Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • honzi: no tak to je síla, to se jí rodiče opravdu pomstili.... 😃 😃

• Taky si myslím....koukám, že jsi měla teprve svatbu ani ne měsíc zpátky, tak přeji "ke zlatým prstýnkům zlaté časy" 😉

• Zajeci Nora 😃 to je drsny, jeste horsi nez Tomas Marny 😃

• Sponzor fóra
  • honzi: dík 🙂
    wendula: Tomáš Marný, to je taky hrůza...

• no i když Tekla Řídká je taky hrozné...jak tady jíž někdo psal....

• nechápu, jak to můžou rodiče udělat, takový drsný kombinace 😃

• já to tkay nechápu, když má člověk legrační a nebo ošklivé příjmení, tka by k tomu měl volit nějaký střízlivý jméno, které by to vykompenzovalo.....a né takové slovní hříčky

• Syn Q 😬 zvláštní 😬 😃

• chudák decko 😦

• Co říkáte na jméno Oliver,to je super jméno. Jen škoda, že ho lidi przní tím Oli, Oloušku a Oline třeba,tak jako říkají Oldřichovi. Ale Olivera neznám žádnýho,kromě toho v "Románu pro ženy" a Oliver Twist 😬

• Hi,kamarádka ho chtěla dát a pak dala jméno Marek 😃

• Oliver zní docela dobře, záleží na příjmení a Q chudák 😃

• Q nechápu 😛
    Pamatuju na ten případ,jak chtěli dát dítěti jméno Bouře,už si nepamatuju ale jak to dopadlo,jestli to dovolili 😛

• taylor: já myslím, že to pak dovolili....
    Oliver je hezký,ale já se přitom představím Pažouta a je to 🙂

• Sponzor fóra
  • acimedaca 😃

• myslím, že je jeden pár tady v LB, co mají kluka "Vítr", hodně se o tom mluvilo.

• taylorka: fakt? to ani nevím 🙂

• acimedaca: jj, pamatuju si, že to jsou takový jak říkám ti druzí-dredy,etno věci,tetování atd.Jednou jsme je potkali,to byly tomu klukovi asi dva roky a měl na krku kérku. Pak jsem je už neviděla,ale může mu být tak 8 teď.

• Oslovovat ho musí asi jen výrazem Vítr, dost dobře se neumim představit "Větře nebo Větříčku" hmmm,divný,no.

• taylorka: ...ale Větře , Větříčku, to je docela hezký 🙂 oslovovat bez skloňování, to by bylo divnější 🙂

• Ahojte, ja len na rychlo zareagujem na acimedkinho Pažouta 🙂
    minule nám písal do firmy nejaký zástupca firmy, že chce s nami spolupracovať a na konci podpis že Petr Pažout...tak som sa smiala keď som to dočítala...musel mať radosť po odvysielaní toho filmu 😃

• Oliver je super meno 😉

• V práci se mnou dělal Andrej a strašně mu páchlo z pusy 😛 Všichni mu říkali Andy.

• Oliver má dneska svátek a taky Olívie 🙂

• Tak u nás oslavuje meniny Levoslav.. 😬 ktožvie kolko ludi je nositelom tohto mena...

• jachin: eh, co to je? Levoslav? jsem neslyšela v životě... 🤔

• Oliver je pro mě Pažout 😃 😃 😃 takže to jméno bych nedala. Olívie se mi nelíbí.

• tayllorka..normálne meno v slovenskom kalendári, tak ako Pravoslav, Drahoslav a iné mená s koncovkou -slav ( Miroslav, Stanislav..)..len že to už asi nikto nedáva, jedno z tých starších..

• Já slavim narozky na Stanislavu- no Stáňa už se taky vůbec nedává. Sestřenka má vizi dcerky se jménem Anastázie-Stázka,nevim teda,se mi nelíbí. Ale těhotná není,tak to možná pak změní ještě několikrát 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém