Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • Ja mam 5 ročneho JAKUBKA a 1 a pol ročnu mali Timejku 🙂)))

• @sasha.zimmermann  Hana je krásný v ČR velmi používané jméno již spoustu let, proč proboha zrovna cikánku?? 🤔

• Máme ročního Daniela, ale většinu času mu říkáme Danny...

• Sponzor fóra
  • Zatiaľ detičky nemáme, ale keď budú tak pre chlapčeka máme Nikolaj a pre dievčatko Terezka alebo Alexandra.. 🙂

• partner chce pro holčičku Samantu, já nějak nevim, chtěla jsem klasický český jméno...a hlavně nevim jak bych ji říkala, mě napadlo jen Sam nic jinýho....

• můj milý trvá na českých jménech Petra nebo Klára, u chlapeckých je obebnější uhádala jsem Vikrora a Richarda. Ovšem mě se moc líbí Gabriel a Alexandr. Pro dceru by se mi líbilo Eleonor nebo Liliana, nejvíc však Alžběta a Dorotea - se kterou můj milý v žádném případě nesouhlasí. No ještě máme čas, však ono se to nějak vyvine.

• @ma_kup  Liliana 🙂 Tak se bude jmenovat i naše dcera. Můj skoromanžel nechce o jiném jménu pro holčičku ani slyšet 🙂

• A o klukovi jsme ještě nepřemýšleli, protože první prý musí být holka 😃 Tak to jsem zvědavá, jak to dopadne.

• My už mená detičiek máme isté.Dievčatko sa bude volať Ninka-Bianka a chlapček bude Maximilián.Ja som pôvodne chcela Filipka ale v drahého rodine už jeden je.Starí rodičia boli najprv trochu sklamaní že sa drobci nebudú volať po nich ale po vysvetlení viac možností na oslavu menín sa s touto variantou zmierili
    🙂

• @sangi  😃 kamarádka zase musí mít prvního kluka, protože její nastávající došel k závěru, že takovej chlap jako on nemůže splodit dceru 🙂

• @ma_kup  Co takhle to nakombinovat?
    Petra Eleonor [tedy v češtině Skála Eleonor]
    Lily Klara; Lilian Klara
    Elsa Klara; Elsa Liliana; Elsa Dorotea
    Viktor Gabriel
    Viktor Alex

Petra je řecké znamenající "skála".
    Elsa je zkrácenina Alžběty (Elisabet).

• @smanet  Samantha je krásný jméno, znamená "Samina květina" nebo "Kvítek Sam".
    Co třeba Samuela? = Sam, Samy, Samuelka.

• @sasha.zimmermann   jo to sem taky navrhovala, ale nééé, on má jenom Samantu a hotovo...Má svoji Sam 🙂 no nevim jestli s ním hnu, všichni mu ještě přitakávaj, že je to hezký jméno, já to sice nepopírám, ale není český

• @sasha.zimmermann  no vidíš, to mě nanapadlo. Vlk by se nažral a koza by zůstala celá 😉 . To si musím poznamenat a vyrukovat s tím až bude čas. Díky.

• @smanet  No jo, ale co je český? Tvoje jméno též není český, ne?!

• Sponzor fóra
  • tak se taky přidávám, my chceme pro kluka Matěj a pro holčičku Mia 🙂

• pre dievcatko sa mi momentalne paci Stella..pre chlapca neviem,lebo co sa mi paci vo originale to sa mi nezda zdrobnelina a naopak..😞esteze mame cas na rozmyslanie 🙂

• Anita

• Ono když se to vezme kolem a kolem tak původem zase tak moc ČESKÝCH jmen není. Většina je počeštěná a zažitá, proto je považujeme za česká.

• pro holku Kristýna, pro kluka Marek

• holčička bude Gabriela a kluk Tadeáš 🙂

• @sasha.zimmermann  to sice neee, ale je v kalendáři... tak spíše, v česku normálně používané...

• máme doma chlapečka Kristiána a holčička bude Emilly

• My chceme do budoučna pro dětičky česká jména a to Josefínku a Antonína 🙂

• My máme vybraný pro kluka Ondra a pro holčičku Natálku nebo Elišku🙂

• @formelina   brácha je Antonín a svoje jméno od malička nesnáší..Nejradši by se přejmenoval.
    Josefínka je myslím taky za trest, ale třeba se jim líbit budou a to je hlavní 🙂

• Mně se strašně líbí jméno Iris...ale nevím, zda by to nebylo taky za trest 🙂

• @arilas  taky myslím, že zrovna antonín a josefínka v dnešní době moc šancí nemá.. já zase nesnáším svoje jméno.. nebo aspon když mi někdo řekne Terezo!😃 a že ho má hodně lidí..

• Hodně lidí nesnáší svoje jméno 🙂 🙂 Zprnit se dá všechno 😠 Antonín je dobrý 🙂 Mě se líbí i Tonička 🙂 Minule jsem ze srandy navrhla Julii a přítel se toho chytil 😃 😃

• My budeme mít příště buď Aničku a nebo Petříka. Pro holku se mi taky líbí Eliška, Elenka. No uvidíme, kolik těch dítěk bude 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém