Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • a zní to rozhodně líp než Darina...

• ja o tom neuvazuji, ale ve jmenu a prijmeni bude mit 3r, u chlapecka 2r

• no nic, já mizím, jsem zvědavá co se tu pak dočtu za další tipy... 😉

• Sponzor fóra
  • gtver,ale dobroš,jen toho není takový množství na vymyšlení...na deset holčičích jmen vymyslíme tak půlku klučičích 😉

jinak se nesmějte,ale když jsem tenkrát čekala holku,kluka jsem chtěla Samuela a všichni mi ťukali na čelo 😠

• 😃 tak vy máte inspirace plno, já bych se u případné druhé holčičky musela hooodně zamyslet (teda museli zamyslet, samozřejmě 🙂 )

• se k těm klučičím možná i dopracujeme🙂
    Dara,nevím je to zvláštní

• Nevim, kdo tu zmiňoval Tinu Pletánkovou, myslim, že ivett. Tina Pletánková je úředně Martina Pletánková 😉 Tina si jen říká... Ale jinak jde dát i jméno Tina úředně 😉 V ČR jich je 348 😉

• nunac vidíš, to jsem ani netušila, že je Pletánková Martina 😬

• ivett: Já to taky netušila, ale kolegyně z práce s ní chodila do školy, tak mi to řekla 😉

• Tak v sobotu som sa dozvedela že známi dali meno Rafael ( možno sa dali zapísať Raphael)..to meno sa mi vôbec nepáči..

• Rafael? No, na naše končiny lehce netradiční teda 😃 Mě se celkem jak jméno líbí, ale asi by se muselo hodit k příjmení a vůbec k typu člověka...Třeba takový tenista Nadal, na něj to sedí, ale na nějakého vensického pepika, to by asi vypadalo dost divně...

• Aj tá naša moderátorka má syna Raphaela - Raphael Vadkerti..

• wow tak jako zní to pěkně, tak cize 😉

• a prvú dcéru má Sophie Vadkerti..

• Rafael je v našem okolí tradiční příjmení romské menšiny 😬 Jako křestní jméno si to do Čech nějak nedovedu představit 😬

• Sponzor fóra
  • ved práve aj u nás je to tradičné priezvisko u romov, preto mám k nemu takú averziu..

• Švagrová nadhodila pro jejich druhého prcka, kdyby to byla holka, jméno Valerie. Není to ošklivé, ale znám jednu holku Valerii, říkalo se jí Valina, měla asi 160 kg, byla nesympatická, nepříjemná, líná, no hrůza, takže mám k tomu jménu v tuhle chvíli averzi 😦

• jachin.. deti Andrey Vadkerti nemaju prezvisko Vadkerti, ale po po ich otcovi Vasilišin...

• hej, ja som čítala že im dala meno po sebe, nejak to tam opisovala že nechce po otcovi..no teda to zmenila, som nevedela..tak sorry 😬 ale Vadkerti by sa k tým menám hodil viac..

• to faaakt?? tak potom mas asi ty pravdu 😃 ved to, ze jej priezvisko vyznieva lepsie...

• spa: A proč si všichnu ťukali na čelo? Samuel je nádherný jméno 😉

• jachin,to souhlas Vadkerti by se hodila,co je za národnost ona,že má takové příjmení?🙂

• denisska, Vadkerti je Madarka

• ona má meno maďarského pôvodu..ale sa mi zdá že národnosť má slovenskú..

• no příjmení je super,to se to pak vybírá🙂

• Vadkerti viac krat spominala, ze chodila na hodiny slovenciny k jednej slovenskej herecke, aby sa zbavila priserneho madarskeho prizvuku 🙂 ale priezvisko ma fakt pekne.. no v mojom pripade bude nad menom deti uvazovat hooodne...

• gret....no zní to každopádně hoodně zajímavě a hodí se k tomu snad cokoliv.-)

• Příjmení je při výběru jmen hodně důležité... 😉

• no to jo,pak nám vznají ty nesmysly...pamelá nožičková,rachel slaninová....😃

• obcas mi prijde,ze rodice nejsou soudni... Pavel Pavlicek atd...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém