Zásnubný prsteň a obrúčka na jednom prste?

Zobraz úvodný príspevok
Nosite spolu obrucku a zasnubny? ako to vyzera? popridavajte fotky kto chcete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@1mirka4_ to nie si sama, takych nas je vela co mame taketo problemy ale tak take byva teplo. S tymito vecami musime pocitat
Odpovedať
Profilova fotka
@smoulinaeva tak on to chape zatial.. nebude ma nutit prsten nosit v lete ked mi nie je fajn ho mas, chapes..
Odpovedať

Odpovedať
@nicholka jasné to úplne chápem!
Odpovedať
Profilova fotka
@marika194 hej vsak aj pocitam, len to nemam rada :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@1mirka4_ a kto to ma rad? podla mna nikto!
Odpovedať
Profilova fotka
@aandrejjka ahoj Andrejka, vyzera, ze chces tu istu kombinaciu ako ja, ja som uz bola skusit ruzove zlato, uplne jednoducha tenka obrucka a zasnubny mam platinovy a tiez to chem nosit na jednom prste a popravde sa mi to najviac pacilo s ruzovym zlatom, tiez som si najprv nebola ista, ale teraz uz mame jasno, ale samozrejme najlepsie je aj tak to ist vyskusat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez nosim spolu :)
Odpovedať
@aandrejjka ja mám obrúčku 5 mm a hodí sa to..
Odpovedať
Zalezi od toho aka hruba je obrucka :-) ale podla mna to vyzera dobre, najma ak je obrucka nejaka jednoducha ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
za mňa je to takto, aj keď sa mi páči, ak mám obrúčku na ľavom prstenníku a snubák na pravom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@weja146 vy mate strieborne obrucky, ci to je biele zlato?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@stanka45 biele zlato :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@daniela.ho Dobry den. Prosim odkial mate svadobnu obrucku? Hladam tensiu s kamienkami, no nikde som zatial taku nenasla. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Keď sme si išli objednať obrúčky, presne som na zlatníčku vyhŕkla, že si prosím takú, aby mi ladila so zásnubným, lebo ich chcem nosiť spolu. Okamžite reagovala, že mi to neodporúča. Že keby som vedela, ako sa tie prstene navzájom dokážu zničiť, tak by som to nechcela. Že sa stačí pozrieť aké majú staršie dámy, ktoré to takto nosia tie prstienky škaredé. Tak som si to nakoniec radšej rozmyslela :) Čo je, ale, na tom pravdy, neviem... nie som odborník :) Každopádne nemala dôvod zavádzať ma. Dokáže vyrobiť podľa želania naozaj čokoľvek...
Odpovedať
@motiiilik obrucku mam z Briliant, má 3mm a 36 briliantov
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch

Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Nosí niekto na malíčku? :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
tiež nosim na jednom prste, akorat to mam opačne, najskor mam zasnubny a potom mam obručku. Alebo sa to nosi opačne?
Odpovedať
Tiez to tak chcem nosit 🙂 No zatial mam len snubak, je tensi tak snad aj obrucky vyberiem take, aby sa to dalo nosit spolu 🙂
Odpovedať
@simusitko nooo tak ako vidím, plán už máš
Odpovedať
tak ale dobre lebo ako vie si obruckyu k tomu dopasovat proste tak, aby sa jej oba prstienky dali takto spolu nosit a vyzerali aj dobre. no uz sa dostat len k tej obrucke
Odpovedať
Svadbu sme mali minulý rok a oba prstene nosím spolu od dňa svadby. Robím s nimi všetko a stále sú ako nové 🙂
Odpovedať
Žienky nevšimla som si ale máte niektorá snubný prsteň zo striebra alebo teda z bieleho zlata a obrúčku zlatú a nosíte ich spolu ? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Krasne niektore spolu hraju. Mne sa to tiez hrozne moc paci, ak sa prstene nosia takto spolu, no je podla mna dolezite aby zienke nezavadzali a tak isto by sa mali proste k sebe aj hodit
Odpovedať
Profilova fotka
@chelsey987 chcela by som sa ta opytat ci ti ten velky kamen nezavadzia a nezachytava sa ti
Odpovedať
@marinkastankovie vôbec nie. Chvíľu som si myslela, že ho preto nebudem nosiť l, ale je to ok. Popravde som sa ešte nezachytila nikde 🙂
Odpovedať
Toto sú moje, rok a pol od svadby a nosím to takto každý deň 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@kris_tin257 krasa
Odpovedať
zienky otazocka, ked ich nosite spolu, mate najprv obrucku az potom snubny prstienok? 🙂 reku ci je to jedno ako to bude, alebo ze by bolo lepsie najprv obrucka 🙂
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?