Zásnuby a výber snubného prsteňa

Ahojte, mám na vás otázočku. s priateľom riešime zásnuby a ja by som chcela, aby ma prekvapil kedy,kde a aj prsteňom. No on sa bojí, že prsteň, ktorý mi kúpi sa mi nebude páčiť. Aké máte skúsenosti vy? Vybrať si sama alebo to nechať na partnera? za každú odpoveď ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@majuska72 ahoj...tak moja skúsenosť je taká, že aj napriek tomu, že som si prsteň vybrala ja sama a vedela som presne,kedy mi ho dá, bol ten okamih úplne čarovný :-) čiže podľa mňa vôbec nejde o to, aby sa ti prsteň páčil, ale o to, aby si ho dostala od človeka, s ktorým chceš naozaj stráviť zvyšok života a aby tam bolo plno plno lásky :-) takže držím palce, aby mal prsteň aj ten okamih takú silu, akú obaja chcete :-)
Odpovedať
@zakica dakujem :) ked sa to stane, dam vediet :)
Odpovedať
Profilova fotka
@majuska72 Ahoj, mňa práve pred 3 dňami požiadal priateľ o ruku. Sme spolu 5 rokov a čakala som, že sa to raz stane lebo sme sa o tom veľa krát rozprávali, ale teraz to prišlo úplne nečakane! Boli sme na dovolenke pri mori a tam sa to stali, na móle, po západe slnka :) Prsteň vyberal on a bolo to prekvapenie, no ja si vediem svadobný denníček, kde mám fotky prsteňov, ktoré sa mi páčili a okrem toho sme sa o ňom veľa krát aj rozprávali. Ja som vždy chcela, nech ma ním prekvapí. Približnú predstavu mal a ostatné som chcela, aby zostalo na ňom. Podľa mňa je to tak krásne, keď je prstienok prekvapením :) Ak aspoň trochu vie tvoj drahý, aký by si chcela, určite sa ti bude páčiť, keď sám podľa vlastného uváženia vyberie, aj keď nie úplne rovnaký, no nejaký podobný! :) Držím palce! :)
Odpovedať
@mspatricce som sem aj zabudla napisat. uz som zasnubena :) priatel ma poziadal o ruku 5.8. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Jej no gratulujem :) Tak sme obe čerstvé snúbenice ;) A ako to prebehlo? Bol prsteň prekvapko?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?