomáčkovou je opravdu trochu problém, nevim, s jakým jménem by to vypadalo dobře.

• Amorese: No, Lilianu Němcovou bych nedávala - špatně se to vyslovuje 😞
    ISABEL Němcová zní naprosto sqěle 😃 😉 😉

• naša dcérka sa volá Sofia 😉 Bolo to moje vysnívané meno .manžel veľmi nesúhlasil,ale nakoniec som ho presvedčila 😃

• mám trochu problém se jmény pro chlapčka. přijde mi, že jich není tolik zajímavých. ráda bych jméno neobvyklé, ale zato české, nebo z čes.kalendáře.
    teď mě v kalendáři zaujaly jména Albert a Vilém. líbí se mi, že mají i zdrobněliny - Bertík a Vilík. 🙂

takové ty jména, co teď frčí, např. Sofie či Natálie se mi sice líbí, ale je jich už hrozně moc!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém