My z roku 1986. Přidáte se?

27. máj 20113990
  • rosslyn: desetikilíčko, to je fakt dobrý 😃
    modixi: nad tím diplomatem ještě uvažujeme...jsme z brna, tak uvidíme, jak se nám bude chtít 🙂 ale u nás v brně budou taky dva, tak na ně půjdeme určitě. Jeden už tu byl a koupili jsme tam vestu s regatkou a kapesníčkem za 600 😃 (ale to byl svatební den pro salony- my se tam vetřeli, protože v hotelu, kde byl, dělá skoro švagrová, takže ty ceny byly strašně směšný).

• Ahojky dívčiny, slušně se nám to tu rozjíždí 🙂 včera jsem byla cvičit a nebylo to špatný..ale všechno oblečení bylo zralý na ždímačku..

O víkendu jdu vybírat svat. šaty, tak se modlete, ať najdu nějaký, ve kterých nevypadám jako cukrová homole...

Na veletrh nejdeme, my tu svatbu moc nehrotíme, takže není potřeba 🙂

• Desetikilčo mě taky pobavilo 😃 A na šaty budu držet pěsti, ať najdeš ty the best 😉 A svatbu taky nehrotíme, jelikože ještě žádnou neplánujeme 😃

• Sponzor fóra
  • A nasa svadba bol uz vyhrotena 😃
    Dnes je snehu jak v ruskom filme, stale chodim odhrnat

• ahojte baby ja som narodena 23.9 1986 a 12.6.2010 mam svadbu

• Taak co, holčiny, máte něco novýho? Co šaty, rosslyn? 😉
    A jak všechny vlastně plánujete svatby, venku - uvnitř, velké - malé, hostina v restauraci či někde v přírodě.. atd.? Pochlubte se 😉

• kija_šaty děs běs...paní je uprostřed plesové sezony, takže na mě měla deset minut a už mi dýchalo na krk 5 dalších zákazníků...Takže jsem na sebe v rychlosdti hodila dvoje šaty a šla..

• Tak tady to zas začíná váznout 😞 Kam jste se všechny poděly? 🤔 Tyjo rosslyn, mazec, bylas někde jinde od tý doby na šatech? Nebo něco novýho? Koukala jsem někde na jiný diskuzi, že to taky asi nemáš lehký 😞

• nebyla, chystám se až po dovolené - měsíc před svatbou..jinak přicházím o iluze o svých nejbližších, takže pomalu ale jistě se ze svatby stává smuteční obřad...přítel doufá, že na dovolené si vyčistíme hlavu a odpočineme si od těch slz a hádek a vydírání...

Ale natruc bych se vdala na té dovče...škoda, že už nezbývá čas na vyřízení formalit...

• rosslyn a preco?

• rosslyn To mě mrzí 😴 A nešlo by to přece jen udělat trochu jinak? Vzít se na dovolené sami, to by se vážně nestihlo? Prostě se sebrat, vykašlat se na všechny a vzít se sami, šťastní a tak, jak chcete sami... Bez nějakých ústupků pořád.. 😠

• clara_jde o mého otce..všichni se ho bojí a on brojí mámu proti nám a ona ze strachu ze za něho přimlouvá..no je toho asi tak milionkrát víc, asi na ságu od Rosamunde Pilcherové...dětství..prostě my asi zkazí i svatbu...

Přemýšlíme, že na té dovolené si všechno ujasníme a uvidíme..možná si to odbydeme někde na radnici ve ctyrech se svedky a pak zvlastn kamaradi a rodice nekdy na obed...Na dovolene se to nestihne..budeme 3 týdny cestovat a museli bychom zustat 3 dny v jednom meste a uz mame zajistene letenky vnitrostani a lodni transfery..proste to navazuje...

pritel se na svatbu tesil strasne moc a ja vubec a ted potom, co se deje...ztratil iluze a s temi navrhy prisel on..me ho je tak lito a stydim se za svoji rodinu...

• rosslyn To se někdy bohužel stane, že tohle rodina dělá 😞 Ale teď se hlavně zaměř na vás dva a kdyžtak se vážně vemte sami jen se svědkama a celej den se věnujte sobě, třeba výlet, divadlo, vana nebo tak.. a rodinu pozvěte až někdy na ten oběd.. abyste byli co nejvíc spokojený.. Nenech si to zkazit, je to Váš den! A ta dovolená vypadá moc pěkně, kam jedete? Neboj, tam si to užijete a rozmyslíte, ať jste hlavně vy spokojený 😉

• presne - je to vas den, nenechaj si ho pokazit rodinou

• to už tu nikdo není?
    halo holky 86 kde jste?

hrdě se hlásím jako další z ročníku 86, říjnová 😃

ale kdy bude svatba... snad příští rok?!

• Sponzor fóra
  • taky sleduju, že to tu zůstalo na mrtvém bodě 😐
    jinak se hrdě hlásím k ročníku 86 červnová a svatba bude příští rok a hned na dvakrát, takže potěš pánbůh 😃

• Ahoj holky! Taky patřím k ročníku 86 a svatbu bychom chtěli v červnu 2011 🙂

• Ahojky, taky jsem ročník 86 - 10. září 1986. Svatbu jsme měli 24.4.2010. Manžílek je taky ročník 86 - 1.května 1986. A ještě perlička na závěr, když už jsme u těch čísel. Moje maminka je narozena 4.4. , můj tatínek 20.4. a my měli svatbu 24.4. 😃 A aby toho nebylo málo, tak v tomto roce s manželem slavíme 24. narozeniny. Kupodivu je mé oblíbené číslo 5 😃

• Ahoj holky, taky jsem ročník 86, jsem lednová 🙂 . Nás čeká svatba za tři týdny 😬 .
    Pavlusko to je hezký s těma čtyřkama, to my nic takového nemáme 😉 .

• Ahoj holky 🙂
    pavluska - tak to je paráda 🙂 my zase měli stejný citát jako naši na svatebním oznámení... aniž bychom o tom dopředu věděli... ty překvapený výrazy když jsme se o tom dozvěděli, byly fakt nezapomenutelný... 😃
    holky, docela vám to plánování svateb i závidím... my jsme ji měli za měsíc zařízenou se vším všudy a teď jsme už podruhé slavili výročí, takže vlastně nuda 😃

• ahoj holky, taky jsem ročník 86 a to a to 13.8. a můj manžel je taky 13.8. akorát jiný rok 😃 😃
    svatbu jsme chtěli taky 13.8. ,ale jelikož to letos vycházelo na pátek , tak jsem svatbu měli 5.6.2010 🙂

• Ahote baby..ja som tiež 86tka(26.8.) a prave teraz zacinam planovat svadbu s mojou polovičkou...máme to naplánované na 21.5.2011 a stále som riešila, či na svadbu nie som ešte mladá, ale vidím, že je to úplne v poho 🙂

• ahojte ja som tiez 86!!! 3.5. nuz my nemam nejake 'extra' cislo, kedysi nas prenasledovalo cislo 38... 🙂))mam po svadbe uz pomaly 3 mesiace...

• jééé holky docela vám závidím, že už máte svatbu za sebou, čím víc hledám inspiraci tím víc jsem nerozhodná 😐 myslím že ve 24ti už zase nejsme tak mladé 😃

• pherenike: žádný stresy, udělejte si svatbu podle svých představ a je to... dle vlastní zkušenosti doporučuju kratší dobu na přípravu, člověk zbytečně nesdtresuje a nezabývá se zbytečnostmi 😉 ( my to připravovali měsíc 🙂 )

• já se snažím nestresovat, ale svatba bude ve Francii a já ji připravuji střídavě z Čech a z Francie, tak to na mě občas padne, hlavně když oni jsou takoví flegmatici a na všechno dost času 🙂 Ale děkuju za podporu 🙂 Koukám, že jsi měla svatbu ve Slatiňanech, můj oblíbený zámek, každý rok min.2x na návštěvu...no mám to kousek 🙂

• Zakica
    môžeš mať 18 a môžeš mať aj 35, nezáleží natom kolko máš rokov, ale či sa nato cítiš, a to je to najdôležitejšie.
    je som tiež ročník 86 a svadbu sme mali 19.9.2009 bol to krásny dátum pre nás, preto sme si ho aj vybrali. A som stále velmi velmi šťastná. Prajem dobré vybavovačky, je to super, vybavovať všetko čo treba, aj ked sú to stresy a kopa penazí, ale predsa je to krásne, hm ja si pamätám ako som čakala na oznámenia, taká som bola nedočkavá, a inak tiež sme asi rok pred svadbou začali vybavovať všetko. Treba nato dosť času a hlavne ked chceš mať svadbu podľa svojich predstáv. Takže držím palce!!!!! 🙂

• Ähoj holky,

tak jsem taky ročník 86, konkrétně 27.7....svatbu chceme mít s miláčkem 01.10.2010, tak to je skoro za chvilku,tak pilujeme poslední detaily a nervičky začínají pracovat. každou noc usínám s tím, že určitě něco nevyjde🙂

• sidynka: tak přeju předem hodně lásky, zdraví a štěstí! 🙂
    vyjde to, neboj 😉

• Jé, to je bomba, tolik mých vrstevníků! 😃 Já jsem se narodila 24.12.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém