Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • Ahoj holky, také přidám jeden svůj názor 🙂 my máme s přítelem už také vybraná jména (na miminku zatím pracujeme) Chlapeček se bude jmenovat Jakub a holčička bude Pavlínka 🙂

• holky já mám Natálku a Alexe 🙂

• @krizecek  ahojky, tak mi to nedalo a zjišťovala jsem, koho napadlo pojmenovat babičku tímhle jménem a prý ho má po své kmotře, která byla rodinnou přítelkyní, ale jak se tam vzala kmotra s takovým jménem v jedné malé vísce, to netušim, musím pátrat dál 🙂) Ale začalo mě to bavit 🙂)

• Sponzor fóra
  • @gejbinka  vidíš, to jsem ráda že tě můj dotaz/ příspěvek k něčemu takovému dohnal🙂 právě jsem se o tom potom bavila s babičkou, která mán 76, takže zhruba v takovém věku babiček a říkala, že v té době žádnou Gabrielu neznala..ale moje prababička se zase jmenovala Rosina, taky docela zajímavé jméno, které jsme nikdy neslyšela-

• @krizecek  no vidíš, já to dneska zjištovala od dědy, má 91 let,tak doufám, že si ještě na něco vzpomene 🙂 a Rosina je taky zajímavý, a víš po kom to jméno má? Tohle je vážně dobrá detektivka, tohle zjišťovat 🙂

• @333koca  ještě,že tak,už jsem skoro začínala být paranoidní 😃

• Co říkáte na jména Dušan a Silvester?

• @sasha.zimmermann  Silvestr? no nevim, nevim jestli by byl někdo nadšený, se tak jmenovat 🙂 ale zas by měl velkolepé oslavy svého svátku. 🙂 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @lenulinka1  my se tím jen bavíme 🙂 jestli žasneš tak čti něco jiného 🙂)

• My máme Mikuláše 🙂

• Máme doma Žofku 🙂

• @gejbinka  moja kamaratka mala deda, ktory sa volal Silvester, mal vtedy aj narodky a aby to nebolo malo, tak aj vyrocie svadby 😃

ale mne sa to ako meno nepaci... neviem si predstavit z toho nejake normalne oslovenie... napada ma jedine skratit to na "Silvio" ale to mi zas evokuje Berlusconiho 😃

Dusan je v pohode, nijako ma to meno neuraza, ale ani neoslovuje, posobi na mna uplne neutralne...

• My máme za 11 dní už ročního syna Jana Jaroslava !!

• @laleeta  děda kamarádky si to uměl vybrat co 🙂 No Silvestr se nedá nijak zkrátit, taky nevim, jak mu říkat, třeba zdrobněle je to jméno co bych nedala.

• Sponzor fóra
  • My jsme si zatím vymysleli Karolínka nebo Adrianka. Chlapeček asi Kája po tatínkovi.

• @laleeta  Mam dedka Silvestra a hovorime mu dedko Silko 🙂

• Lobuju pro Josefínu!!!!🙂 Varianta Finnetka se moc líbí!🙂 😵

• @andrusenka  To je vlastně Sofinka ne?

• @stastnanevesta  Krásná jména🙂

• @ladie  Jednoho znám, je to supr jméno🙂

• @sarriku  Josefína je fakt krásný jméno 🙂 My máme mezi favority Antonii... Toničku 🙂

• @sarriku  JoJo ale se Ž🙂

• moje detičky budú Ondrej, Michal, Kristína, Barbora.

• @sarriku  Josefinka je užasné jmeno 🙂) jojo kdybych náhodou někdy měla ještě holčičku, tak bych jí chtěla, ale asi bych to neukecala 🙂)

• @andrusenka  No právě, všichni teďkom dávaj tu cizokrajnou obdobu, ale na žofinku všichni zapomínaj. bod pro tebe🙂

• @gejbinka  vždyť určo ještě bude😃 touha mít to jméno v domě tě bude táhnout jak kombajn😃

• Já osobně nemám ty cizokrajný jména ráda

• @sarriku  jo to viš a manžela budu navštěvovat v bohnicích 🙂 .-))

• @gejbinka  😃😃 ...já třeba jsem z pěti dětí
    @stastnanevesta  mě se třeba vanessa taky nelíbí, nebo něco takového, ale josefína nebo františka jsou stará jména a navíc, někdo ten průkopník musí být

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém