My z roku 1986. Přidáte se?

27. máj 20113990
  • verusinku a všetkým Taky dobrou chuť 😉

• dee tak nasla jsi fotky???

• Ano nasla. Kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne 😃 To je tak vidno ked sa dvaja ludia beru z lasky! Hlavne na fotkach. Ja som raz fotila jednu svadbu a strasne som bola nestastna, pretoze ani zenich ani nevesta sa cely sobas na seba nepozreli! 😒

• Sponzor fóra
  • dee dekuju moc... ty fotis svatby???

• Snazim sa, respektive moja prva svadba bola ta kde sa nevesta a zenich volajako ignorovali, takze aj fotky boli blbe a nikto ma nechce 😢

• Ahoj,
    tak se taky přidávám 17.5. 1986, a už víc jak měsíc šťastně vdaná 😉

• Monciss gratulujem a zelam veeeela stasticka a hlavne zdravicka 😉

• dee no tak to je spatna reklama, ale neboj treba to bude lepsi 😉
    moncis ahojda a gratuluju 😉

• Ahoj monciss také gratulujem a všetko najlepšie na spoločnej cestě životom,plno vzájomnej lásky,štastia a pohody.
    Dobrú noc.

• Viky uz ides spat? Ja sa tu kosim na Slunce, seno, erotika 😃
    Poobede som zaspala na tri hodiny tak budem buntosit 😬

• Ahojky,uz spite?

• Ja nie 😃

• wom nespime 🙂

• AHOJKY holky jste tu některá???My s přítelem svatbu sice už trošičku plánujeme ale zatím nevíme vůbec kdy to vypukne, přítel má před sebou ještě 2 roky školy... 😠

• Ahoj! Lil, ako my, ibaze nas vytopili tak sme museli nasetrene peniazky vrazit do rekonstrukcie bytu... 😢 Ja uz planujem aj mame dohodnute co a ako chceme, ale samozrejme to sa podla mna aj tak vsetko zmeni...Do 25 vydata asi aj tak nebudem..... 😞

• Sponzor fóra
  • Ahojky deesse, do 25 bych už chtěla být vdaná ale uvidíme jak to všechno dopadne, bydlíme s přítelem v pronájmu a tak přemýšlíme zda tam zůstat nebo raději koupít dům a splácet hypotéku místo nájmu...Tak taky nedokáži říct kdy se svatba uskuteční...No uvidíme co nám ten život připraví, třeba budeme mile překvapené 🙂

• My sme minuly vsetky nasporene peniazky na vymenu okien a jednu izbu sme zrekonstruovali.
    Este obyvacku, chodbu, kuchynu, kupelnu....... 😬
    A aku chcete mat svadbu? My zahradnu...

• Chtěli by jsme mít svatbu v kostele a vždy jsem snila o velké svatbě někde v hotýlku s velkou venkovní terasou....Tak tak nějak by jsme si to přáli.. 🙂

• My chceme mat tiez zahradnu svadbu 😃

• Je to moc krásný...V sobotu jsme se byli s přítelem podívat na zámek do Lednice a byla tam nějaká luxusní svatba přímo v prostorách zámku....Měli nádhernou výzdobu a vše prostě dokonalé....Byla to nádhera...Měli také venkovní terasu mělo to jakési kouzlo... Fakt boma... 😎

• Take sa paci aj nam! Nejaky kvetinovy altanok vonku....Ale samozrejme vsetko zavisi od peniazkov. Mne by nevadil ani urad, len nech je to s nim!

• To máš pravdu vše záleží na penězích, nechtěli by jsme se nějak omezovat a tak jan našetříme dostatečné množství penízek na to aby svatba mohla být podle našich představ hned se do toho vrhneme... 😵

• Tak, tak. Setrit treba! My budeme, az ked dame bytik dokopky 😒

• To je poměrmě logické střecha nad hlavou je důležitá.... 😉 To schvluji 🙂

• Tak nas vytopili asi tak, ze striekala voa zo satrciek a kompletne cely byt bol vytopeny a to sa neda odkladat! Vytopili nas pred dvoma rokmi a este teraz nam opadava nanovo vymalovana omietka! Katastrofa.....Spalnu sme uz nechali tak, ale do obyvacky pojdu jednoznacne vyrovnavacie tapety! 😞

• Tak to mě moc mrzí, je to neštěstí ale co se dá dělat, držím vám pěsti aby vám ta rekostrukce dobře dopadla a aby jste měli krásný útulný byteček... 😉 Já už dneska musím, jdu k zubaři 😠 ale zítra jsem tu zase.... 😉

• Juj! Dakujem a prajem veeeeela stastia u zubara nech nic neboli! Pa 😉

• Ahoj,tak jak travite odpoledne?Nam tady porad prsi,a prsi 😠 Snad se udela nejak lepe.Chceme vyrazit nekam sem na dovcu /tedy do Cech, ale zatim jsme to kvuli pocasi odlozilli na neurcito.Moc se nam ten cervenec nevyviji 😐 Zlate slunicko 😉

• Ahoj Womann! Tu poprsalo, na nieco to bolo dobre pretoze som zistila ze mam derave tenisky 😬 , a teraz tu je naozaj otrasny tlak! Niekde v Australii je vsetok, toci sa mi hlava a len sa tak gulam...... 😒

• womann,

no my tu na juhu cakame na burku😞
    nic moc

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém