aky závoj by sa mi hodil

12 hod60

Prosim vás budem mat na svadbe takéto saty . Chcela by som sa spýtať či by mi hodil ku ním závoj ? Ak ano tak aky prosim pomôžte mi

• @nina1692  jasne, ze by sa ti hodil len by som volila uz nejaky cisty, nie ziadny krajkovy a podobne.

• Tiež by som dala len čistý 🙂

• Ku každým šatám sa podľa mňa hodí závoj 😃 Nikdy som si nemyslela, že je to taká dôležitá vec, ale keď mi dali na skúške šiat na hlavu aj závoj tak som skoro odpadla aký to bol rozdiel. Išla by som tiež do čistučkého. Prípadne ked tak s nejakými jemnými sem tam kamienkami, krajka neviem...možno na spodok závoja, ale to záleží aký by bol dlhý.

• Sponzor fóra
  • podla mna ku kazdym satam sa hodi zavoj, doda im ten svadobny smrnc 🙂 bez zavoja by to boli len spolocenske saty 🙂

• Hej hej, kľudne by som volila závoj, no skôr taký nejaký jednoduchší, keďže šaty majú štruktúrovaný vrch. Alebo ešte ak by mal taký ten krajkový lem, to by sa mi k nim tiež celkom hodilo

• Už si si prosím ťa aj nejaký vybrala? Máš nejakú predstavu

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Ahojte nevesty 🙂
    Volám sa Paula a som profesionálna make-up artistka a hairstylistka. Pozrite si moju prácu a uvidíte či je to to, čo hľadáte 🙂
    Svadobné líčenie a účesy v salóne v Bratislave, alebo v pohodlí Vášho domova.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov