Hľadám starožitné zrkadlo pre zasadací poriadok

Ahojte, chcem vas poprosit o radu. Viete mi niekto poradit, kde by som mohla zohnat resp.si pozicat starozitne zrkadlo so zlatym ramom? Potrebujem ho pre svadobny zasadaci poriadok a nikde sa ho neviem dopatrat🥴 budem vam vdacna za kazdy jeden tip😊🙏🏼
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Starý rám zoženieš ľahko a zrkadlo tiež, bude to asi jednoduchšie ako zohnať originál zrkadlo
Odpovedať
@lenkolienka rozhodla som sa, ze si to dam vyrobit na mieru😊🤷🏼‍♀️
Odpovedať
Profilova fotka
@tenessi04 prosím potom mi daj vedieť koľko ta to cca vyšlo :-D asi to nebude lacný špás
Odpovedať
@lenkolienka ouki douki dam Ti vediet, pripadne Ti to mozem potom posunut😊 kde mate svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@tenessi04 v snine, bude to taka jednoduchá svadba takže nebudem potrebovať, ale ďakujem za ponuku :-) :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, máme k dispozícii starodávne zrkadlo /nerozbitne/ cca 70x1,20m so zlatym rámom, zabudovaným LED podsvietením a vlastným stojanom. Vhodné na zasadaci poriadok alebo ako dekoracia . Máme k tomu dalšie doplnky, menšie rámy, starodavny RETRO foto aparát, drevenu truhlu, zlate stojany,... Viac info na mojej FB, alebo tu na profile. Som z Martina, v pripade zaujmu vieme vyrobit zasadaci poriadok, menovky, etikety na flašky,...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Ak este niekto zhana mam na predaj 🙂 , nam sa ho vobec nepodarilo vyuzit https://mojasvadba.zoznam.sk/market/p...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?