Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • Valentina je pekne, me se obecne libi jmeno Tina, proto mam i favoritku Kristinu🙂nikdy bych nedala Simonu nebo Lenku.Krom par svetlych vyjimek je mam spojene s trubkami.

• 🙂tak trubkojidní jména,mám Aneta,no kristina taky ale ve tvaru Christina,Klára...
    Valentina se mi líbí ,ale psaná takto ne Valentýna

• Klaru ma svagrova, Natalii taky, takze to dat nemuzu🙂Christina je taky pekna. nevim, me se libi hodne jmena s "R"...

• Sponzor fóra
  • je to znělé,horší když bude ráčkovat 😛

• no prave, jeste je R v prijmeni..ale snad nee, navic jsem ucitelka a chci dite trosku jinak vest nez je posadit k TV a nechat ho tam...

• kami1984

já nejsem trubkááááááááááá 😢 😢 😃

jinak zmiňovaná Valerie je taky dobré jméno 😉

• jééé, Teodor je krásné jméno, už jsem ho kdysi doma navrhovala a neprošlo, ale třeba ještě zkusím...

Valentýnu má manža v rodině, kamarádům se narodila Valerie a Patricie, všechno jsou to hezká jména, ale já bych je nedala a Klára se mi nelíbí z toho důvodu, že to má problém vyslovit rychle dopsělý, natož dítě a nechtěla bych, aby si říkalo Klála nebo Klálka, příp. Kualka...

jinak kami máš dobrý postoj, co se výchovy týče, zatím ho mám taky 😉

• jinak Kami, když se ti líbí Tina, tak co takhle přímo Tina nebo Týna? Já myslím, že na matrice s tím problém nebude...

• Spa: promin, nechtela jsem se te dotknout, beru to u slecen a dam, ktere znam🙂treba takova Charlinda je jako lenka naprosto uzasna🙂
    Ivet: o vychove na nasi diskuzi

• náš syn má ve jméně R dvě, druhý bude mít jedno a nad ráčkováním vůbec nepřemýšlím (v rodině problém není), nota bene, pověstné ráčkování není vůbec jediná možná vada, může koktat, šišlat, sykavky..., to by se nevybralo žádné "dokonalé" jméno 😃

• to je tak vždcyky, když ti někdo řekne jméno, vybavíš ty nějaké trubky z okolí, ale když nad tím přemýšlíš, tak se najdou i nějaké fajn holky...Lenek znám hodně a většina je good...

• gtver přesně, už jsem to zmiňovala včera... 😉 a jinak, existují logopedi, že? 😃

• kami,
    nebo,pochopila jsem 😉 😃

ivett
    nevím jak na matice,ale myslím,že za každé jméno co není v českém kalendáři musíš žádat o souhlas,s mojí Nellou to bylo jednoduchý,
    páč v kalendáři jednoduchá Nela je....ale tak Týna by mohlo být podobný....

• kami,ještě že jsme ty učitelky,máš pravdu...-)
    spa,to víš,že nejsi,jen jiná nositelka,jeee 😛

• spa, není to tak úplně přesně, s českým kalendářem to vůbec nesouvisí, jde o to, že se musí jednat o existující jméno (kdekoliv od severního po jižní pól). Jen pokud si matrika není jistá, tak je potřeba existenci jména doložit.

• Sponzor fóra
  • spa já myslím, že zrovna s Tinou by problém nebyl, jasně, že musíš asi na matrice nějak žádat, ale není to asi tak složité, jako kdybys chtěla třeba jméno Pouštní vítr 😃 Navíc ta z počasí někde v TV se jmenu Tina Pletánková ne? Tak to asi jde...

• jj, třeba Tobiáš v českém kalendáři není a přesto je to už běžné jméno, má svátek tuším na Antonína, musí prostě existovat ve světě to jméno...

jo a kami kdybych uvažovala nad Tinou/Týnou, tak jsem pro Tinu 😉

• 😃 ivett,vždy´t jo...to píšu 😉

gtver,aha tak se to asi měnilo??? mě to kdysi bylo řečeno takto,nebo byla na matrice blondýna 😃 😉

• s kalendářem je to tak-musí se objevit v nějakémm celosvětovém, nesmí to být hanlivé aještě něco--holky, ale najít dobrého logopeda je taky umění!!!

• deniss
    kuju :-*

• spa, neměnilo, na matrice si prostě chtěla udělat jednoduchou práci

• taky bych to Ivet dala s mekkym "i" 🙂

• gtver,tak díkes,aspoň jsem zas chytřejší 😉

• kami, ale na druhou stranu, proč budu uvažovat předem o tom, že by moje dítě mohlo zrovna ráčkovat? 😉

• to určiteTina je lepší,ježiš,já se k tomu jídlo nedostanu snad 😃

• Mě se třeba líbí ještě Dara (a to nemám ráda Rolincovou) 😉

• ivett,
    to už jsme řešily včera,u holek je to brnkačka,když se zamyslíš je spousta krásnejch jmen
    ale ty kluci daj zabrat 🙂 😎

• Tak Dara ani není Dara 😃
    spa, např. v českém kalendáři je Alexandr a my taky necháme zapsat Alexander 😉

• teĎ mě docela nadchl zas ten Teodor...

• Rolincka není Dara, ale říká si tak... 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém