Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • @kacenkanevesta  Anebo Nikola Grunský 😉

• Já myslím, že si člověk "nevybere" 🙂 My jsme uvažovali pro kluka o jménu František (po mém tátovi), ale ten prohlásil, že ať to nedáváme, že to je blbý jméno 😃 😃 Ať dáme něco "normálního" 🙂 Já jsem pro Matěje a manžel chce Václava, tak uvidíme a taky podle toho, co to bude 🙂

• @sasha.zimmermann  Hm, jenze manzel si to vybral a s tim nehnu, ale my stejne syna mit nebudem 😃 😛

• Sponzor fóra
  • @maroussia  A co dát dvě jména?
    Alan František
    Artur František
    August František
    Bart František
    Ben František
    Bohdan František
    Bojan František
    Bolek František
    Boris František
    Bořek František
    Braňo František
    Bruno František
    Ctirad František
    Ctibor František
    Cyril František
    Čestmír František
    Damian František
    Darek František
    Darko František
    Denis František
    Dorian František
    Dušan František
    Efraim František
    Eda František
    Egon Fratnišek
    Eli František
    Elvis František
    Eliáš František
    Emil František
    Erik František
    Eugen František
    Ezra František
    Felix František
    Finn František
    Fred(rik) František
    Gabriel František
    Gil František
    Gordan František
    Greg František
    Hanuš František
    Haštal František
    Hugo František
    Hynek František
    Ignat František
    Igor František
    Ilja František
    Ira František
    Ivo František
    Ivor František
    Izak František
    Jacek František
    Juraj František
    Joel František
    Jonáš František
    Jost František
    Julen František
    Kaj František
    Kamil František
    Kasper František
    Kim František
    Killian František
    Krispin František
    Quido František
    Quentin František
    Leon František
    Leoš František
    Leszek František
    Libor František
    Liam František
    Lubor František
    Luboš František
    Lucian František
    Luděk František
    Louis František
    Lumír František
    Marian František
    Maroš František
    Marius František
    Max František
    Merlin František
    Miloš František
    Milan František
    Milota František
    Mnata František
    Mnislav František
    Mojmír František
    Moric František
    Nikola František
    Natan František
    Noel František
    Odin František
    Oskar František
    Otto František
    Prokop František
    Radan František
    Radim František
    Radúz František
    Radvít František
    Ratko František
    Raoul František
    Rory František
    Rodan František
    Roman František
    Ron František
    Ruben František
    Rufus František
    Saša František
    Saul František
    Sergej František
    Bastian František
    Simon František
    Slávek František
    Slavoj František
    Romeo František
    Stefan František
    Theo František
    Ted František
    Tibor František
    Timon František
    Tim František
    Timur František
    Velen František
    Vít František
    Vladan František
    Vojan František
    Zbyněk František
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Kategorie:Mu%C5%BEsk%C3%A1_jm%C3%A9na

• Známým se před 6 dny narodila holčička a je to Barborka. Sama bych si to jméno nevybrala, ale když mi to psali, hned jsem si říkala, že je to hezký - holčička Barunka 🙂

• Já prahnu po Hynkovi nebo Jáchymovi, ale ani jedno mi asi neprojde 😞 tak to bude nejspíš Štěpán (na přání budoucího tatínka). No ale holčičí jméno si prosadím (pokud tedy nějaká holčička bude 🙂) - Johanka (nebo Alexandra)....

• @sasha.zimmermann   Tak dvě jména nejsou nic pro mě 🙂 Ono to nějak dopadne, že 😃 Snažím se vybírat něco, co se mi líbí + se tak nejmenuje deset dětí v ulici a nakonec jsem zjistila, že sousedi mají vnoučka Matěje 😃 😃 😃 - což se mi tak líbí 🙂

• Ajoj mě se líbi Adam a Nelinka

• my este taktiez nevieme co to bude (kindersurprise), ale mena som zatial vypisala podla toho ci sa hodia k znameniu v ktorom sa narodi (Lea, Slavomíra, ... alebo Stanislav, Norbert, ...) ... a boli medzi nimi aj take, ktore sa mne ale aj manzelovi pacili... no este uvidime, ake meno nas potomok nakoniec dostane 😃

• @mykolaapsi  Tak mě se líbí Hynek a Alexandra - ale v žádném případě bych jí neříkala Saša. Prostě by to byla Alexa.

• @marluci  Ahojky 😉Zara Isis Pilová je moje dcerka dnes uz skoro 4.leta 🙂Zadala jsem na net jmeno a koukam co vse vyjede a koukam vy se tady o tom bavite 🙂Uz je to tedy par let...Jinak zboznuju cizi a originalni jmena 😉Monika

• ahoj děvčata, tak se přidávám, protože bych chtěla poprosit o radu. 🙂 Jaké klučičí jméno byste vybrali k příjmení Kolonko? Typicky česká jména rovnou vylučuji, protože nebydlíme v ČR.

• @bibicz  podla toho kde byvate ... ak v taliansku, tak by som sa poohliadla po talianskom (napr. Pablo), ak v nemecku, tak nemecke (napr. Sebastian - ak je to nemecke 😃, ... )

• @denybobo : momentálně v Polsku, ale plán je se za cca rok přemístit - a to ještě nevíme kam přesně... takže by to chtělo něco neutrálního 😎

• @bibicz   nevím proč,jako první mě napadlo Jurij 🙂 ale to není neutrální. Tak co Alex Kolonko? 🙂

• Sponzor fóra
  • @bibicz  moja kamaratka je vydata za Ukrajinca... a dali meno Michal... to sa da vo vsetkych jazykoch... a druha kamoska oni ziju v rakusku a vydala sa za nemca a dali meno Michaela (tak sa bolam aj ja 😃)
    a potom druhe mena co davali len dievcenske Alexandra ty v rakusku a ta druha kamoska ma k tomu Miškovi ešte meno Nina...pre dievčatko...
    tj na tom Alex nieco bude 🙂

• @micipsa , @oskvarka : děkuji za názory ... já mám favorita Tobiase, ale to manžel nechce v žádném případě 😞, jemu se líbí Oliver, mně celkem taky, ale mám u něj problém se zdrobnělými tvary ... ale Oliver Kolonko zní asi hezky. Alex je taky zajímavý, ale myslim, že manželovo sestra má syna Aleksandra nebo tak nějak (žijou v Kanadě, takže já s nima nejsem moc v kontaktu) a říkají mu Alekšu. A Jurij? To slyším poprvý, ale hned mi to připomíná nějakého Jánošíka, takže to ne-e. 😃 😃

• @bibicz  mne to pripomina len Gagarina 😃😃... heh ... Oliver zinie dobre....

• @bibicz  nezdá se mi to špatné k domu.. 🙂 ale Tobiáš je prostě můj nej favorit bohužel začíná příjemní na Š takže by to bylo hloupé takže já chci Sebastiana.. 😃

• @oskvarka : 🙂 no jo, Gagarin 😃
    @jajinka.princezna : Sebastian je taky hezký jméno, ale jmenuje se tak manželovo kamarád a je takovej divnej, takže by ho to jméno pořád připomínalo 😃
    Ještě jsem si z netu vypsala Thomas, Daniel, Joshua, Dennis, Samuel, Adrian, Jamie, Nathan a Elijah, ale třeba u toho Elijaha bych asi měla i já problém s výslovností. Ještě pro upřesnění, manžel má Polské ale i Kanadské občanství a na děti bude mluvit anglicky.

• @bibicz  uz cekate nebo planujete? 🙂

• @carrynka : zvědavá ženská! 😃 Vypadá to, že čekáme (podle všeho začínám 7. týden) - hned na první pokus. Jsem z toho ještě teď vykulená. : 🤔 🙂

• @bibicz   Tak gratuluji.. 🙂 Ty jo děcka budou mít výhodu jako blázen.. 🙂 Mě se líbí Joshua, Samuel, Jamie a Nathan.. takhle v tom pořadí.. 🙂 A holčička? 🙂 Jo nejhorší je když znáš někoho kdo je ti vyloženě protivej a má tak hezký jméno, že bys to dala dítěti, ale protože to má on tě to odradí.. 😃

• @jajinka.princezna : s holčičkou problém nemáme, tam to bude buď Emilly nebo Ellen, krásně to ladí s příjmením

• @bibicz  Daniel je hezké..a pak Adrian a Joshua 🙂

• @bibicz  a jméno po taťkovi? Joshua je fakt krásný.. 🙂

• @jajinka.princezna : nééé, mně se nelíbí pojmenovávat děti po otcích a já mám problém s výslovností jména Matthew + polská verze Mateusz nebo česká Matouš nepřichází v úvahu už vůbec 😃

• @bibicz  No Matouš je děs to teda jo polská verze asi bych nikdy nevyslovila a matthew (jestli se čte metjů) tak jsem z toho unešená.. 😃

• @bibicz  tak to vám hrozně gratuluju...a taky trochu závidím 🙂 já bych byla taky pro zahraniční jména, z českých a slovenských si taky moc nemůžem vybrat no... Emilly je uplně super 🙂 A z kluků jsem pro Nathan, Jamie neb Joshua 🙂

• @jajinka.princezna : ta polská verze se vyslovuje Mateuš, jejich SZ je naše Š, takže je to celkem jednoduchý. No a ten Matthew právě neni tak jednoduchý, jak jsi to napsala ty, je tam to H uprostřed, takže naše česká výslovnost Metjů vůbec neni správná.... je to něco jako Máthjů a mně právě dělá problém ta správná výslovnost TH ... takže mu říkám Mateuš a hotovo 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém