Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • @kacenka2004  ahojky nemohla jsem si nevšimnout toho dlouhého seznamu pro tvoji kamarádku :o)) at zkusí Natali nebo Natalia určitě je to krátké, netradiční a není to plně nic šíleného 🙂 a klasických Natálií už je dost tohle skoro nkdo nemá 🙂

• Mě se moc líbí Dorota - Dorotka, Dorynka, Dorka - ale když to řeknu příteli, tak ten hned slyší - Dorota Máchalová, takže to asi neprojde

• jo a pracovala sem na zákaznické lince a jednou se mi dovolal pán, který se jménoval Jasoň, příjmení už si nepamatuju, ale dost mě to pobavilo a měla sem co dělat, abych se udržela 😃

• Sponzor fóra
  • @v_anilka  u nás by Dorota taky neprošla, protože to používáme jako pejorativní označení, něco ve smyslu "Ty seš ale Dorota". Omlouvám se tímto všem Dorkám, protože to jméno samo o sobě je pěkné.

• @kacenka2004  Od toho mám Knappovku a též Behind the Name 😉

• @cacenka_d  Kateřina Drechsler by znělo lépe 😉

• @sasha.zimmermann  No skoda, ze o nej uz brzo prijdu 🙂

• @cacenka_d  Chtělo by to nějaké neobvyklé jméno k tomuhle nečeskému příjmení 😉

• ja chcem Nataliu

• @sasha.zimmermann  Jenze ja jsem ted Drechslerova 🙂 V rijnu uz nebudu

• update vyberu jmena, podle nejnovejsich info to vypada na Anicku, ale tech je hrozne moc, tak porad jeste dumaji... 🙂

• @kacenka2004  Nam se taky andulka moc libila, jenze m,a ji uz svara a jeden z nasich vybornych kamaradu, tak co naplat, jinak dneska v noci napadl muze uzasny napad na kluka, takze v pripade kluka budeme mit frantiska 🙂

• @ptjj  znám paní a ta má dceru Darju

• @sarriku  ale Darja přece není Dorota

• no právě🙂 darja není přece dorota máchalová, ale zní to podobně

• Sponzor fóra
  • @sarriku  už chápu, jak jsi to myslela...........mně ale stejně ta jména připadají hodně rozdílná, i když mají ta hlavní písmenka stejná

• a my uz mame vitezku 🙂 bude to nakonec Elen, takze Elen Zachariasova 🙂 co vy na to?

• @kacenka2004 Elen je pekne, mne by nevadila ani Nina, Simonka nebo tak neco. Elen je hezky, hodi se to k sobe

• @kristi  jsou to moc hezká jména. my máme dcerku Leilu Sofii a syn je Alex Matias 🙂

• Danielka a Damiánek ty chci!

• Já chci Alenku a Matěje 🙂

• U nás vítězí Daniela a Dalibor, případně po dědovi Tonda 🙂

• U nás vede Rozárka, případně Apolenka, z klučičích zatím favorit není...🙂

• Denis nebo Ben a holčička Stellinka 🙂

• @jaandule  Apolenka 🙂

• @kristi  To nezkratis 🙂

• Me se libi Sebastian, ale to nesedi k prijmeni...Dohodli jsme se uz driv na Verunka a Tomas, ale nejak mi na tom neco vadi...Spi by se mi libila Ella, Valerie, a u kluka ani nevim....Ale ta Elinka a Valinka - je to takove nezne...Driv jsem chtela Veronika, Nikola - protoze Nika, ale uz se mi to tak nelibi...Asi bude Arpad, tim me strasila mama 😃

• Apolenku má bývalá kolegyně z práce a Rozárka je moje vysněná 🙂 snad jednou...

• @kacenkanevesta A co třeba tyto jména pro chlapečka?
    Nikola, Samuel, Tobiáš, Viktor, Denis, Jonáš, Radim, Jáchym, Oliver, Milan, Erik, Kristian, Alexis, Hynek, Vladislav, Stanislav, Robert, Maxim, Viliam, Albert, Jaromír, Rostislav, Rastislav, Prokop, Adrian, Gabriel, Eduard, Ivan, DaLibor, Raoul, Luboš, Hugo, Damian, Kamil, Oskar, Vincent, Stefan, Miloš, Zbyněk, Andrej, Eliáš, Marian, Vítězslav, Theodor, Miloslav, Marcel, Radovan, Benjamin, Dušan, Vlastimil, Vlastislav, Vlastimír, Bartoloměj, Přemysl, Tibor, Leon, Bohumil, Luděk, Alan, Artur, Emilién, Lubomír, Otto, Cyril, Vendelin, Boris(lav), Metoděj, Bořek, Benedikt, Bronislav, Branislav, Břetislav, Mojmír, Bohdan, Ivor, Igor, Arnošt, Bohuslav, Florian, Juraj, Quido, Quentin, Julian, Rafael, Svatopluk, Svatoslav, Jonatan, Natanael, Ronald, Donald, Alfred, Bořivoj, Slavomír, Timotej, Timon, Barnabáš, Dalien, Dorian, Drahoslav, Jeronym, Radoslav, Vladan, Fredrik, Leonard,.....?

• Ahojte babenky...čítam čo píšete...Ja by som chcela aby sa chlapček na 100% volal Richard-Riško...a dievčatko nemám vybrate..ale ak tak by to bola Terezka, strašne sa mi páči Melinda..a ta asi aj vyhraje 🙂) a priateľ chce Elišku 🙂 tak uvidíme ako to nakoniec dopadne 🙂)

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém