Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • oprava : EMU

• A co holcicka Zobalova? Premyslime o Karoline, ale jestli to neni uz moc dlouhe... 🙂

• @anorien  Co takhle:
    Viera Zobalová
    Danica Zobalová
    Alžbeta Zobalová
    Mahulena - Malen(k)a, Malin
    Valérie Zobalová
    Saša Zobalová
    Liana Zobalová
    Jolana Zobalová
    Sylvie Zobalová
    Amelia Zobalová
    Ivona Zobalová
    Ingrid Zobalová
    Josefina - Jožka, Sefi, Zefi, Finn, Finetta
    Karin Zobalová
    Isabel Zobalová
    Ludmila Zobalová

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,
    je v katalogu jmen jméno Emily a pokud ano, kdy má svátek.
    Děkuji

• @emily24  Emily slaví jmeniny 24. listopadu spolu s Emiliou a Ameliou.

• Co říkáte na Georgínu?

• taaak ja mam zatim jednoho prcka 🙂 jmeno sme vybirali tak trochu jinak ja sem si vybrala klucici jmena protoze sem do 6mesice mela tuseni kluka a tata si vybiral holcici jmena samozrejme se museli hodit k prijmeni... u me to vyhral kristian a dokonce mi to bylo schvaleno a tatka mel adelu a nikolu jakoze adelu znam jednu a je to pekna mrcha tak zvitezila nikola 🙂 hezky klasicky cesky zadne nicola ani nicol nic takoveho 🙂 no a ono me tuseni se pletlo a my mame 16mesicni nikolku 🙂

• @emily24  heeeh emily....hezke to jmeno a brachanek ma emily kate 🙂 emily po babicce a kate po tete 🙂

• Ahoj, ja som zástanca tradičných mien. Chcem mať dve deti, ktoré by sa volali Patrik a Táňa.

• Mne sa páčili ešte v detstve Ema a Simon... ale už sa tak volajú deti budúcej švagriny 😞 aj tak, v dnešnej dobe sú už dosť rozšírené... Mne sa najviac páčia - David, Adam, Matej, Jasmína, Kristína, Barbara 🙂

• @sasha.zimmermann   A ako by ste ju oslovovali? Georgínu?

• ahojky my přemýšlíme nad jmény Linda, Malvína, Lada, Lucie je taky pěkná. Lucoušek🙂 a nad jménem ze strany skoromanžela, nějakým tím generačním jméno Jiljí. Malej Jileček +-)

• @sarriku  teda Malvína je zajímavý jméno, nikdy jsem to u nikoho neslyšela, jak by jsi jí říkala,nějakou zdrobnělinou? Mě se hrozně líbí Josefína 🙂
    @nikayla  Moje prababička byla Georgina říkali ji Georga

• @gejbinka   znie to veľmi vznešene, ja by som k nemu pridala aj druhé meno, nejaké také českejšie, napr. Kateřina Georgína alebo Georgína Kateřina 🙂

• Grétka je pekné 😉

• Sponzor fóra
  • @nikayla  to je dobrý nápad dát k tomu druhé české jméno a co nějaké kratší, ať to nemá tak dlouhé?

• @gejbinka  Gorgíně bych říkala Gina:o) a Malvíně třeba Mínka, případně Malina:o)

• @civet  Malina 🙂 vážně? 🙂)

• @gejbinka   super - napr. Anna - klasika a stále krásne - Anička 🙂

• @civet  Prababičku si počeštili pak uplně a někdy jí říkali Jiřino 🙂)

• @nikayla  tak to mě taky napadlo jako první 🙂 Anna 🙂 je naprosto krásné jméno

• @gejbinka   moja mama sa volá Anna a raz, keď budeme mať dcérku, ako druhé meno bude mať práve Anna 🙂 len drahý o tom ešte nevie, možno si aj on potom začne nárokovať aj po svojej mame 😃

• @nikayla  a jeho máma se jmenuje jak? že by jste to nějak nakombinovali 🙂

• @gejbinka  Klidně bych jí říkala Malina (když už bych takový jméno dala, jakože nedám:o)). Já jsem i zcela normální jména schopná "zprznit" a říkat lidem přezdívkama:o)

• @civet  mě o přezdívkách povídej, můj syn je Matěj a já na něj jednou zakřičela ani nevim proč, prostě to ze mě vypadlo: Matyldo 🙂 Myslím, že lidi kolem nestíhali 🙂 Takže vlastně proč ne 🙂 Malina je taky fajn 🙂)

• @gejbinka  naše děti si s námi, koukám, užijou:o) Já už se taky těším, jak budu prznit jméno svýho dítěte. Hlavně holčičí variantu, na tu mám vymyšleno už spoustu úprav (nemůžu říct, jména dopředu neprozrazujeme.o)).

A minulý týden jsme byly s kamarádkou na Muži v naději a tam svý dceři, která se jmenovala, myslím, Alice, říkali Alíši:o) To se mi taky moc líbilo:o)

• @civet   🙂 Děti si s náma uživají, to teda jo 🙂) Alíši je taky pěkný 🙂 Mě se líbí holčičí Alena nebo klidně i Alice, protože by se mi hodně líbilo říkat jí Áda 🙂 A jenom pro zajímavost, druhému synovi říkáme Bubáku, což se ujalo když byl mimino, ale oslovujeme ho takhle stále, dokonce to ujede někdy i babičkám 🙂) Takže jméno je sice fajn, ale stejně to končí něčím takovým 🙂)

• @gejbinka  jeho mama je Alena 🙂 aj to by šlo dokopy, Anna Alena 🙂)

• @nikayla  to určitě to je pěkné 🙂

• My máme dohromady 4 kousky. Já Kristinu a Terezu. On Pavla a Petru... Teď nám naši andílci vymýšlí jméno pro případného společného bratříčka. Zatím u nich na plné čáře vede Bartoloměj. Myslím, že jim zakážu sledovat Simpsony 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém