Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • Ivett, já už jsem tu s tím "profláknutá" holčička (ale u nás, ikdyž bychom se dostali ke třetímu potomkovi, je nepravděpodobná 😃 ) by byla Diana 😉 🙂

• mě se na Mii líbí, že je to krátké jméno... 😉

• taky znam 2 Premky-mimochodem uzasni muzsti..skoda, ze se to neda zapsat do rod. listu jako Premek😞ja mela byt Tana, ale mamce povolili jen Tatiana, co se ji nelibilo a karolina se narodila sousedce..mela 10jmen a pred porodem z ni vypadlo Kamila🙂jako chlap jsem mela byt Pavel

• Sponzor fóra
  • gtver wow, tak to není zrovna obvyklé jméno, hned se mi vybaví Kobzanka, ale ta mi nevadí... 😉 No dobrý...

• ivet,právě říkám Mia plus bude mít druhé jméno🙂

• 😃 😃 tak Kobzanová mě v té souvislosti nikdy nenapadla (i když vím, že je taky Diana)

• 🙂 denisska
    ty se máš 🙂 taky bych Miu brala 😬 ,no a druhé??? je fakt,že v těhotenství pak máš spousta jmen a ke konci vyhrkneš úplně něco jiného,ale na sále,když jsem svoji trdlinku viděla,to byla fakt jasná Nellča 😬

gtver
    hezké jméno,Dý 🙂 už slyším i ty zkráceniny a zní to celkem hezky...takže taky vnoučátka až 😃

• Kami Táňa je super, i Tatiana 😉 Dneska už by podle mě s Přemkem v téhle podobě problém nebyl... 😉

denis já na ty dvě jména moc nejsem, nemá to tu u nás žádný opodstatněný význam podle mě, je to zas něco nového, co odněkud přitáhlo k nám, ale budiž, když s to někomu líbí...stejně tomu děcku budeš říkat jedním jménem...chápu to u křtěných děcek, ty mají zpravidla druhé jméno po kmotrovi, ale nepoužívá se, jinak to jde mimo mě...
    a absolutně mě vytáčí podoba Marie Anna nebo Anna Marie, přijde mi to ujetý...

Ale každý na to má jiný náhled...

• ivett
    vtomhle souhlas,ale proti gustu....každý jsme jiný zaplaťpánbůh 😃

• já jsem asi divná, ale chci hlavně takové jméno, které nejde zrdobnit, nesnáším šišlání a cvrlikání... 😬

• Denis IP

• kami já to jméno tvojí babičky už tady četla, jak se tomu nějaká pipka smála, mě přijde hodně zajímavý a když k němu máte vztah, pak není o čem mluvit... 😉 u kluka taky bude druhé jméno?

• Mia je krasne jmeno...

• co říkáte na Timeu?

• ne, u kluka nee, je to jak presne rikas Ivet, chci mit k 2jmeno nejaky duvod🙂 a tohle bude i "podekovani" babi, druhou(jmenovkyni) ...neznam.
    Spa: Pavel je la epekny jmeno, nez jsem poznala manzela, chtela jsem, aby se tak jmenoval syn.

• Sponzor fóra
  • ivett
    já mám namysly třeba Nella-Nelluno,Nellinice,Nekeke(tak si totiž říkala jako malilinká)Nell,Nelli,y, tady nejde moc drobnit...Nellinko je maximum 😃
    Pavel-Pájo,Pafko,Pavluňo

žádný ´tutinky
    Mia-tady je to jméno prostě s kouzlem
    Diana-Dý,Dýno,Dajčo...no já bych se vyřádila

• ivett, s tím zdrobňováním ti naprosto rozumím 😉

• kami...super 😉
    já chci druhé,pak si může vybrat ja jí říkt,líbí se mi Mia Natali,nebo Mia Aria,líbí se mi Zara,Tara,Thea,Lea,Estelle,...vždycky,ale dvě jména

• kami1984
    jen myslím na to vypisování ...mě to stačína úřadech 😃 a ještě mít nějaký další,bych se picla 😉
    ale když to máš takhle...tak to chápu..
    Pavel je pěkný jméno,ale okolí je přepavlované a já chtěla něco jinýhoooooo 😬 neva,teď se mi syn líbí i s tím jménem 😃

• Ivet: timea je krasne jmeno, ale dala bych to k cizokrajnemu prijmeni..treba k prijmeni Denissky by slo🙂ale treba Timea novakova je na hlavu...
    a kdyz jste vzpomneli pamelu a esmeraldu, na praxi meli Pamelu, chudak devucha-vyvinuta byla a pak Antonie Esmeralda, cumela jsem na to jak puk..holcicka 8let

• a pak chlapecek Rehor Rehacek🙂 1.trida!!!!

• kami jo Tiem je hezké ty jo a k příjmení by mi šlo🙂

• jeste se mi libi Ema🙂 moje mala emicka, ale to bychom tech deti museli mit 10🙂

• kami,ty v.... 😃 😃

• spa já bych i Nelu zdrobnila - Nelinka, Neluška, Nelča, Nelušátko apod., já z takových výrazů mám husí kůži...Samozřejmě teĎ, kdoví jak budu žvatlat na svoje dítko, ale proto chci vybrat takové jméno, u kterého to moc nejde a např. u toho Jáchyma to fakt moc nejde...Nebo u Gity, taky nic moc, snad jen Gitule, Gituška, ale to zní horzně a asi bych jí to nemohla udělat 😃

já znám Pavlů pár a všem se říká Pájo 😉

denis Taru má teta psa...Estel se mi taky docela líbí, i ta Lea...
    já myslím, že děcko si zvykne jak mu budeš říkat ty, a až z toho bude mít rozum, tak už bude tak zvyklé, že si možná to druhé jméno ani už měnit nebude chtít, ale v dnešní době se to fakt rozmáhá a každé druhé dítě má dvě jména, mě to přijde zbytečný, radši vymyslím nějaké pěkné jedno...stejně si děcka říkají přezdívkama... 😃

• tak na holčičí bych jich musela mít tak asi deset 😃 ale klučičích?.....0.-p

• Deni😛resne tak a pardon za chybu, samozrejme ze vzpomnely...

• ivet,ale vidíš že Mia j krátké a když je i příjmení je to blbé🙂

• Nelusatko rikame nasi nele, ale je to pejsek a beru to jijinak.. to je, jak mi jedna znami rikala Kamišátko, mela jsem osypky...

• Mě by se Timea líbila i k českému příjmení, ale doma by mi neprošla, jediné jméno, které manža jakž takž schválil byla Gita a sám vymyslel ještě Agátu, ale já jsem přesvědčená, že budeme mít kluka, tak nad těma holčičímu už tak nepřemýšlím...A u kluka uvidíme, Jáchym se manžovi líbí, tak možná....

Emma je taky krásné...A Stella...Taky se mi celkem líbí Nina, Dita, prostě jednoduché a krátké jména...A to jsem od školy donedávna chtěla tu Viktorii, no ale uvidíme, ta zatím u manži vyhrává 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém